Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
2019 Suzuki Jimny - jazda w terenie (Offroad test)

2019 Suzuki Jimny – jazda w terenie (Offroad test)Jak spisuje się nowy Suzuki Jimny w terenie? Po moim poprzednim teście w mieście i na autostradzie to pytanie pozostało bez odpowiedzi. W tym wideo postaram się jednak samemu sprawdzić, co Jimny potrafi w nieco bardziej wymagającym terenie. Zapraszam do oglądania!

__________________________________
Wesprzyj mój kanał na patreon, każda najmniejsza kwota pozwoli na realizację lepszych materiałów: https://www.patreon.com/autofascynacje
Stałym patronom serdecznie dziękuję!
I jak zawsze zapraszam do wspierania, oglądania i brania udziału w dyskusjach. Jeśli jeszcze nie zaabonowałeś mojego kanału, również zapraszam!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “2019 Suzuki Jimny – jazda w terenie (Offroad test)

  1. kurde aż żałuje że kupiłem c-elysse 😀 kusił mnie jeszcze nowy cactus ale odstraszyła gama silników do niego 3 cylindrowych. Za 2 lata jak skonczy sie gwarancja sprzedaje c-elysse albo oddam żonie i łykam dla siebie tego jimnego 🙂 Tak naprawde do miasta, do pracy i na ryby lub grzyby bedzie ideał 🙂

  2. Autko bardzo mi się podoba ,widać ,że radzi sobie bardzo dobrze w terenie …. ale uważam że 90% Suzuki Jimny nie zobaczy terenu przez około 10 lat ,bo kto wyda ok 70tys zł,by nowym autem jeździć po wetrepach . Jak narazie najpopularniejszym autem terenowym Suzuki jest Samurai

Dodaj komentarz

Zadzwoń!