Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
SEAT Leon X-Perience 2.0 TDI 184 KM (AT) - pomiar spalania

SEAT Leon X-Perience 2.0 TDI 184 KM (AT) – pomiar spalania↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Nasz pomiar spalania Seata Leona X-Perience z silnikiem 2.0 TDI o mocy 184 KM z automatyczną skrzynią biegów.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Wszystko o Leonie X-Perience w jednym miejscu – http://www.autocentrum.pl/testujemy-seata-leona-x-perience/+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Inne pomiary spalania – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdhpjXdc3sddqNYfdYgzB7zi

Testy aut kompaktowych (Segment C) – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdg-kiquuVg9w1EbaBvnVX3p

Testy aut marki Seat – https://www.youtube.com/playlist?list=PLk8nX41C7fdjoY0Z8aaZ0FG7dQhZ5BcUt

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Subskrybuj nasz kanał, jeśli nie chcesz przegapić najnowszych testów – http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wszystko o Seat Leon na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/seat/leon/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Facebook – http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
Google+ – http://www.google.com/+autocentrumpl
Twitter – https://twitter.com/AutoCentrumpl

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

16 thoughts on “SEAT Leon X-Perience 2.0 TDI 184 KM (AT) – pomiar spalania

  1. Zajebisty wynik jak na napęd na 4 koła 🙂 Moje Volvo V40 D4 pali przy 140 km/h ponad 8 litrów a przy 90 km/h 4.4. Przyśpieszenie Leona o 0.5 sek lepsze od Volva i na dodatek mniej pali. Drugi raz to bym kupił Leona, szkoda tylko że środek ciężkości nie jest tam gdzie powinienem i X-Perience nie jest samochodem na ciasne zakręty. Jak będziecie mieć okazję to przetestujcie zwykłego Leona 2.0 tdi 181 KM. Albo dajcie bmw 120d 🙂

  2. te wskazania z komputera są nic nie warte, dziś wróciłem z Gdańska, 1000km w trasie, komputer pokazał 4,5l ON/100km, powinienem mieć zatem 15l l w baku a nie zostało nic, czyli 6 litrów wyszło spalanie zamiast 4,5

  3. Witam. Zaznaczę ze wszystkich komentarz nie jestem w stanie przeczytać – to w razie gdybym powieki zapytanie. Dzień Ojca za Nami 😉 może dałoby radę pomyśleć o jakimś teście aut typu. Zafira tourer, Ford smax/galaxy bo oprócz Seata i kapitalnej gc4 picasso ciężko było znaleźć coś na kanale;) z góry dzięki i pozdrawiam

  4. Piekne wyniki jak na taką moc. Zachar czy z twojego doświadczenia: DSG przy tych 2.0TDi zwieksza czy zmniejsza spalanie? Różnica i tak zapewne będzie minimalna.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!