Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
TAM i z powrotem #2 - Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 2/3 | 4K

TAM i z powrotem #2 – Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 2/3 | 4KTAM i z powrotem (ODC. 2/3) to tysiące kilometrów drogowej przygody samochodem napędzanym wodorem. To pierwsza taka podróż przez Europę i jednocześnie test auta, jego prawdziwego potencjału i infrastruktury do tankowania wodoru.
Kontynuujemy wodorową przygodę w drodze z Warszawy do Paryża. W tym odcinku będzie trochę klasycznej motoryzacji, wiele ciekawych postoi po drodze, sprawdzimy też jak działają francuskie stacje wodorowe. Do zobaczenia po drodze!
SUBSKRYBUJ – http://bit.ly/SUBSKRY8UJ
Wesprzyj tworzenie kolejnych filmów na PATRONITE – https://patronite.pl/ArkadyFiedler

Facebook: https://www.facebook.com/ArkadyFiedler/
Instagram: https://www.instagram.com/arkady_fiedler/
Twitter: https://twitter.com/ArkadyFiedler3
Książka: http://shop.fiedlertravel.com/Maluchem-przez-Afryke.

Jadą ze mną::
Toyota Polska
BestDrive
Continental
Eco dla biznesu
Spalarnia.pl

Zdjęcia i montaż: Kamil Piechowiak
Muzyka: Igor Szulc
Muzyka: https://artlist.io

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “TAM i z powrotem #2 – Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 2/3 | 4K

  1. dymienie aut sie dawno temu skonczyło, w erze aut sprzed katalizatorów, czyli lata 80te. Auto które teraz jezdzą, spalinowe, juz od lat, sa ultra czyste.Wyjatkiem sa oczywiscie auta skrajnie zuzyte badz uszkodzone.I to jest problem jak juz. NAwet ty popadłęs juz w taki obsurd z tym dymieniem, i truciem sasiada, który nie czuje nic, ze za jakis czas w oparach absurdu, jesli nie bedziesz na;lezycie dbał o siebie, to np za samo pierdniecie tez bedzie karane, bo smierdzi, a ty bedziesz miał obowiozek załozenia katalizatora pod 4 litery, bo smierdzi innym teoretycznbie, wiec i truje. Absurd. Dziejsze silniki spalinowe sa juz absurdalnie czyste, bardziej niz potrzeba dla człowieka.

  2. Świetny materiał, brawa także dla Toyoty. Pytanie, pełen zbiornik za ok 200 zł, zasięg ile…550 km? Ej gdzie ta oszczędność elektryka?!…bo jeśli tak ma to wyglądać to mnie taniej wyjdzie kopciuchem w dieslu;)…..Bez podpisywania umowy kredytu na stacji przed pozwoleniem na zatankowanie:D Piękna idea.

  3. po obejrzeniu fantastycznych dla mnie serii w maluchu, byłem ciekawy co dalej, a tu lipa straszna nuuuuda w dodatku dźwięk tzn. jak mówisz bardzo cicho, jakbyś telefonem nagrywał, muzyka w tle taka jakaś nostalgiczna…nie podoba mi sie.

  4. Ciekawe modele Toyoty w muzeum. U nas zupełnie nieznane, niespotykane. / Świetnie wyglądała ta ostatnia stacja tankowania. Ot, po prostu jeden dystrybutor więcej. Nasz "narodowy" koncern mógłby się o takie postarać, skoro taki ambitny, a Polska jest trzecim "producentem" wodoru w UE.

  5. Panie Arkady za szybki ten odcinek, za szybko lecą kilometry a za mało ujęć. A przede wszystkim odniosłem wrażenie, że masz smutny nastrój, brakuje tej wersy do podróży jak w Afryce czy w Azji. Mimo to odcinek ładny i bardzo ciekawy, pozdrawiam !!!

  6. Ciekawe jaki byłby koszt jazdy klasycznym elektrykiem na takim dystansie. Zaintrygował mnie ten "wodorowiec", czas dowiedzieć się więcej o żywotności takich ogniw/systemu ogólnie. Używanego elektryka pewnie bym nie kupił, ale wodorowca już prędzej o ile żywotność jest oki. Czuję jednak, że wszystko zmierza do samochodów na abonament i w sumie rozważania takie będą nieistotne za dekadę może dwie.

  7. 1:50 Bardzo podobna historia, jak z niemieckim muzeum Mazdy w Ausburgu, które założył pan Frey. Długo była to prywatna kolekcja. Od paru lat można zwiedzać, od wtorku do soboty.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!