Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Tam i z powrotem #1 - Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 1/3 | 4K

Tam i z powrotem #1 – Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 1/3 | 4KTAM I Z POWROTEM (ODC. 1/3) to tysiące kilometrów drogowej przygody samochodem napędzanym wodorem. Pierwszej takiej podróży przez Europę i jednocześnie test auta, jego prawdziwego potencjału i infrastruktury do tankowania wodoru.
Zaczynam od poważnego wyzwania i testu prawdziwych możliwości samochodu, drogi z Warszawy do Berlina bez możności zatankowania wodoru po drodze. Mój test utrudnia fakt, że auto na samym początku podróży nie jest zatankowane do pełna.
Jak daleko zapuszczę się w Europę, gdzie planuję dojechać, co zobaczyć i jak radzi sobie wodorowa Toyota MIRAI dowiecie się już w tym odcinku.
SUBSKRYBUJ – http://bit.ly/SUBSKRY8UJ
Wesprzyj tworzenie kolejnych filmów na PATRONITE – https://patronite.pl/ArkadyFiedler

Facebook: https://www.facebook.com/ArkadyFiedler/
Instagram: https://www.instagram.com/arkady_fiedler/
Twitter: https://twitter.com/ArkadyFiedler3
Książka: http://shop.fiedlertravel.com/Maluchem-przez-Afryke.

Jadą ze mną::
Toyota Polska
BestDrive
Continental
Eco dla biznesu
Spalarnia.pl

Zdjęcia i montaż Kamil Piechowiak
Muzyka Igor Szulc

#ToyotaMirai #FCEV #WyprawaNaH2

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

36 thoughts on “Tam i z powrotem #1 – Na WODÓR z Warszawy do Paryża | Test Toyoty MIRAI | odc. 1/3 | 4K

 1. Przyzwyczajony do poprzednich produkcji myślałem że będzie super…. tytuł jest mylący, powinno być "Od stacji do stacji w NRD" trochę jestem zawiedziony, spodziewałem się fajnej relacji podobnie jak Arctic…. trochę słabo.

 2. Może w przyszłości zbliży się do ekologicznych elektryków. I może zgra się to również z ekonomią, ale tutaj będzie trudniej bo zielony wodór kosztuje więcej niż obecny. Każda stacja tankowania kosztuje też znacznie więcej niż zwykła stacja ładowania BEV. Wodór widzę, ale w transporcie ciężkim.

 3. Oglądałem Twoje filmy gdy byłeś podróżnikiem -byłeś wiarygodny w tym co robiłeś. Podróż elektrycznym leafem przez Afrykę to majstersztyk. Widzę że przeszedłeś na drugą stronę barykady i zdecydowałeś się reklamować markę która jest hamulcowym w stronę rozwoju motoryzacji bezemisyjnej , i na siłę m.in. dzięki Tobie promuje samochody które udają auta przyjazne dla środowiska. Wodór to też węgiel, produkcja H2 + transport+dystrybucja pochłania ogromne ilości energii. Hybrydy to spalana benzyna i ropa i dla picu symboliczny zasięg na aku. . Cóż każdy wybiera swoją drogę kariery życzę Ci powodzenia w świecie reklamy , i tak z ciekawości zapytam jaki produkt będziesz reklamował następny ? Tabletki na wzdęcia?

 4. Fajny film. Szukając filmów o Mirai trafiłem na ten kanał. Nie słuchaj się Januszy, który by chcieli oglądać tylko podróże Maluchami, itp. Mirai to obecnie bardzo oryginalny samochód.

 5. I takie tankowanie rozumiem 🙂 Elektryki to chyba nie za bardzo trafiony pomysł – dodatkowo sama produkcja ogniw i ich "ekologizm" (proces produkcji i problematyczna utylizacja) nie idą w parze z samą filozofią ekologii (wg Europy terytorialnej i UE z jej programami w tym zakresie). Niech już ta "rura wydechowa" będzie elementem elektrowni, która wytworzy energię potrzebną do wytworzenia dalej wodoru, ale nie róbmy zadymy lokalnie swoimi pojazdami.

 6. …tak z ciekawości: gdyby Ci brakło paliwa/wodoru pomiędzy Warszawą a Berlinem, to jaki miałeś plan awaryjny? Zepchnąć ten "złom" do rowu czy zamówić autolawetę? A może Toyota dokłada kanisterek z wodorem do bagażnika? 😉

 7. Brakuje trochę technicznych spraw: co jest pod tą niebieską maską i jak to działa?
  No i moje przekorne pytanie: ile trzeba spalić innego paliwa aby wyprodukować kg wodoru? 🙂

 8. Moim skromnym zdaniem to auta na h2 są przyszłością. Nie te na ciężkie i nadal mało wydajne i mało praktyczne baterie. Tak że Ilon Musk pędzi ślepą uliczką.

 9. Witam Arkady serdecznie właśnie dwa tygodnie temu zamówiłem nowa Rav plugin po trzech latach użytkowania Rav 4 ostatniej generacji i chyba się pospieszyłem patrząc na tego mirai z tego co wiedzę ,kiedyś widziałem dawno dawno temu Polaka który tworzył coś takiego z wodoru, ale nigdy nie myslałaem ze wejdzie to do produkcji no trudno z racji tego ze Rawka wjeżdża do mnie za dwa tygodnie juz nie jestem wstanie tego zmienić ,kiedy mirai bedzie w sprzedaży w europie ?

 10. Chciałbym doczekać momentu, kiedy w stare klasyki zaczną być wkładane takie silniki w celu ochrony środowiska i jednoczesnego zaspokojenia potrzeb niewielkiej grupy fanatyków. Jeśli pojawi się kiedyś Toyota AE86 Trueno z takim elektrycznym/wodorowym pod maską – to będę jednym z pierwszych który ją zakupi.

 11. …powiem tak…auto ładne…ale jak kupię…to gdzie będę tankował…w Berlinie..a potem w Warszawie…??a ja z Wrocławia…
  …auto oczyszcza powietrze…jasne…a ile zatruło powietrza jego wytworzenie…i ile ile zatruje utylizacja..produkcja wodoru na pewno też nieszkodliwa…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!