Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Sur-Ron legalny na miasto / doskonały w teren ⚡ Wielka recenzja Light Bee ⚡

Sur-Ron legalny na miasto / doskonały w teren ⚡ Wielka recenzja Light Bee ⚡Sur-Ron Light Bee to wspaniała maszynka do jazdy w terenie!
Silniczek MID Drive pozwala naprawdę świetnie panować nad maszyną.

Light Bee (eng „lekka pszczoła”) jak sama nazwa wskazuje jest trochę hałaśliwy.
Na szczęście nie przeszkadza to podczas jazdy a na pewno nie jest tak głośny jak spalinówka!

Dodajmy do tego możliwość LEGALNEJ jazdy po mieście i mamy wspaniały, uniwersalny jednoślad.
Fakt wrzucenia na niego tablic rejestracyjnych może skłonić nie jednego do rozważenia zakupu takiego pojazdu.
I specjalnie dla zainteresowanych jesteśmy w stanie zorganizować zniżkę grupową!
Chcesz kupić Sur Rona ale nie chcesz wydać na niego 19 950zł?
Napisz do mnie:
tabanarowerze@gmail.com

Jeśli chcesz się umówić na jazdę próbną, skontaktuj się z Marcinem!
nowybikepl@gmail.com

Kanał Marka z Bikel.pl
www.youtube.com/channel/UCSm2GctFdYV4fb-oFSPD2Ig
bikel.pl/

Kod Rabatowy Bikel.pl: 👉 tabanarowerze 👈
Mózg Pojazdu Elektrycznego [MPe] https://shop.bikel.pl/

Spis treści (co w odcinku):

01:03 Wstęp
02:00 Przedstawienie Dilera
03:26 Prezentacja pakowania Sur Rona na bagażnik samochodowy
03:50 Mowa o homologacji L1e (SurRon jako legalny motorower)
05:24 Kilka informacji technicznych
08:48 Czy Sur-Ron jest za mały?
11:05 Rozpoczynamy jazdę
12:47 Sprawdzamy temperaturę silnika i sterownika
14:39 Jedziemy dalej!
16:26 Katujemy maszynki na piasku
17:56 Sur-Ron X vs Sur-Ron LEGALNY [drag race]
18:54 Podsumowanie przejażdżki
26:11 Zakończenie odcinka

=======================================
⭐️ OSZCZĘDZAJ NA ZAKUPACH -5% ⭐️

Kod Rabatowy NEXUN: 👉 tabanarowerze 👈
Komponenty elektryczne do roweru: https://nexun.pl/

Kod Rabatowy CitoPower: 👉 tabanarowerze 👈
Baterie na zamówienie: http://www.citopower.pl/

Kod Rabatowy evSpark : 👉 tabanarowerze 👈
Ramy CUSTOM do elektryków: https://electroo.pl/

Kod Rabatowy Custom Mike: 👉 tabanarowerze 👈
Elektryczne Cruisery: https://www.custommike.pl/

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

40 thoughts on “Sur-Ron legalny na miasto / doskonały w teren ⚡ Wielka recenzja Light Bee ⚡

 1. Prawda obiektywna jest niestety smutna i oczywista: obecnie stosowane baterie pozwalaja na chwilka zabawy i do domu na nogach… Jak dolewam paliwa do mojego EXC450 i z bananem na ustac gnam do domu z wyprawy.Rozmowa i porownywabue do motocykli jest po prostu nie na miejscu i niepowazne. To cos zupelnie innego. Elektryki musialy by pozwalac na co najmniej kilku krotnie dluzsze szalenstwo na pelnej mocy bez przegrzewania sie

 2. Ktoś powinien pomyśleć o sprzedaży SURRON LIGHT BEE X z większą baterią 1920Wh to zdecydowanie za mało ,dla chopa 90kg wagi w terenie maks 30km zasięgu , mam hulajnogę X9 która zrobi +50% więcej zasięgu po lesie 😉 . Z baterią 3000Wh można rozważyć zakup SURRON LIGHT BEE X w cenie do 26k zł inaczej to tylko zabawka.

 3. Cześć Wam, Radku, Marku i Marcinie 🙂
  Witam też widzów 🙂
  Z przyjemnością bym podyskutował z Wami pod tym komentarzem, tak aby i inni publicznie z nami mogli rozwiać swoje wątpliwości, co do sensu zakupu Sur-Rona .

  Dzięki za polską dystrybucję Sur-Ron-a Marcin, teraz mamy znacznie bliżej, aby zobaczyć z czym to się je.
  Co kraj to inny obyczaj, więc wszelkie wątpliwości może uda nam się rozwiać.

  Odcinek bardzo ciekawy i zachęca do zadawania wielu technicznych pytań związanymi z modelem Light Bee L1E oraz jego odblokowanym bratem LIGHT BEE X .
  Pytanie kolejne, gdzie tym wolno legalnie jeździć :p.
  W odróżnieniu od modelu KTM-a FREERIDE E-XC 2020, Sur-Ron ma o wiele niższą cenę, bardziej przyziemną, ale jak z trwałością terenową ?

  Ciekawi mnie techniczna konfrontacja i opinia obu konstrukcji, czy to w ogóle sprawiedliwie robić takie porównanie ?
  Czy kwota dwudziestu tysięcy jest nie za niska jak na świat dziur i kamieni ?
  Polecam ten kanał i film :

  https://www.youtube.com/watch?v=Vb8qwR7F6rI&ab_channel=EnduroKrzeszowice

  https://www.youtube.com/watch?v=PLyIsuLSI8g&ab_channel=EnduroKrzeszowice

  https://www.youtube.com/watch?v=7v4ji81w80Y&ab_channel=ElectricCycleRider

  Jeszcze raz podkreślę, jestem totalnie zielony jeśli chodzi o jazdę w terenie, dla tego pytam z czym i jak to zacząć gryźć 🙂

  Z tego spotkania Marek pewnie i stosowne wnioski wyciągnie przy wprowadzaniu poprawek w swoim projekcie lekkiego crossa, dalej , dalej Marek :).

  Hmmm nie nadawał bym się na konstruktora, ale cenie sobie możliwość modyfikowania pojazdu pod preferowane potrzeby kupującego, czy tu jakakolwiek opcja wchodzi w grę, inne obręcze, opony, sety, siedzenie w momencie kupna, czy dopiero po zakupie we własnym zakresie ?

  Jeśli chodzi o warunki terenowe, to się nie wypowiem bo nie jeżdżę, ale jeśli Sur-Ron został zaprojektowany właśnie pod nie, to to powinno się trzymać, ale jak długo ?

  Zastanawia mnie jak serwis opowie się w momencie jak coś zacznie niedomagać, czy to się da regenerować, czy trzeba coś nowego zastosować bardziej perspektywicznego .
  Daleko idące spojrzenie , ale taki już jestem że pytam o trwałość materii, podobno "Co tanie jest drogie".
  Wersje drogowe zdecydowanie mniej wysilone i tańsze w serwisie jak dla mnie, dla tego się nimi najbardziej interesuje.
  Dopowiem , nie jeżdżę na torach.

  Ci co idą w teren lub tory niech lepiej wiedzą w co się pchają " bardziej wysilone warunki pracy naturalnie" i jak często częściej serwisować sprzęt.

  Ciekawa konstrukcja z homologacją drogową, to coś dla mnie i bez kombinacji "wolno nie wolno".
  Wiadomo dla czego nie zrobili homologacji jak w Super Soco TC max pod prędkość odblokowaną 80km/h ?
  Powyższe pytanie do Marcina :).
  Przeczytałem Wasze komentarze i tu rodzi się pytanie, gdzie poza miastem, drogami gruntownymi i nie utwardzonymi wolno się tym poruszać, aby społeczność czuła się bezpiecznie i nie odczuwała moralnego dyskomfortu ?
  Szukał pomysłu gdzie tym legalnie jeździć, to myślę o dzierżawie nieużytków, łąk i pól, które można adaptować pod ten sprzęt, ale czy w ten sposób teren wykorzystywany nie zakłuci przestrzeni publicznej?
  Ja teren zawsze pasjonatom użyczę nieodpłatnie, tylko trzeba zapytać w urzędzie miasta, gminy, czy wam pozwolą syczeć przy oknach, bo cisza to rzecz święta dla co po niektórych miastowych ( wybaczcie tą uwagę, ale czego Państwo się spodziewało budując koło aktywnego rolnictwa ).
  A jak nie tu, to gdzie drodzy koledzy i koleżanki ?
  Zadam pytanie u siebie, bo 10 lat temu nie było takich restrykcji w lesie, a jeżdżę eee w prawo , więc możliwości zablokowanego lewoskrętu Sur-Rona są mi nie po drodze :p.
  Radku przewidujesz testy Super Soco TCmax, dla tych co preferują prawoskrętność ?

  Bywajcie w zdrowiu, dbajcie o innych i do następnego 🙂

  Ahoj.

 4. 17:55 "przez strumienie" AAHHAAH kolegi sików chyba 😀 nie wjeżdżajcie nigdy w żadną wodę nawet małą!! Tak ubiłem miesięczngo e-xc. Surron ma ładną ramę i na pewno bym go customował pod siebie gdyby przeżył więcej niż rok. Pozdro

 5. Świetna recenzja. Marzy mi się taki E-bike ale ważę 100kg i mam 190cm ;( Uwaliłem już kilka "tytanicznie mocnych kostrukcji" więc pierwszy teren by zabił surrona. Test gimnazjalnego ołówka na dłubanie w nosie.Daje radę buehehe

 6. O proszę , parę dni temu miałem przyjemność rozmawiać z Panem Marcinem przez tel który był na urlopie a jednak poświęcił mi swój czas i zaproponował pomoc , nie ukrywam że w woj. łódzkim ciężko o tak kompetentną i otwartą osobę , polecam !!! aha od niedawna poruszam się ebikem chętnie wspólnie pojeżdżę Pabianice okolice , pzdr 👍

 7. Trochę ta maszyna już za bardzo 'odpływa' w kierunku motocykla. Moim zdaniem też wy odpłynęliście (jako kanał nazywający się 'Taba na rowerze'). Sur-Ron na pewno ma zalety i znajdzie się nisza jaką zapełnia, ale przy większej masie, nieporęczności, garażowaniu, ubezpieczeniu i blachach… dodatkowo realnie ma mały zasięg (co oznacza wożenie drogiej 'zabawki' autem). Tym samym ma mało (relatywnie) zalet e-bike'a – choć właściwie nim nie jest: (manetka = nie poćwiczysz), brak ciszy, słaby zasięg, ogromna waga (nie pojedziesz nim bez zasilania), słaba jakość wykonania (jak na pojazd mający służyć w mieście w różnych warunkach). Jednocześnie, brakuje mu zalet motocykla (imho).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!