Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Suzuki Jimny 1.5 VVT 102 hp AllGrip TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES

Suzuki Jimny 1.5 VVT 102 hp AllGrip TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES2019 Suzuki Jimny 1.5 VVT 102 hp AllGrip MT5 Premium

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

47 thoughts on “Suzuki Jimny 1.5 VVT 102 hp AllGrip TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES

 1. Japończyki skurczybyki mogli by zrobić wersję Xl dla normalnych ludzi 🤣 boże dajcie troszkę bagażnika bo to już przesada .po co te drzwi z tyłu chyba tylko żeby było lepiej koło ściągać

 2. Mam model z 2017 roku i kocham ten samochód, choć muszę przyznać, że czasem kusi, żeby wpisać się na listę kolejkową po nowy model. Odrobinę więszy silnik i system LSD imitujący blokady dyfyrencjałów to coś, czego w starszym modeu czasami brakuje.
  Zastanawia mnie trochę układ automatycznej skrzyni biegów. W starszej wersji jest to P-R-N-D-3-2-L a w nowej wygląda jak P-R-N-D-2-L, czy tak, jakby zabrali tę trójkę, która jest bardzo przydatna w podczas długich podjazdów pod górkę. Poza tym sam drążek wygląda znacznie lepiej, nowy jest jak wyjęty ze swifta.

  Wiem, że to czepianie się kosmetycznych szczegółów, ale moim zdaniem dużym błędem było też pozbycie się uchwytu na kubek dla kierowcy.
  Mimo wszystko, fantastyczny samochód. A może po prostu wpisać się na listę i mieć dwa? 😉

 3. Z tym kolorem nadwozia nawiązującym do kamizelki odblaskowej to trochę poniosła wodza fantazji (np. AMG też maluje na taki kolor)…za dużo telewizji i BHP! 😀
  A ta obniżona linia okien to by lepiej powiększone lusterka widzieć, a nie koła – więcej aut ma takie rozwiązania np. Ford F150!

 4. Bardzo dobry test 🙂 wszystko pokazane i omówione tak jak powinno, tylko troszkę wolniej 😛 nic się nie stanie jeśli filmik potrwa 3 min dłużej. Świetna robota subskrybuję i czekam na więcej.

 5. Wpadłem na ten film trochę przypadkiem i powiem jedno – Wooow!
  Jestem pod wrażeniem. Extra recenzja (unboxing) auta 😉
  Wszystko powiedziane jest na temat, a w dodatku w takim ekspresie, że aż miło się patrzy 🙂
  Inni to gadają, owijają, a i tak nie wiadomo co powiedzieli/pokazali. Mam ich dość, a tu wszystko co potrzeba jest powiedziane. Wszystko ładnie ukazane.
  No po prosu jakbym miał kupić auto, które widzę i znam tylko z twojego filmiku to mógłbym zaryzykować zakupu i brać w ciemno 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!