Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaVolkswagen Arteon 2021 dorobił się wersji nadwoziowej Shooting Brake (czyli coupe-kombi). Możesz mieć samochód i atrakcyjny wizualnie, i praktyczny. Volkswagen Arteon jest też bogato wyposażony. Poza podstawową wersją Essence w standardzie jest np. Travel Assist, czyli zespół systemów wspomagających kierowcę, umożliwiający jazdę półautonomiczną. Arteon jest tym, czym od początku powinien był być Phaeton.

📢 💲Link do kalkulatora OC na Rankomat.pl: https://rankom.at/marekdrives 📢 💲
Formularz do odbioru 150 zł z kodem 💥 MDRI150 💥 (ważny do końca 2021 roku) – dodatkowo szansa na wygranie iPhone 12 pro!: https://rankomat.pl/motozwrotka/zgloszenie
Oferta obowiązuje przy zakupie polisy na kwotę min. 500 zł

↔ Volkswagen Arteon Shooting Brake wymiary:
✔ długość: 4866 mm
✔ szerokość: 1871 mm
✔ wysokość: 1462 mm
✔ rozstaw osi: 2835 mm
✔ bagażnik: 590/1632 L

💲 Volkswagen Arteon Shooting Brake cena od: 150 590 pln

💲 Volkswagen Arteon Shooting Brake cena wersji testowej: 292 340 pln

Dziękuję PGE Narodowy za udostępnienie terenu do zdjęć.
https://www.pgenarodowy.pl

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Audi A5 Sportback z inteligentnym adaptacyjnym tempomatem https://youtu.be/VU9m1ewzmk0
Audi A7 https://youtu.be/hkbopPTO5Pc
KIA Stinger https://youtu.be/VvfrcHai_8M
Lexus LS https://youtu.be/hKtnJmoTFQQ
Mazda6 https://youtu.be/JjqLOoYzgmc
Peugeot 508 https://youtu.be/h0edc-JHaek
Skoda Octavia https://youtu.be/u794aF5j7yk
Skoda Superb https://youtu.be/0zZpqt6Rr1c
Tesla Autopilot vs. Volkswagen Travel Assist https://youtu.be/YronJj4noAs
Toyota Camry https://youtu.be/-q-zCM0y_I8
Volkswagen Arteon https://youtu.be/dYsgStEmRjQ
Volkswagen Passat Alltrack https://youtu.be/mlGgDQKrb9M
Volkswagen Tiguan https://youtu.be/mQF3zXagmdU

#MarekDrives #Volkswagen #Arteon

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Jest Pięknie, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Marek Drives

45 thoughts on “Volkswagen Arteon Shooting Brake 2021 – nowoczesny Phaeton (PL) – test i jazda próbna

 1. Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach mailem:
  https://marekdrives.tv/pl

 2. Arteon to jedyny VW który mi się podoba, obie wersje są ciekawe, funkcjonalne, przestronne, miałem okazje jeździć 240km wersją R line i przyznaje pozytywnie mnie zaskoczył, PS vw phaeton to dostojne auto i trochę nie docenione

 3. @MarekDrives a ten "fejton" to z jakiego języka wymowa?

 4. Dobry materiał , fajnie się pana słucha choć oczywiście auta nie kupię . Pan wie czemu… pozdro-

 5. Marek nie pierdol o marce tylko model oceń, stereotypowo bardzo podchodzisz do tematu

 6. Chyba bym dostał szału przy używaniu tych dotykowych przycisków od podglaśniania i regulacji temp

 7. 300 k za takie VW to przesada. Jakość wykonania i spasowanie elementów pozostawia wiele do życzenia. Na plus to wygląd i nie najgorsze silniki.

 8. czy dochodzi szum wynikający z braku ramek z przodu?

 9. ŁAPA W 👍 ZA TO ŻE WIESZ ŻE PHAETON WYMAWIA SIĘ FEJTON.

 10. Mam od listopada i w porównaniu z Passatem czuć różnice. Arteon na + warto dopłacić do Passata

 11. Сравнивать дешёвую платформу mqb и базу Фаетона , А8 не корректно. VW Alltrack b8 better.

 12. Relacja cena vs to auto to nieporozumienie. Za 290kpln mozna kupic bmw 530i po rabacie a nie vw arteon z plastikowym wnętrzem i tymi beznadziejnymi dotykowymi ekranami.

 13. nie fejton, tylko pyton!

 14. Wybrałbym liftbacka, ale to jak dla mnie jedyny ładny model VW, w dodatku nie budzi żadnych negatywnych skojarzeń. Imho Arteon udał się.

 15. I tak większość z was nie stać na takie auto hejterzy

 16. 1:06 ziomek co ty masz za poduszki pierdzioszki za plecami??

 17. Proszę żeby pan nieporownywal Phetona do arteona , to nie ta półka jakości technologi i kunsztu wykończenia posiadam takowy model od 6 lat i żaden samochód klasy premium nieporownywal do Phetona pod żadnym względem , a że miał znaczek VW to tylko plus bo dzisiaj można jeździć tym modelem za rozsądne pieniądze jest o jedno z ostatnich aut w których była jakość luksus i dbanie o detale niech pan nie porównuje do dzisiejszych puszek na szprotki ,nie rozumiem jak można coś porównywać czym się nie jeździło ,i czego nie można zrozumieć o co chodziło VW w tamtym czasie pozdrawiam

 18. A , jeszcze jedna rzecz debile. Nowy Golf GT R 2021 kosztuje 240 tysięcy złotych. Tak na wszelki wypadek zapobiegawczo pisze jakbyś ktoś pierdolil że VW to nie Premium. Oczywiście że to Premium wysokiej klasy

 19. przetestuj lepiej jakiś fajny chiński niedrogi samochód może zaczną go sprowadzać bo ta zachodnia motoryzacja to padnie nie długo jak i jej twórcy zresztą i nawet nie kupisz części do tego nowego pasata a sypać się będzie że hej jak ino sie gwarancja skończy

 20. lubię pana testy bo są konkretne ,szybkie i treściwe które opisują to co najważniejsze w autach ! co do Arteona >>>no ładny i fajny ale te przyciski dotykowe , te tablety tandetne i te niepotrzebne inne rzeczy które za dwa trzy miesiące po kupnie będą nawalone a cena za to 290tys złotych ??![ mały dom za miastem z ogródkiem ]to jakiś żart z ludzi !lepiej jakby VW powrócił do korzeni zaczął robić to co kiedyś robił i co mu najlepiej wychodziło >>samochody dla zwykłych szarych ludzi bo inaczej marnie widzę jego przyszłość a co wiemy z prasy motoryzacyjnej jak VW zaczyna się gubić a sprzedaż drastycznie spadać! no ale to już nie nasz problem

 21. Jedyne VW które rozważyłbym do zakupu

 22. Proceed kosztuje połowę i ma chyba wszystko a wygląda nawet lepiej, no może wolałbym przód arteona ale przewaga jest minimalna dla mnie…

 23. panie marku driver chyba nie rozgrzane auto! coś się tam ślizga słychać 1:301:34 VW powinien jakiś szkolenie z certyfikatem przeprowadzić raczej

 24. Cena fest, ale konkurencja nie jest tańsza

 25. Gdzie za vaga prawie ćwierć banki

 26. Względem Passata w Arteonie podobają mi się przednie lampy płynnie przechodzące w grill i… i to wszystko. Cena kosmiczna, dotykowe przyciski tragedia. Chyba się producenci napatrzyli na Teslę ale coś im ta ergonomia kuleje…

 27. Jaki pyton to bytom

 28. Ale to przecież w zamian passata cc było stworzone 🤦🏻

 29. 290tys smiech zostane przy moim stingerze

 30. ee nie kupiłbym……zajeżdza z kilometra skodą czy seatem…..
  ludzie kupują bo muszą czymś jeżdzić ale vwagen nie poszedł w dobrą strone że cała gama wagen familia jest tak podobna do siebie….

 31. Witam mam pytanie co do za czapka ? ponieważ oglądając ten materiał wpadła mi w oko pozdrawiam

 32. I co kurwa zatkało kakao ? 292 000 zł . Więc już wiecie że VW jest dla bogatych

 33. To co debile 292 000 zł za wersję testową. Więc to już jest Premium jak to tam nazywacie

 34. Czemu jedziesz w tej czapce ?

 35. Film lepszy od auta. Dzięki redaktorowi wytrzymałem do końca

 36. Bardzo ładny samochód ale trzeba w nim siąść. Mi po tym od razu przeszła na niego ochota. Ciasno i nisko.

 37. Volkswagena nie kupie.Zadnego. Bo zbudowali 3 fabryki w chinach komunistycznych obok obozow koncetracyjnych. Taki powrot do korzeni.
  #niekupujezchin
  #saynotocommunistchina

 38. A mnie jakoś nie ruszą ani poprzedni ani ten arteon. Jest taki nijaki. Ani dziadkowy ani porywający. Taki "chłop bez jaj"

 39. Hmm za tą cenę można już kupić fajne auto premium także chyba mało chętnych bedzie na tego stworka. Bardziej fani marki.

 40. Marek może znowu testować swoje drogie limuzyny, po przejażdżce nowym Sandero podobno przez tydzień szorował skórę pumeksem pod prysznicem. Ale jak widzimy w końcu ją doczyścił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!