Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Radio samochodowe 1 DIN z wysuwanym ekranem Vordon AC 5201G

Radio samochodowe 1 DIN z wysuwanym ekranem Vordon AC 5201GRadio samochodowe z nawigacją 1 DIN. Radio 1 DIN posiada wysuwany 7″ ekran. Wysuwany ekran jest dotykowy. Radio samochodowe ma możliwość odtwarzania muzyki z pendrive’a, AUX. Radio z Bluetooth (przesyłanie muzyki i zestaw głośnomówiący w samochodzie). Do tego połączenie telefonu z radiem samochodowym za pomocą MirrorLink. Radio 1 DIN z nawigacją. Opcjonalnie do radia można podłączyć kamerę cofania.

Wykorzystano muzykę:
Abba, Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)
Mozart Heroes, Enter Sandman (Metallica, Mozart No. 40)
Adele, Hello
Tulia, Nieznajomy (Dawid Podsiadło folk cover)
Vivaldi, Four Seasons (Storm) by Yury Revich

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corp. oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny z biblioteki audio YouTube.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Radio samochodowe 1 DIN z wysuwanym ekranem Vordon AC 5201G

  1. To warto kupić te radio czy nie.? Chce słuchać muzyki YouTuba głównie teledyski filmy. Szukam radia które nie będzie się zacinało po czasie i 2 miarę grało ładnie. Teraz używam radio 1din blow i jest nieźle

  2. Rozładowuję akumulator na postoju. I nie ważne jak je podłączysz rano auta nie odpalisz. No chyba że je będziesz odłączał ręcznie od zasilania. Moje leży na szafie gdy 6 razy musiałem ładować nowy akumulator.

  3. Witam, czy radio będzie pasowało do peugeot 2006+? Chodzi głównie o wysuwany ekran. W tym aucie radio jest jakby odrobinkę cofnięte przez co od radia wystaje na jakiś 1-2cm klimatyzacja. Boje się że ekran będzie się blokował na niej i nie prostował w całości.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!