Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
TESLA MODEL X - Ukryta Funkcja: Demo Samochodu

TESLA MODEL X – Ukryta Funkcja: Demo SamochoduSamochód Elektryczny TESLA MODEL X ma w panelu sterowania ukrytych kilka funkcji. Jedną z ciekawszych jest DEMO samochodu.
W rytm płynącej z głośników muzyki TESLA pokazuje swoje możliwości….
Dla polskich miłośników samochodów TESLA planuję już wkrótce nakręcić serię krótkich filmów pokazujących technologiczne możliwości tych samochodów.
ZAPRASZAM

Auta z USA – recenzje samochodów które wynajmuję w USA
👉 https://www.youtube.com/playlist?list=PLJaN78pxpIv5o4HSy2cAkmTcFu-2XWGHF

Jak wynająć samochód w USA
👉 https://www.interameryka.com/category/wynajem-samochodu-w-usa/

#Tesla #Samochód #Ameryka

Tesla model X: Pierwszą oficjalną zapowiedzią samochodu typu crossover Tesla został prototyp Model X. Studium zostało po pierwszy zaprezentowane podczas Tesla Design Studio w Los Angeles 9 lutego 2012 roku
Tesla Model X została przedstawiona po raz pierwszy w październiku 2015 roku, przechodząc obszerne modyfikacje wizualne w stosunku do poprzedzającego ją studium. Samochód zyskał bardziej aerodynamiczną sylwetkę, z ostrzejszymi kantami i nowym kształtem reflektorów

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “TESLA MODEL X – Ukryta Funkcja: Demo Samochodu

  1. Ładny i dobry, tylko drogi. Za te pieniądze kupilbym cos normalnego a za resztę kasy zwiedzał USA. Pokaz jak wyglądają słynne ogromne, spiralne skrzyżowania. Najlepiej z drona.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!