Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo V60 2.4 D6 Plug-in Hybrid 283 KM (AT) - pomiar spalania

Volvo V60 2.4 D6 Plug-in Hybrid 283 KM (AT) – pomiar spalania↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Nasz pomiar spalania w modelu Volvo V60 z silnikiem 2.4 D6 Plug-in Hybrid o mocy 283 KM z automatyczną skrzynią biegów.

Obejrzyj także inne pomiary spalania – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhpjXdc3sddqNYfdYgzB7zi

Zobacz również testy samochodów klasy średniej (Segment D) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhb5EEKqDzp-5UbSIVqpX3x

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Volvo V60 na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/volvo/v60/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

15 thoughts on “Volvo V60 2.4 D6 Plug-in Hybrid 283 KM (AT) – pomiar spalania

  1. Prosiłbym przy testach PHEV o jazdę w trybie BEV od pełnej do max pustej baterii. I to w 2 trybach: spokojna jazda po mieście plus ostra jazda. Wtedy będzie wiadomo, ile z tych obiecanych 50km w trybie elektrycznym faktycznie będzie. Teraz wiemy, że pierwsze 15 km spalil uzywajac wirtualych 20 km zasięgu. Pytanie, czy to oznacza, że przejechałby 45km ? BO NIE SĄDZĘ…
    A druga prosba – o podawanie rocznika produckji i modelu. Bo to Volvo miało mikro updatety tego modelu na przestrzeni tych dobrych kilku lat produkcji.

  2. @***** Mógłbyś kiedyś nagrać film, w którym przedstawiłbyś jak wygląda Twoja jazda podczas pomiarów spalania? Chodzi mi dokładnie o zobaczenie jak bardzo spokojnie i dynamicznie jeździsz. Myślę, że dałoby to ciekawy punkt odniesienia do wszystkich testów spania 🙂

  3. Widzę delikatną oszczędność przy 90km/h. Porównując do S60 2.4 D 163 KM z Geatroniciem, którego mam okazje często użytkować, to tam przy 140 spalanie jest na poziomie 7,2-7,4 ale za to przy niższych prędkościach rzędu 70-90km/h utrzymuje się raczej w okolicy 4.3 litra. Także, ogólnie jakiejś kolosalnej różnicy nie ma, ale coś tam delikatnego widać. 

Dodaj komentarz

Zadzwoń!