Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Założyłem LEDy do 560SEC. Czy zabiorą mi dowód?

Założyłem LEDy do 560SEC. Czy zabiorą mi dowód?Ile jeszcze mamy czekać na legalizację rozwiązania, które znacząco zwiększy bezpieczeństwo jazdy w nocy?
PS: po filmie zamiast ledów wróciły H4 oczywiście

Dla zainteresowanych:
X-tremeUltinon H7
https://allegro.pl/oferta/philips-h7-x-tremeultinon-led-5800k-250-swiatla-7698895185

X-tremeUltinon H4
https://allegro.pl/oferta/philips-h4-x-tremeultinon-led-5800k-250-swiatla-7698896523

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Założyłem LEDy do 560SEC. Czy zabiorą mi dowód?

 1. Ile jeszcze mamy czekać na legalizację rozwiązania, które znacząco zwiększy bezpieczeństwo jazdy w nocy?

  Dla zainteresowanych:
  X-tremeUltinon H7
  https://allegro.pl/oferta/philips-h7-x-tremeultinon-led-5800k-250-swiatla-7698895185

  X-tremeUltinon H4
  https://allegro.pl/oferta/philips-h4-x-tremeultinon-led-5800k-250-swiatla-7698896523

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. To już wszystkim wiadomo, że żyjemy w chorym kraju. Jedziemy z np. z niemiec na ledach a na granicy musimy zmieniać żarówki na na zwykłe halogeny, kolejna paranoja w tym kraju.

 3. Obecnie ogłoszono dziś 2 lata po tym materiale, że znacząco w czasie Covid – 19 spadła ilość wypadków i wzrosło bezpieczeństwo. W tej zakłamanej narracji jak nic przychodzi na myśl analogia do czasów, w których nie było można kupić papieru toaletowego, ale wielkość produkcji kombajnów rosła z roku na rok.
  Jako miłośnik motoryzacji widzę, nie pierwszy taki problem. Muszę przyznać jednak, że na polityków głosują ludzie i tak samo teraz, jak przed dojściem do władzy Hitlera mają zawsze wybór.

 4. Ledy to musi być jednak słaby biznes. Gdyby tak nie było, już dawno lobby by przepchnęło, przekonało ustawodawców w różnych krajach (czytaj dało w łapę, bo na tym lobbying polega – legalna korupcja).

 5. Nie do końca się z tobą zgadzam że świeci lepiej, rozłożenie światła z H4 jest równomierne i wynika to z budowy żarówki(widać nawet na filmie plamy przy świeceniu LED), mianowicie żarówka świeci dookoła swojej bańki i pod takie źródło światła projektowana była lampa w SEC'u. Najbliżej do żarówki halogenowej jest niestety chiński Xenon który podobnie jak żarówka tradycyjna świeci dookoła swojej bańki. Niestety precyzja wykonania xenonów z chin jest słaba a moc duża co niesie za sobą auta które oślepiają. Zestawy LED super pomysł ale do soczewek ewentualnie choć też widać jasne i ciemne plamy przed samochodem. Do lamp które optykę mają w szybie raczej lipa. Sam kiedyś kombinowałem z tematem w Mercedesie W202 z żarówkami H7 i xenony o barwie 4300 i poprawionej geometri żarnika żeby jak najbardziej pokrywał się punkt żarnika z H7 z punktem wyładowania w palniku przechodziły przegląd i diagnosta raz się tylko pytał co to za mocne żarówki:) Jak wyprodukują LED z soczewką która rozproszy światło 360 stopni sam kupuje w ciemno.

 6. Lampy (czy też żarówki) to jedno ale co można zauważyć między np PL a DE czy ITA-nie wiem jak to się ma do reszty Europy -otóż np w Niemczech (jeździłem przez kilka lat po kraju) w odróżnieniu od Polski, jest całkiem inna nawierzchnia tzn sporo jaśniejsza niż u nas dzięki czemu oświetlenie rozprasza się po drodze i mamy o wiele lepszy widok, nawet podczas deszczu. U nas kiedy popada, czasami ledwo co widać bo nawierzchnia robi się czarna "pochłaniając" światło. Nigdy nie jeździłem na LEDach ale w DE dość dobrze było wszystko widać na zwykłych halogenach, gdzie w PL często musiałem używać dodatkowo przeciwmgielnych (w tym samym aucie). Nie wiem skąd biorą się te różnice w nawierzchniach (czy to cena?) Ale ja nigdy nie widziałem w DE takich czarnych dróg-możliwe że gdzieś są.

 7. Philips zrobił robotę, ale boje się że jeśli takie LED'y staną się nagle "legalne" to obawiam się, że rynek zaleją chińskie g*wna, które Janusze będą kupować hurtowo i będą zakładać do starych trupów. Efekt będzie taki, że zamiast poprawić widoczność w nocy to będą wszystkich dookoła oślepiać chińskimi zamiennikami… 🙁

 8. Witam,
  Zachar, nie poruszyłeś jeszcze jednej kwestii, po włożeniu palnika lub ledy w zwykły klosz bardzo szybko dojdzie do uszkodzenia odbłyśnika ponieważ te źródła światła wytwarzają UV i wypalą odbłyśnik.
  Druga kwestia, nowoczesne lampy mają inną linie odcięcia tgz. Światłocienia….
  Oslepia się ludzi jadących z naprzeciwka, nawet na twoim nagraniu patrząc na mur zaraz przy aucie widać jak źle świecą te światła…
  Pozdrawiam,
  Matias1

 9. Witam serdecznie miałem takie żarówki założone u siebie w samochodzie i Największy problem był kiedy musiałem świecić w zimie mowa psy o ledach dlatego że normalna żarówka Kiedy świeci wydaje ciepło i żarówki która daje ciepło dokładnie z lampy spływał i śnieg A kiedy Miała założone ledy to ten śnieg Nie spływał dlatego że letnie wydają ciepła I co chwilę musiałem wstawać i ściągać z lamp śnieg Bo nic nie widziałem na drodze do tego jeszcze lampy się zaklejały także jest to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o lato ale jeżeli chodzi o zimę to już nie i tego tutaj zabrakło w tym filmie wytłumaczenia na czym polega różnica między jedną żarówką a ledami Pozdrawiam

 10. Dla mnie nie do pojęcia jest stan prawny w Polsce dopuszczający handel takimi LED jednocześnie uniemożliwiający ich praktyczne zastosowanie. Proponuję dokładnie przeczytać co szanowna firma Phillips ma napisane w materiałach informacyjnych nt tych żarówek które są tu reklamowane. Otóż oni sami w nich przyznają że za ten wyrób można mieć zabrany dowód rejestracyjny :))) Paranoja pod tytułem "Kowalski daj nam zarobić nam na tym kawałku tortu a potem martw się sam co z tym fantem zrobić podczas kontroli" hahaha

 11. Jak konwersy laser do infiniti fx45, geometria światła absolutnie nie osiągalna dla xeononów nie dość, że lepiej oświetlają drogę to mniej przeszkadzają nadjeżdżającym userom dróg ale nie ma opcji, nie przejdzie badania – brak homologacji UE. (W Usa/ Azji jest) .
  Swoją drogą absolutnie piękny merol, nie wpuściłbym Cie do niego w butach XD.

 12. Jestem za tym nowym rozwiązaniem widać , że technika poszła dalekko , a wy wciąż jesteście w tyle i to jak. Im więcej ludzi będzie za tym mam nadzieję, że poprawki wprowadzą. Tak jak z światłami dziennymi.

 13. Jak zwykle, stara mentalnosc sie nie chce zmieniac. Przyklad tu o nowoczesnych rozwiazaniach technologicznych, ktore by mogly spokojnie polepszyc bezpieczenstwo na drogach. Czemu tego jeszcze nie wprowadzili a no dlatego ze nalezy sprzedawac jeszcze duza ilosc starych zarowek.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!