Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Sprawdź jak działa Fulfillment w InPost

Sprawdź jak działa Fulfillment w InPostInPost Fulfillment to usługa skrojona na miarę na potrzeby rynku e-commerce. My zajmujemy się logistyką w Twojej firmie, a Ty możesz skupić się na swoim biznesie i jego rozwoju. InPost Fulfillment to magazynowanie, konfekcja i wysyłka, która odbywa się poza strukturami Twojej firmy – zadbamy o wszystko!

Jak to działa?

✔️ my zajmujemy się odbiorem Twojego towaru – przyjmujemy go na magazyn i porządkujemy

✔️ po wpłynięciu zamówienia przechodzimy do realizacji – kompletujemy i pakujemy towar

✔️ zamówienia złożone do godziny 20:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia i dostarczane już na następny dzień. Ty już nie pracujesz, a Twój magazyn dalej nadaje przesyłki, zarówno paczkomatowe, jak i kurierskie.

W ramach InPost Fulfillment realizujemy także usługi dodatkowe, takie jak: co-packing, zakup opakowań, etykietowanie, zarządzanie zwrotami, ulotkowanie i obsługa akcji marketingowych. Wdrażając Fulfillment, automatyzujesz i optymalizujesz procesy w swojej firmie. Dzięki synergii z InPost Paczkomaty i InPost Kurier oferujesz swoim klientom dostawę następnego dnia zamówień składanych aż do godziny 20:00.

https://inpost.pl/landing/fulfillment?utm_source=youtube&utm_medium=link&utm_campaign=fulfillment&utm_term=sprawdz-jak-dziala-fulfillment

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!