Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volkswagen GOLF 8 2020 - test PL & english subtitles

Volkswagen GOLF 8 2020 – test PL & english subtitlesTym razem Kasia Frendl z motocaina.pl opowiada o najnowszym Volkswagenie Golfie 8 generacji. Żadne auto w segmencie kompaktów, obecne na polskim rynku, nie jest aż tak cyfrowe jak ten model. Nowy Golf to rewolucja – chociaż na zewnątrz tak bardzo tego nie widać.

Chcesz być z Kasią „na bieżąco”? Zaprasza na swoje Insta! https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl/

albo FB:
https://www.facebook.com/kasiafrendl

Śledź Motocaina.pl na:
You Tube: https://www.youtube.com/user/motocaina
Facebook: https://www.facebook.com/motocaina
Instagram: https://www.instagram.com/motocaina/

#VolkswagenGolf #Golf8 #GolfVIII #VolkswagenGolf8

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “Volkswagen GOLF 8 2020 – test PL & english subtitles

 1. Czy lane assist w Golfie trzyma auto w środku pasa czy raczej tylko ostrzega o zjeżdżaniu z pasa ruchu? Wiem, że są jeszcze opcje travel assist, ale w tych pakietach basic, medium, high, dochodzą tylko np. side assist, ale samo lane assist zawsze wydaje się być na tym samym poziomie. Czy to się zgadza, że lane assist tak samo wspomaga bez względu na poziom pakietu travel assist?

 2. Bardzo fajny test ☺️ owa podpórka maski silnika nie jest spowodowana „szukaniem oszczędności” tylko nowym systemem otwierania klapy, który jest bezpieczniejszy dla pieszych podczas wypadu 😊

 3. SUPER 💪miło się ogląda pelen profesjonalizm. Fajne spojrzenie na detale a nie klepanie wierszyka . Pokazałaś inne zalety i wady a nie reklame waga. Gratulacje !!! Można powiedzieć że jest fajne ,ciekawe innowacyjne ale Ty przyćmiewasz pięknem to auto

 4. Jak się pisze i robi ocene aut to najpierw proszę się dobrze zapoznać z autem a potem celnie mówić.
  Prosze pani fotel elektryczny po zaprogramowaniu odsówa się i przysówa po wciśnięciu startu
  I co ładnie pani kolega naopowiadał bzdór 😉
  Prosze prezentować własne opinie a nie papugować po koledze z niby fachoca.
  Polecam na przyszłość.

 5. Trafiłem tu przypadkowo i jestem zaskoczony, wielu facetów może uczyć się od Ciębie prowadzenia kanału motoryzacyjnego😉 Świetnie się słucha, fajny montaż no i prowadząca:)

 6. Film fajny. Jakość, szczególnie dźwięku super. Co do auta to o golfie zawsze ktoś powie że to lifting poprzednika, takie życie. Golfa nigdy nie miałem (no chyba że liczyć New Beetle czyli podwozie z Golfa 4) Nie pogardził bym tym autem, chętnie bym go doświadczył wygląda na dopracowane.

 7. Trochę obiektywizmu… Renault od dawna ma taki bayer z otwieraniem baaa i zamykaniem auta automatycznym wraz z sygnalizacją kierunków.. Istnieje to od długiego czasu ,bardzo dlugiego czasu w autach Renault…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!