Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Test Najtańszego Silnika Próżniowego z Chin! - SaiHu SH-02

Test Najtańszego Silnika Próżniowego z Chin! – SaiHu SH-02▸ Test Najtańszego Silnika Próżniowego z Chin! Dostępny tutaj: http://bit.ly/Silnik_Prżniowy
▸ Ranking Drukarek 3D, Aktualne Kupony, FAQ: http://bit.ly/RankingDrukarek
▸ Subskrybuj kanał! http://bit.ly/SubskrybujArtka
▸ Facebook: http://bit.ly/ArtekDiy
▸ Grupa FB: http://bit.ly/MajstryArtka
▸ Instagram: http://bit.ly/IG_Artek
▸ Wesprzyj mnie: http://bit.ly/WesprzyjArtka

Oto Unboxing i prezentacja modelu Silnika Próżniowego SaiHu SH-02 lub jeśli ktoś woli Połykacza Płomieni. Dowiedziałem się o istnieniu tego typu silników ponad 10 lat temu i od zawsze chciałem taki silnik zbudować, żeby w praktyce zobaczyć jak on działa. Dzięki temu modelowi spełniło się moje marzenie i nie musiałem własnoręcznie go budować, żeby doświadczyć jego działania w praktyce.

▸ Kupon zniżkowy na silnik: 10saihu (-10% dla nowych klientów)
▸ Kupon zniżkowy na silnik: 7saihu (-7% dla starych klientów)

Konkursowy Silnik Stirlinga: http://bit.ly/2TNlgJp
Mój pierwszy silnik parowy: http://bit.ly/2Vdv94s
Mój pierwszy silnik Stirlinga: http://bit.ly/2LAbScV
Film na temat budowy powyższego silnika: http://bit.ly/2uW7UAY
Silnik przerobiony z wykorzystaniem Drukarki 3D: http://bit.ly/2K4u7BB
Silnik elektromagnetyczny: http://bit.ly/2HOuqDG

Więcej na temat silników próżniowych: http://bit.ly/2OD3Xtv
▸ Jak dostawać rzeczy z Chin za darmo: http://bit.ly/2WGjXhb

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa do 30.04.2019 włącznie
2. Aby wziąć w nim udział wystarczy napisać pod tym filmem dowolny komentarz.
3. Każdy może zgłosić się tylko raz.
4. Nagroda to model silnika Stirlinga.
5. Nagrody nie można wymienić na inną oraz na jej równowartość pieniężną.
6. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.
7. Po odbiór nagrody należy się zgłosić najpóźniej w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników. W innym przypadku nagroda przepada.
8. Zwycięzca zostanie wybrany za pomocą programu YouTube Random Comment Picker.
9. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 2 tygodni od momentu zgłoszenia się po jej odbiór.
10. Biorąc udział w konkursie akceptujesz powyższy regulamin.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “Test Najtańszego Silnika Próżniowego z Chin! – SaiHu SH-02

  1. DLACZEGO DRORZEJE PRĄD BO UNIA NAKŁADA KARY ZA TURÓWJOUROWA TO CZESKA DLATEGO POLSKA MUSI PŁACIĆ KARY ZA TURÓW fundusz odbudowy przecierz to porzyczka którą polska musi spłacić do 2058 r4oku z procentem na 13% każdy z europ osłów biorą 50 tysiędzy miesięcznie a TUSK 80 tysięcy euro ( Mira Modelska) dlatego tak walczą za nasze pieniądze składkowe dla UE dlaczego dla unji mamy płacić a nie czechom bo po brexicie polska musi płacić zeby unia miała pieniądze z turowa TSUE nałożył kolejną karę na Polskę. Milion euro dziennie! w sumie 1.500 miliona dziennie

    po Berxicie nie ma żadnego Anglika w Unii po polexicie nie będzie zadnego Polaka w unii pojdziecie do waszej ulubinej dziedziny do krów (Spurek krowy są gwałcone) za nasze pieniądze siedzą w unii UNIA NIE JEST PAŃSTWEM TYLKO ZSREUROPEJSKICH WSZYSCY Z PZPR SIEDZĄ W UNII JAK MILLER ITD…

    Był Brexit składek ubyło dla Unii nie mogą dopuścic do dalszych Polexitów itd bo kto będzie na nich płacił . unia nic nie produkuje NIE MA PKB (produkt krajowy brutto z czego wartość waluty jest naliczana) pieniądze sa tylko ze składek państw Ona dazy do Polexitu wtedy pojdzie do krow bo Unia nie bedzie jej utrzymywac Jak Polska przestanie placic 35 miljardow euro rocznie skladki dla Uni na ich utrzymanie Unia za swoje ich utrzymywac Nie bedzie Pienadze dla Polska sa tulko ze skladek polakow ZSRR=ZSRE europejskich unia UNJA ISTNIEJE TYLKO Z CUDZYCH PIENIĘDZY turów bo mają JOUROWĄ a nmie jak TUSK likwidował wszystko co polskie (stocznia …lotnisko chciał zbankrutować itd…) TUSK PRZECIERZ POWIEDZIAŁ POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ TRZASKOWSKI przecierz powiedział (po co nam lotnisko bo mamy w berlinie)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!