Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
SAMOCHÓD NA WODĘ - HIT CZY KIT ???

SAMOCHÓD NA WODĘ – HIT CZY KIT ???Od lat krążą po sieci niczym nie poparte instalacje samochodów na wodę w tym odcinku postanowiłem sprawdzić 2 najpopularniejsze 🙂

Pierwsza
https://www.youtube.com/watch?v=l2vi-TvyA3Q

Druga
https://www.youtube.com/watch?v=NG5052C7b9o

——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

40 thoughts on “SAMOCHÓD NA WODĘ – HIT CZY KIT ???

 1. Cały problem polega na tym, że kiedy coś nie daje kopa wbijając w fotel, to jest złe, ale niewielu tak na co dzień jeździ, więc nie bardzo rozuniem dyskusję i argumenty kontra, że takie rozwiązanie jest kiepskie, bo nie daje kopa. Takie moje zdanie.

 2. A jak z wodorem wymieszanym z tlenem z elektrolizy > czyli podajemy gaz wybuchowy ( niby sprawność elektrolizy jest ok 30% czyli strata ale co jeśli: podłączymy silniko-prądnicę do układu napędowego samochodu np. servo-motor na silnych magnesach neodymowych, a zamiast tracić energie na hamulcach ten silnik ( servo ) będzie nam wyhamowywał samochód produkując prąd który wytworzy w elektrolizie wodór i tlen w postaci gazowej. I to podamy do kolektora wydechowego. Jeśli chodzi zaś o ciśnienie np. przy samochodach z turbo to czytałem że podczas elektrolizy można wytworzyć ciśnienie dosyć wysokie przy szczelnym zbiorniku…. Proszę o testy 🙂

 3. hmmm dziwne, że te dwa filmik już nie są dostępne. Na prawdę dziwne. Musiały być bardzo wulgarne, że je usunięto. Ale jak jakaś gwiazdeczka z hollywood wyjdzie na spacer bez majtek to już sensacja, milion durnych filmików

 4. A ta para to leprza była by na zasadzie tzw .gazu browna,<jest wytwazana na zasadzie powiedzmy pary,oparow z wody >jest około 16 krotnie mocniejsza niz nasza benzyna na stacjch paliw i mocniejsza nawet od wodoru <bardzo podobna jest do wodoru ale sie rozni minimalnie i zasada wytwazania jest w zasadzie prosta dodac kilka prostych zeczy i masz nitro i darmowa benzyne ma to sens ale brakuje paru rzeczy tu

 5. Kiedyś miałem focusa 1.8 TDCi z interkulerem ,bylo ostre słońce popadał deszczyk były kałuże zrobiło się b.parno wracałem autem z pracy , zauważyłem inną pracę silnika był żwawy ,gdy wyszlem z auta by otworzyć bramę wjazdowa obejrzałem na samochód bo zdziwiła mnie cicha praca silnika

 6. 18:57 w kolektorze ssącym nie ma podciśnienia? Rozumiem w takim razie, że w silniku wolnossącym musisz na siłę wdmichiwać powietrze do cylindrów np. za pomocą turbiny? Ale nie, zaraz…

 7. Żeby eksperyment był miarodajny należało by użyć samochodu przerobionego przez jego wynalazcę w 100% a nie jakąś wersję oszczędnościową za 1000zł, bo pieniędzy szkoda. Co do pary wodnej to z tego co się orientuję para powinna być przegrzana czyli niewidzialna. W momencie kiedy ją widać tzn że już zaczyna się skraplać czyli nie jest przegrzana. Ode mnie minus bo to nie jest eksperyment a jakieś dywagacje pod przyjętą wcześniej tezę, że się nie da bo BMW czy Toyota nie próbowali. Przecież wiadomo, że koncernom motoryzacyjnym nie zależy na przedłużaniu życia starych samochodów a na sprzedaży nowych- im droższych tym lepiej.
  Ja nie twierdzę że ten wynalazek działa, bo nie jeździłem czymś takim osobiście. Ale jak się bierzesz za eksperyment mający na celu wydanie opinii (wyroku) to zrób to porządnie z możliwością obrony strony przeciwnej. Chyba, że chodzi właśnie o to żeby zrobić to byle jak dla obśmiania tematu.

 8. Jest bardzo dużo wynalazków wymyślonych lata temu o których ludzie nie mają pojęcia bo sa gleboko schowane i ukrywane przed zwyklymi ludźmi bo za energię trzeba płacić i już.

 9. Jest youtuber "Pan Szef" zrobił to lepiej , prościej , zamontował wtrysk i nie za parę tysięcy jak mówicie ale za parędziesiąt złotych i działa jeździ na codzień auto mniej pali , tu nie chodzi o moc max ale o średnie spalanie żeby było mniejsze.

 10. Ogólnie przeżyłem szok. Co ludzie są w stanie zrobić dla tematycznych "czterech kółek". Teraz dopiero kumam ludzi, którzy są w stanie zrobić nie stworzone rzeczy dla "przetestowania" czy to działa. Kilka dni temu trafiłem na kanał i sukcesywnie sprawdzam co oni tam nagrywają iii …. (początek komentarza mojego). Nie zdawałem sobie sprawy, że takie rzeczy są możliwe. Wielki szacun dla wykonawców choćby z powodu, że podjęli się wyzwania. Ogólnie jestem laikiem, ale filmiki ogląda mi się bardzo lekko – wręcz bym rzekł. Będę oglądał dalej wasz program.

 11. Kurcze blade! Myślałem, że coś da :-(. Sprawność przemian termodynamicznych w gazach będących produktami spalania paliwa nie jest zbyt wysoka, tymczasem para wodna powinna mieć większą sprawność? A tu nic! Bardzo fajny eksperyment, gratuluję pomysłów i baaaaaardzo dziękuję za możliwość obejrzenia eksperymentu.

 12. Jeździłem samochodem na wodę.Bo se zrobiłem.Najpierw se naczytałem że pozytywne rezultaty laboratoria w USA uzyskały by podczas kryzysu paliwowego istniejące samochody na benzynę zasilić woda.Bylo to po próbach optymalnie chyba 20 procent wody w paliwie a spalanie mniejsze o 20 procent nie wliczając w to wody w benzynie.Tyle że potrzeba jakiś dodatek do paliwa by benzyna z wodą się pomieszała a ja nie mam.Fakt że coś tam znalazłem co po dodaniu do benzyny mieszało benzynę zwoda. Ale ciecz była niestabilna więc po kilkudziesięciu kilometrach zrezygnowałem bo w butelce zrobiła się galaretka.Po ten se myślę że woda dobrze się miesza z alkoholem.Wynik fiat uno 1.0 prędkość 60 benzyna 4,3 l/100 .Zasilanie denaturatem zawierającym 8 procent wody 4,7 l/100 z regulowanym składem mieszanki podczas jazdy by to jechało przy użyciu ssania.Szybciej od 60 nie udało się pojechać a paliwo miałem w butelce plastykowej 1,5 litra z zaznaczonymi kreskami co 0,1 litra podłaczonej zamiast baku.Ssanie w uno to klapka zasłaniająca dolot a więc nie to co w żuk,polonez,maluch,…

 13. Tak nawiasem mówiąc to nie wtryskuje się samej wody… najlepiej wodę destylowaną z dodatkiem spirytusu. Wrzucanie wody z kranu to dobry sposób na uszkodzenie spowodowane rdzą czy kamieniem… nie żyjemy w idealnym świecie. nie zakładajmy idealnego spalania tego co podajemy.

 14. A ja dodam coś od siebie, pomysł ma już co najmniej 70 lat i opracowywany jest przez BMW, i jest to rzeczywiście rozwiązanie ktore naprawde działa.

  Pierwszy taki silnik konstrukcji dotrysku wody był stosowany w 1940r silnik BMW-801 Z systemem MW-50 ktory pozwalal tymczasowo zwiększyć moc silnika z 1700KM do 2100KM i myślę że to co chciano tu przetestować polegało na tej konstrukcji, szczególnie że jest wzmianka o alkocholu a taka mieszankę metanolu z wodą uzywano w myśliwcach FW.
  Mercedes też stosowal podobną technologię w silnikach dla myśliwców bf-109.

  Dodawanie wody do komory spalania ma bardzo dużo plusów, przedewszystkim zmniejszenie temperatury w komorze spalania (moze to zapobiec spalaniu stokowemu) silnik troche sprawniej działa a szkodliwych związków azotu w spalinach jest mniej.

  Pozwala to stworzyć silnik o wysokim ciśnieniu doładowania i dużemu stopniu sprężania.

  Przykład silnik BMW trzycylindrowy E38 1.5l z tym systemem uzyskał 218KM przy stopniu sprężania 11!!

  Obecnie w silnikach benzynowych testuje się systemem w którym woda jest mieszana z benzyna jeszcze zanim trafi do komory spalania i komputer steruje tym w skrajnych warunkach nawet do 30% wody w mieszańce może się znaleźć.

  Co jest dziwne w silnikach testowych moc zwiększa się od 3 do 20% w porównaniu do silnika bez tego systemu.

  Takim najlepszym przykładem będzie polwyczonowy BMW M4 GTS z systemem wtrysku wody.
  Fakt, że obecnie takie coś jest drogie, ale możliwe że normy euro będą zmuszać do wprowadzenia tego typu rozwiazan jako standard.

  Chciałbym poznać opinię innych na ten temat.

 15. Straszna amatorka, w ogóle nie wiesz o co w tym chodzi. Nie musi być para czy mgła wystarczy woda ale w odpowiedniej ilości a nie te mikrogramy które ty podałeś.

 16. Od 33 sekundy było wiadomo że ci się nie uda("parę wodna w różnych formach – nieważne" 🤦‍♂️) . Zabrakło przygotowania do tematu lub brak podstawowa wiedzy, skoro dla ciebie nie ma różnicy pomiędzy para wodna (woda w postaci gazowej) a mgła wodna (woda w postaci ciekłej). Mgła wodna – to rezpylenie małych czastek wody w postaci cieklej- nie mylić z gazowej(tj. para wodna) do komory spalania lub kolektora dolotowego( tak jak jest wtryskiwana mgla ropy przez wtryskiwacz układu common rail. Zadna z w/w postaci wody nie jest postacią która podczas spalania spowoduje przyrost wytwarzanej energii, jedynie oczyści układ dolotowy, egr, katalizator, dpf(przy procesje spalania mgły wodnej wytwarzana jest para wodna która jest wraz ze spalinami do układu wydechowego czyszczę go a jak wiadomo część spalin zasysana jest z powrotem do układu dolotowego przez zawór Egr co powoduje ten sam efekt. Chcesz otrzymać energię z wody to poczytaj o rozbijaniu cząstek wody prądem elektrycznym.
  PS
  Pozdro dla operatora 😎👍 za gust😉👍👍👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!