Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Sportowa fura do 25k | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Sportowa fura do 25k | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVZapraszamy na kolejny odcinek przeglądu ogłoszeń! Dziś, w związku z waszymi licznymi prośbami i komentarzami, przyjrzymy się bliżej samochodom sportowym, które można kupić do 25.000 zł. Nie zabraknie ciekawych modeli i perełek – nie chcecie tego przegapić!

▶️ 03:26 Alfa Romeo Brera
▶️ 05:46 Alfa Romeo GT
▶️ 08:05 Audi TT
▶️ 12:37 Mazda RX-8
▶️ 15:17 BMW Z3
▶️ 16:48 Nissan 300 ZX Turbo
▶️ 19:20 Toyota Celica
▶️ 20:35 Mitsubishi Eclipse
▶️ 21:50 Chrysler Crossfire Standard
▶️ 24:09 Hyundai Coupe

🏎Jak sfinansować zakup auta w OTOMOTO? http://bit.ly/finansowanie_otomoto

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/45_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/45_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#sportowafura #otomoto #samochodyuzywane

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

24 thoughts on “Sportowa fura do 25k | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Tylko kupowanie rx8 za 20 000 no spoko ale jak ktoś wyda wszystkie oszczędności na to auto to po roku go sprzeda bo nie będzie go stać na utrzymanie (mam na mysli paliwo ubezpieczenie eksploatacja)

  2. Dlaczego wciąż powtarzasz tekst o LPG,jeśli kogoś stać to ma gdzieś gaz i będzie lał benzynę,nie rozumiem tego polskiego ,,syndromu biedaka,, kupuje auto z silnikiem 3litry i pakuje gaz bo taniej….😂😂😂
    Poza tym żadne auto z gazem nie jest godne polecenia

  3. W BMW Z3 nigdy nie było M Pakietu. Można było jedynie dobrać poszczególne elementy M (gałka zmiany biegów, kierownica, czy sportowe fotele).
    Jedynym pakietem stylistycznym był Sport Pakiet, występujący tylko w polifcie. Jednak w tym egzemplarzu go nie ma. Jest to zwykła benzyna 2.0i ze sportowymi fotelami.
    Trochę wkurzające jest to, że sprzedający używane BMW nie patrząc na to, co wystawiają ZAWSZE napiszą „mpakiet”. No ale jak może tam być seryjny Mpakiet, skoro seryjnie nie występowały? 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!