Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Starsi kierowcy. Seniorzy za kierownicą.

Starsi kierowcy. Seniorzy za kierownicą.Dziś o kierowcach 65+. Czy kierowcy po 65 tym roku życia powinni przechodzić badania? Do kiedy można jeździć samochodem? W jakim wieku przesiąść się z fotela kierowcy na fotel pasażera? Co zmienia się, kiedy się starzejemy? Czego unikają seniorzy na drodze? Na co zwrócić uwagę? Na te i inne pytania odpowiedź w dzisiejszym materiale filmowym 🙂

BLOG: https://psycholog-transportu.blogspot.com

FB: https://www.facebook.com/PsychologiaTransportuDlaKazdego

IG: https://www.instagram.com/psycholog_transportu

Współpraca/kontakt: m.witwesolowska@gmail.com

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

2 thoughts on “Starsi kierowcy. Seniorzy za kierownicą.

  1. Wszyscy kierowcy bez wyjątku na wiek. Patrząc na to co się dzieje na polskich drogach. Każdy kto jest uprawniony do kierowania pojazdami musowo powinien przejść badania psychotechniczne co 5lat, a prawo jazdy ważne tylko na 5lat. Przedłużenie takich uprawnień dopiero po przejściu takich badań. Tak jak to jest dla kierowców zawodowych.
    Czy 65+ kierowca jest niezdatny do kierowania to określa jego stan zdrowia i to czy czuje się na siłach prowadzić pojazd. Każdy kto ma 65+ ma prawo sam zdecydować , a nie ktoś za niego.
    Czy zatem 20+ jest na tyle dobrym kierowcą jak 65+ mamy młodego i starego kierowcę , który bezpieczniej jeździ ? Dlaczego TU stosują wyższe składki dla młodych kierowców do 24lat bo to oni powodują najwięcej kolizji wypadków niż ci co mają 65+.

  2. Witam serdecznie moim zdaniem kierowca w wieku 65 lat powinien co roku przechodzić badania psychotechniczne oraz lekarza WOMP bez wyjątku czy były mundurowy czy nie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!