Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Zmęczenie a prowadzenie pojazdu. Detektory zmęczenia. Zmęczenie w pracy kierowcy.

Zmęczenie a prowadzenie pojazdu. Detektory zmęczenia. Zmęczenie w pracy kierowcy.Jest wiele pomysłów i sposobów na to po pierwsze jak kontrolować czas pracy i odpoczynku kierowcy, ale także jak pomóc kierowcy nie zasnąć, a precyzyjniej jak sprawować kontrolę nad sprawnością i czujnością kierowcy za kierownicą.
Zmęczenie jest zjawiskiem bardzo powszechnym, w związku z tym będę chciała na różne aspekty zwracać waszą uwagę, tak aby nie tylko opowiedzieć czym jest zmęczenie, jak się objawia, co go powoduje, ale też o konsekwencjach czy o profilaktyce. Jest to temat tak naprawdę istotny dla każdego kto prowadzi samochód, nie tylko dla kierowcy zawodowego. Także zapraszam was bardzo serdecznie na dzisiejszy materiał.

BLOG: https://psycholog-transportu.com

FB: https://www.facebook.com/PsychologiaTransportuDlaKazdego

IG: https://www.instagram.com/psycholog_transportu

Współpraca/kontakt: m.witwesolowska@gmail.com

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

2 thoughts on “Zmęczenie a prowadzenie pojazdu. Detektory zmęczenia. Zmęczenie w pracy kierowcy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!