Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Tech Week: Xbox przeprasza, Elon Musk ma Covid, mój MacBook to złom

Tech Week: Xbox przeprasza, Elon Musk ma Covid, mój MacBook to złomOraz masa innych gorszych i lepszych wiadomości.
Moje sociale:
Insta: http://bit.ly/InstaKlawiatur
Twitter: http://bit.ly/TTKlawitera
FB: http://bit.ly/FBKlawiatur

Źródła:
Nowe procesory Apple: https://youtu.be/5AwdkGKmZ0I
Historia dymiącego Xboxa: https://youtu.be/-HiAih9x5qU
Xbox przeprasza: https://bit.ly/2IG3kjI
Sony zapowiada drona: https://bit.ly/32Ma4nw
Tesla Tequila: https://bit.ly/3fdMSUp
Elon Musk chory i nie chory: https://bit.ly/3nmrBdG
Podcast Billa Gatesa: https://gatesnot.es/3f8HVvR
YT Rewind odwołane: https://cnet.co/2IFtvr3
Google Photos nie za darmo: https://bit.ly/3nsBS8l
Rozwiązanie: https://bit.ly/2Uw9E08
Hyperloop pierwsze testy na ludziach: https://bit.ly/3nw0GMR

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Tech Week: Xbox przeprasza, Elon Musk ma Covid, mój MacBook to złom

  1. 3:30 taa dobry microsoft uratuje swiat i wycofa wadliwe konsole tym czasem microsoft: "Sprawdzamy konsole, o ujj faktycznie mamy ciulowe kondesatory wycofajmy je… ile takich konsoli poszlo do klienta? 5milonow! A nie jednak kondesatory sa super to wina uzytkownika byla ciiiiiiiiiiii"

  2. hmm to niezły ten procek skoro oglądanie filmów nie powiedzieli w jakim formacie więc niech będzie i 8K a co!!! zjada baterię w mniejszym stopniu niż przeglądanie np fakebooka xD

  3. 3:18 Serio ktoś nie słyszy dźwięku wyłączanej listwy zasilającej? I to poruszenie aparatem hahahah DAJTA SPOKÓJ LUDZIE!! Miałem Xboxa grałem nic się nie działo nie wyłączała się nie dymiła 😉 także kupować śmiało!

  4. Jestem jednym z pracowników Microsoft i chce całej publiczności uświadomić że te przypadki z dymem z naszej nowej konsoli są tylko sporadyczne a dokładnie 4 na świecie i te sytuacje więcej nie będą miały miejsca i wszystkie przypadki są teraz w fazie testów przyczyn.

  5. Co do przypadku xboxa Arka to obstawiam uszkodzony ciepłowód chłodzenia procesora który pęknięty był albo coś i woda co w nim była se wyparowała stąd ta chmurka i by się zgadzało co w wywiadzie z Kubą mówił że dźwięk gotującej się wody słyszał.

  6. http://www.pomagam.pl/garsc_szczescia 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Błagamy was o pomoc. Za chwilę nie będziemy mieli za co żyć. Mamy 200 tysięcy kredytu, które wzięte były na leczenie mamy. Niestety zmarła. Po opłaceniu wszystkiego zostaje nam 600 zł. Mieszkamy z dzieckiem na jednym pokoju w tragicznych warunkach. Jeśli Tobie nie zabraknie – prosimy o wpłatę. Przepraszamy że musimy błagać o pomoc… 😭😭😭😭😢😢😢😢😢…….t

Dodaj komentarz

Zadzwoń!