Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaSkoda Fabia to popularny model flotowy. Jest tania, oszczędna, pakowana, wygląda ciekawie, ma niezłe wyposażenie, a jeśli ktoś chce, można do niej dołożyć systemy wspomagające kierowcę. W ramach kuracji odmładzającej przeprojektowano nieco maskownicę chłodnicy oraz tył, dodano nowe wzory felg i kolory lakieru. Gama silnikowa składa się teraz wyłącznie z litrowych, 3-cylindrowych jednostek o mocy 60, 95 lub 110 KM. Nowa Skoda Fabia ma teraz światła do jazdy dziennej w technologii LED niezależnie od poziomu wyposażenia. Opcjonalnie w technologii LED mogą być też reflektory i lampy z tyłu.

Wśród systemów wspomagających kierowcę są teraz między innymi adaptacyjny tempomat, akmera cofania, system ograniczający skutki kolizji w mieście z funkcją automatycznego hamowania, system ostrzegający o pojazdach znajdujących się w martwym polu, system ostrzegający o ruchu poprzecznym podczas cofania, czy automatyczne światła drogowe.

Wewnątrz Skoda odświeżyła zestaw instrumentów. Wprowadzono też nowe rodzaje tapicerki.

📢 Partnerem tego odcinka jest SJS DRIVING ACADEMY

SJS Driving Academy to akademia jazdy wywodząca się ze Szkoły Jazdy Subaru. Zapewnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń: od doskonalenia techniki jazdy dla osób indywidualnych, przez szkolenia dla właścicieli samochodów elektrycznych i hybrydowych, szkolenia flotowe, aż po treningi dla osób z aspiracjami w różnych dziedzinach motorsportu. Pokazują, jak czerpać przyjemność z jazdy, przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Jeśli chcecie podnieść swoje umiejętności za kierownicą, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i wybierzcie dla siebie szkolenie ➡https://cutt.ly/MD3-DRIVINGACADEMY

↔ Skoda Fabia wymiary:
✔ długość: 3997 mm
✔ szerokość: 1732 mm
✔ wysokość: 1467 mm
✔ rozstaw osi: 2470 mm
✔ bagażnik: 330/1150 L

💲 Skoda Fabia cena od: 50 000 pln

💲 Skoda Fabia cena wersji testowej: 81 000 pln

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Citroen C3 https://youtu.be/AQGe2nrawgU
Dacia Sandero https://youtu.be/Bq-MaKlcag4
Ford Fiesta https://youtu.be/vW9Td5RQ8Pk
Honda Jazz https://youtu.be/7qYPhYvHsn0
Hyundai i20 https://youtu.be/AX1IP5OaRuc
Mazda2 https://youtu.be/FRsKlVOys6Y
Opel Corsa https://youtu.be/AqJPPTCn4kI
Peugeot 208 https://youtu.be/NvKtMVhOvxM
Renault Clio https://youtu.be/BMQc1GvmKMk
Skoda Fabia https://youtu.be/8KTFkDPVIss
Suzuki Ignis https://youtu.be/TLXXmA0a10s
Toyota Yaris https://youtu.be/9buQ3yQA73s
Volkswagen Polo https://youtu.be/035gHu0jyQQ

#MarekDrives #Skoda #Fabia

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Jest Pięknie, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

Marek Drives

50 thoughts on “Skoda Fabia 2020 to tańsze Polo (PL) – test i jazda próbna

 1. Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach mailem:
  https://marekdrives.tv/pl

 2. Test jak zawsze rzeczowy i na temat i zrobiony z jajem 👍🤛 mam Fabię 1.2tsi 110 osobiście jestem zadowolony szału nie ma ale daje radę więc z większością opini zawartych w teście się zgadzam 🙂

 3. Panie Marku kiedy test nowej Fabii 👍👍👍👍👍👍

 4. Skoda poza pakownością wygląda jak samochód sprzed epoki. Komfort dla mnie bardzo niski, zaskakuje popularnosc w Polsce. Volkswagen zresztą nie lepiej.

 5. Dlatego jeżdżę autem z 1990 roku. 🙂

 6. Kanał z ponad 200 tyś subów i żebranie o suby w pierwszych 10 sekundach – słabo.

 7. Dostałem służbową w zeszłym miesiącu 1.0 mpi. Nie za wyniki bo jie jestem handlowcem😀. Niby 60kM, ale zaskakująco dobrze przyspiesza. Faktycznie wyposażenie jest wystarczjące. Co do wyciszenia zgadzam się z Panem, jak równiež potwierdzam niestabilność przy jeździe autostradowej Trudno jest mi określić z czego to wynika, bo opony to dobre Dunlop 185/60r15, wg mnie jest nieco za sztywne zawieszenie i auto nerwowo reaguje na wiatr itp. i to może dlatego – w porównaniu do fiesty mk 7, czuć różnicę. Ogólnie jednak jestem pozytywnie zaskoczony. Widać na drogach, że floťy kupiły dużo egzemplarzy, przed wejściem nowej wersji. Pozdrawiam

 8. Pali tyle co Maluch.

 9. Ta …. Popier…lo z cenami w zasranych polskich salonikach .

 10. Jeżdżę škoda fabia 2017 i to jest dla mnie ukochany samochód a testowałem wiele pojazdów przed zakupem. Teraz czekam na škodę 4 generacji 1.5 150 koni 😉

 11. Mam 2 fabie. 2000r i 2007 r. 1.4 mpi i 1.4 16 v . Z 2000r jest nie do zajechania drift na ręcznym az milo a ten nowszy wszystko delikatne. . Cienkie. .

 12. Czemu w Fabii nie ma diesla,patrząc ile ich firm kupuje do jazdy w trasę?

 13. Szmelcvagen Grub 😀

 14. bele co , jednorazówka ,jendorazowy złom z turbiną …miejskie auto z turbiną i eko driving zabijanie silnika . Wygląda jak hehe DSG zapraszamy do sklepów z częściami i do autoryzowanych serwisów …przestrzegam nie dajcie się nabrać na to niemieckie barachło

 15. 80 000.. to wole za 60 000 swifta prosto z Japonii…reszty nawet ni bede komentować bo to tylko skoda….

 16. Ja mam skodę fabie 2 z roku 2008. Czyli staruszek. Jestem zadowolony daje rade. Może silnik 1.2 to nic wielkiego. Prosta budowa. Póki co nie miała większej naprawy niż wymiana linki biegów.

 17. Co do jakości i czystości. Czy silnik TSI dalej wymaga dolewek oleju silnikowego i czyszczenia z nagaru?
  Czy w nowej Dacii Sandero z silnikiem o mocy maksymalnej 90 KM ze skrzynią biegów z 6 biegami jest ciszej w kabinie od nowej Škody Fabii z silnikiem o mocy maksymalnej 95 KM ze skrzynią biegów z 5 biegami na najwyższym biegu przy prędkości 100, 120 i 140 km/h?

 18. Witam. Panie Marku , oglądam Pana filmy regularnie i lubię je po prostu…. . Chciał bym zasugerować testy marki subaru lub audi bo bardzo mało ich….lub wcale . Pozdrawiam

 19. 80 tysięcy zł za 3 cylindrowego klamora, no chyba ich fest pogieło. W życiu tego nie kupię!!!

 20. Zbyt krótko o SJS, za dużo wstawek o jakiejś Skodzie.

 21. Co za syfilis. Na tym kończę opinię.

 22. Wyposażenie i wnętrze idealne wg mnie 🙂

 23. Lubię Fabię. Naprawdę fajne auto. W mieście daje radę, a i na trasie nie zmęczy. I te spojrzenia wozaków w zacioranych, germańskich "odzyskach", gdy ich żwawa Fabianka swobodnie wyprzedza- bezcenne!

 24. Mnie się bardziej podoba 2 wersja, ale muszę jeździć już 3

 25. 80k za fabie XDDDDDD.
  Poje..ło ich

 26. A ja model z 2007 roku i dalej jeździ jako trzecie auto w rodzinie.

 27. Ciekawi mnie czy komuś kiedykolwiek podobała się Skoda Fabia 😀 Nie lubię bryły tego auta, krótka a wysoka, od pierwszej generacji tak było. We wnętrzu jest za to spoko, nie ma na co narzekać

 28. Fabia droższa od Corolli…. Nie wierzę 🙂

 29. Czy do auta dokładają od razu ogródek działkowy? Albo chociaż kosz na grzyby? Uchwyt na kaszkiet?

 30. Mam kody rabatowe minus 15 procent na Fabię.

 31. Jeździłem każdą generacją.
  Uczciwe, dobre samochody za uczciwe pieniądze, ale tylko w podstawowych wersjach (klima+ elektryka szyb i lusterek + radio z BT), najlepiej benzyna. Te dopasione wchodzą w segment wyżej, a czasem to nawet w dwa segmenty.
  Głównie do miasta – wiadomo, segment B – ale okazjonalnie trasa nie robi żadnego problemu.

  Przyjemnie się tym jeździ, tak po prostu.
  Miałem kiedyś fabie 2 z ASO jako zastępcze na kilka dni i przy oddaniu zapytałem czy nie chcieliby przypadkiem odsprzedać, bo jednak swoje lata ma, to mi powiedzieli, że to to ciągle jeździ, nie sypie się totalnie i nie ma opcji na sprzedaż 🙁 I co ciekawe to była ta najsłabsza 1.2 thp, 3 gary 🙂

 32. Czy możesz robi testy aut skoda które nie są marki style ponieważ jakies 5 procent ludzi weźmie style a na yt nie ma filmu z wyposażeniem zwykłym dla ludzi są same style

 33. Jeździłem tym po mieście do przeżycia ale na autostradzie przy dużych wiatrach zamienia się w latawiec ABS terz lipnie działa i koniecznie trzeba dokupić podłokietnik bez tego ręka męczy się jak u 16 latka😜

 34. Opublikowano 5 mar 2021
  "Skoda Fabia to popularny model flotowy. Jest tania, oszczędna, pakowana, wygląda ciekawie, ma niezłe wyposażenie, a jeśli ktoś chce, można do niej dołożyć systemy wspomagające kierowcę. " Szczególnie chciałbym zwrócić uwagę na słowo "tania" mam wrażenie że testujący samochody skody mają zapisane w swoich szarych komórkach jakieś stare zapisy cenników tej marki. Skoda już od min. 10 lat nie jest wcale tania, i bardzo drażni mnie mówienie że skoda jest tania, NIE skoda nie jest tania a powiedziałbym że to co oferuje swoją jakością jest jedną z najdroższych, jest popularna bo biorą to firmy masowo ale czy klienci indywidualni tu już bym się zastanowił. Ani Fabia a tym bardziej octavia nie są autami tanimi. A powiem więcej przytacza mi się cudzysłowie że Skoda wyżej s..a niż d..e ma.

 35. Za moją kombi monte carlo wyszło 78.900 i prezentuje się o wiele lepiej niż szalgierowa niebieska bez pakietu zewnętrznego. Pozdrawiam, fajne auto.

 36. 2 lata temu za niecałą stówkę kupiłem Polo 200 KM. Nie dość że ceny zwariowały to 2x mniejszy silnik pali prawie tyle co ten duży.

 37. Klaustroboficzność fabii najlepiej widać jak stoi na parkingu obok mojego roomstera.

 38. Здравствуйте)
  Хороший обзор, правда я не знаю Польского языка :))

 39. A ja myśle, że kupuje na wyprzedaży clio 1.3 130 koni i bajka

 40. Życie jest zbyt krótkie aby jeździć skodą fabią

 41. To uczucie gdy wyprzedzasz taką Fabią 110KM każde nowe Volvo 😄

 42. Wziąłeś ten samochód chyba tylko po to żeby podtrzymać dobrą relację z importerem 😀

 43. Bez zastanowienia brałbym Fabie. Ładniejsza od Polo i ma stary system a nie to badziewie infotainment. Jeździłem 3 lata Superbem 280km i nic się nie działo. Zamieniłem sobie na nowego passata 272 i wkurzam się codzinnie. System infotainment to jakas padaka, plastiki skrzypia gorzej jak w skodzie, gumy zawieszenia to samo. Gdybym jeszcze raz miał wybór poszedłbym w Skode bez zastanawiania.
  A przeciwnicy Skody po prostu są na „nie” ale nigdy nawet nie testowali Skody bo odrzucają markę z zasady.

 44. Dziadkowoz na dojazdy do sanatorium.

 45. Od kiedy nazywasz się "Wiertuszewski" a nie "Wieruszewski" ? 😀

 46. czy jest sens testować model, który praktycznie na przestrzeni kilku miesięcy schodzi ze sceny, a pojawia się nowa Fabia? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!