Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo Trucks - w minutę o akcji “Stań, Popatrz, Pomachaj”

Volvo Trucks – w minutę o akcji “Stań, Popatrz, Pomachaj”Każdego roku ponad 260 000 dzieci na całym świecie ginie w wypadkach drogowych. Zbyt wiele z tych wypadków dotyczy samochodów ciężarowych. Od 2015 roku kampania Volvo Trucks „Stań, Popatrz, Pomachaj” uczy dzieci na całym świecie bezpiecznych zachowań wokół samochodów ciężarowych i w intensywnym ruchu.

Masz wolną minutę? Nasza mini seria porusza tematy, będące obiektem zainteresowania wszystkich miłośników ciężarówek – i to wszystko w ciągu jednej minuty. Zobacz więcej filmów „One Minute”: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKFJ3tQvdojSB12JB31s4rtNAv6t28lzj

Odwiedź stronę Volvo Trucks:
Http://www.volvotrucks.com

Volvo Trucks w mediach społecznościowych:
Http://www.facebook.com/VolvoTrucks
Http://www.youtube.com/VolvoTrucks

Https://www.linkedin.com/company/volvo-trucks
Https://plus.google.com/+volvotrucks

Http://www.pinterest.com/volvotrucks
Http://instagram.com/volvotrucks

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!