Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
1994 BMW 740iA e38 - Przyszły klasyk rodem z Bawarii. (ENG SUB)

1994 BMW 740iA e38 – Przyszły klasyk rodem z Bawarii. (ENG SUB)1994 BMW 740iA e38 (początek produkcji)

Samochód udostępniony dzięki uprzejmości Fajnabryka – wynajem
https://www.facebook.com/brykanawynajem/
@brykanawynajem

oraz samochody-uzywane.net
https://www.facebook.com/samochody.uzywane.net/
@samochody.uzywane.net

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:

petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)

FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne

[PL] Dziś na kanale ponownie zawitało używane auto marki BMW. Według mnie jest to jedno z ostatnich prawdziwych BMW. Luksusowa, szanowana i lubiana komfortowa limuzyna z lat dziewięćdziesiątych która już niedługo stanie się Youngtimerem. Ciekawy przypadek bo prezentowane auto ma zaledwie 94 tyś km przebiegu. Jaki ten samochód jest? Jaka jest jakość? Spalanie? Wszystkiego dowiecie się w filmie.

[EN] Today we have another used car from BMW brand on the channel. In my opinion this is one of the last real BMWs. A luxurious, respected and liked comfortable limousine from the 90s which will soon become a Youngtimer. An interesting case because the presented car has only 94 kkm of mileage. What is this car? What is the quality? Fuel consumption? You’ll find out everything in the movie.

0:00 Wstęp
1:13 Przedstawienie samochodu i egzemplarza
2:15 Wersje nadwozia
2:41 Wygląd zewnętrzny
3:40 Zawieszenie (na co uważać)
4:17 Układ hamulcowy
4:25 Gama silników i silnik M60b40
6:23 Skrzynia biegów
7:09 Dźwięk wydechu
7:25 Wnętrze
8:45 Wyposażenie opcjonalne
9:13 Jakość, materiały, spasowanie (sprawdzenie i pokazanie)
14:12 Wrażenia z jazdy
15:17 Przyspieszenie 0-100 0-150 kmh
17:28 Spalanie, zużycie paliwa
17:52 Podsumowanie

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#BMW #E38 #740i

4.0 l V8 | 286 hp | 400 Nm | 250 kmh | 6,9 sec – 100 kmh

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

26 thoughts on “1994 BMW 740iA e38 – Przyszły klasyk rodem z Bawarii. (ENG SUB)

  1. Kurna moje marzenie, z klasą bez hałasu, dopóki nie wkręci się wyżej na obroty, pięknie mruczy ta v8 i co najważniejsze jest mega trwałą jednostką, według mnie najładniejsza siódemka klasyczna linia limuzyny

  2. Posiadam taka e38 tylko w 2.8 na pojedynczym vanosie jak dbasz , to nie ma co się tam psuć, nie zamierzam jej sprzedać i chce do kolekcji dokupić właśnie taka 740i m60 bez vanosa już się doczekać nie mogę tego momentu jak dwie będą stały obok siebie w garażu 😃 pozdrawiam

  3. No popielniczki są,ale palić w takim aucie,to jak narobić sobie w mieszkaniu na podłodze.Moim zdaniem najpiękniejsza linia modelowa w historii tej marki,a zwłaszcza wyróżniają się E39 i E38,nawet starsze BMW muszą uznać ich wyższość.Wiadomo poprzednia generacja E34 czy E32 są ładne,ale to nie to.A o nowych BMW szkoda wspominać,ja tam żadnego piękna nie widzę, począwszy od kontrowersyjnej następnej generacji zaprojektowanej przez Chrisa Bangle .Patrząc na takiego potworka jak E65 aż wierzyć się nie chce ,że ten sam facet zaprojektował Fiata Coupe.Musiał chyba te BMW tworzyć na kacu gigancie.Albo po prostu sobie zażartował a ktoś pomyślał ,że to ma trafić do produkcji no i trafiło.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!