Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Toyota GR YARIS - Rally & Tarmac Suspension for GR Yaris - Grupa Rajdowy Felix PL- ENG

Toyota GR YARIS – Rally & Tarmac Suspension for GR Yaris – Grupa Rajdowy Felix PL- ENGDziś zgodnie z obietnicą wrzucam wam film który poświęcony będzie pakietowi zawieszenia do GR Yarisa. Pierwsze testy na torze które pokażą nam jak auto się prowadzi z elementami które zostały wyprodukowane przez VERKLINE

https://www.verkline.com RABATY na HASŁO FELIX
INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/verkline_/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

17 thoughts on “Toyota GR YARIS – Rally & Tarmac Suspension for GR Yaris – Grupa Rajdowy Felix PL- ENG

  1. VERKLINE w filmiku u siebie wrzucił porównanie czasów. 41,97s stock vs 40,69s vrkln. 1.28s różnicy w best lapie. Jeśli nie oszukiwane (nie podejrzewam oczywiście 😉 ), to imo przepaść przy takiej długości okrążenia. Ekstra!

    Przy okazji.. wiecie może czy wymiana poduszki/łapy pod skrzynią ("STAGE 0.5") ucina gwarancję w Yarku? Myślałem, że 3jka to tylko moja nieudolność, ale widzę po kolejnych filmach, że "cały świat" ma z tym problem.

  2. Fajnie zmontowany filmik, według mnie najlepsze ujęcie jest z kamerki ustawionej na pracę zawieszenia, po drugie widać że maszyna jest dużo sztywniejsza w zakrętach. Pozdrawiam :).

  3. Wydaje mi się ze trochę mało miarodajny test, osobiście testował bym oba samochody na seryjnych sprężynach i amortyzatorach bo jak wiadomo takie zawieszenie kw względem seryjnego będzie już samo robiło duża robotę a jednak miał być to test podzespołów od verkline. Pozdro 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!