Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Salon samochodowy przyszłości? | Ekstra OTOMOTO TV

Salon samochodowy przyszłości? | Ekstra OTOMOTO TVCzy można kupić auto bez odchodzenia od komputera? Ubezpieczenie auta przez Skype’a? Odbiór auto pod własnym domem? To nie odległa przyszłość, tylko rozwiązania już stosowane przez profesjonalnych sprzedających. Zobaczcie sami!

Z powodów technicznych publikujemy film powtórnie, dziękujemy za zrozumienie

🖥 00:55 Video prezentacja samochodu
🚘 03:04 Jazda próbna
📠 04:11 Formalności
🚗 05:48 Dostawa samochodu
🔧 06:35 Działania serwisowe

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/21_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/21_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #samochodyużywane #porady

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “Salon samochodowy przyszłości? | Ekstra OTOMOTO TV

  1. Fakt ludzie mają teraz bardzo dużo czasu na załatwienie swoich spraw wraz z kupnem auta ale najpierw trzeba się zastanowić dlaczego maja dużo czasu skoro go wcześniej nie mieli. Odpowiedź jest prosta, mają dużo czasu bo nie pracują czyli jednocześnie nie zarabiają więc głupota by było kupno auta skoro pieniądze bardziej potrzebne sa do życia. Nie hejtuje ale no bez przesady

  2. Jasne, to będzie działać w przypadku zmiany myślenia 80% sprzedających z „zarobić jak tylko się da” na „chcemy sprzedać rzetelny samochód”. Na chwile obecną patrząc jak wyglada proceder oszustw i jak niewiele z nim się robi – kompletnie NIE widzę zakupów online w ten sposób.

  3. Zdalne kupowanie samochodu, haha. A potem niech stoi na parkingu, bo i tak nie można nigdzie pojechać – hotele bez restauracji i basenów i z maskami na ryju, to żaden wypoczynek.

  4. K… mać co za czasy. Przede wszystkim współczuję pracownikom salonów. Ale skoro my od nich dostaniemy takie działania przy sprzedaży samochodów, pamiętajcie, że oni będą chcieli od nas usługodawców tego samego. Dlatego jak będę kupował samochód to się osobiście pofatyguję lub sobie odpuszczę zakup i poczekam na lepsze czasy. Pozdrawiam

  5. Powiedz mi chłopie dla kogo założyłeś tą maskę do 8 sekundy filmu? Bałeś się że zarazisz samochody w magazynie??? Takimi nagraniami sugerujesz jak tępym narodem są Polacy.
    Idiotom którzy propagują bezmyślne zachowanie mówię stanowcze NIE i cofam subskrypcję. Zachęcam do tego samego wszystkich oglądających którzy używają rozumu!!! Oglądanie takich geniuszy prowadzi do otępienia oglądających…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!