Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Test interfejsu ELM 327 bluetooth opartego na procesorze PIC18F25K80.

Test interfejsu ELM 327 bluetooth opartego na procesorze PIC18F25K80.Link do aukcji na której zakupiłem interfejs

https://allegro.pl/oferta/elm327-obd2-interfejs-bluetooth-pic18f25k80-torque-11038811149

Link do sklepu w którym można nabyć taki interfejs i jemu podobne

https://system1.pl/interfejs_diagnostyczny_ELM327_OBDII_chip_PIC18F25K80_v1.5

Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału „Laguna Fan” w grupie „Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę

Zapraszam do oglądania filmów na kanałach moich kolegów

Misiekstaszic

https://www.youtube.com/user/misiekstaszic

Rysiuńcio

https://www.youtube.com/user/rysiuncio

IDEalny remont

https://www.youtube.com/channel/UCIBMogmWfMV57VMBUk7hOdw/videos

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Test interfejsu ELM 327 bluetooth opartego na procesorze PIC18F25K80.

  1. Można by wymienić w opisie filmu programy, które omawiasz? Chodzi mi o te po Torque. Skąd można je ściągnąć / gdzie kupić? Na stronie 360diag nie mogę się odnaleźć. Jak się kliknie na Renault, wyskakuje miliony plików, jakieś enigmatyczne opisy po angielsku, masakra

  2. Laguna Fan czy ten interfejs pozwoli mi na odczytanie błędu "skontroluj układ hamulcowy ABS/ESP oraz skontroluj układ wydechowy? Oraz jego usunięcie?
    Laguna 3 2.0 benzyna 07rok

  3. Witaj.
    Piszesz, że działa z L2PH1. Czy tu może stanowić rok produkcji samochodu. Mam Lagunę z 2002 i lipa, nie działa komunikat jak na zdjęciu https://zapodaj.net/835dd71a73bac.jpg.html . Interfejs kupiony na tej samej aukcji. Niby się łączy na początku z autem, ale późnij nic się nie dzieje, nic nie można odczytać. Twoja Lalka L2PH1 była z którego roku ?.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!