Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Psychotesty dla kierowców Samochody służbowe kategorii B

Psychotesty dla kierowców Samochody służbowe kategorii BW tym filmiku pokażę jaki powinien być zakres badań psychologicznych kierowców aut służbowych kategorii B. http://www.psychotestykierowcow.pl/ Wbrew pozorom sytuacja nie jest tutaj zbyt jasna, mianownictwo w różnych aktach prawnych jest niejednoznaczne, a przysłowiowe psychotesty dla kierowców mogą być sporym problemem do przejścia.

Jeżeli masz jakiś komentarz, co do badań psychotechnicznych kierowców samochodów służbowych kategorii B, to zapraszam do jego napisania.

Dziwi mnie niejednoznaczna nomenklatura badań psychologicznych, być może zrozumiała żargonowo, ale w nieujednolicona w aktach prawnych: testy sprawności psychoruchowej, testy sprawności psychofizycznej, a nawet sprawność psychomotoryczna

Psychotesty auto służbowe

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

2 thoughts on “Psychotesty dla kierowców Samochody służbowe kategorii B

  1. W pełni zgadzam się z wypowiedziami zawartymi w tym filmie. Sprawę psychotestów dla pracowników sporadycznie prowadzących samochód służbowy /posiadających prawo jazdy kat. B/, próbuję rozwiązać od pół roku. Nie zgadzam się z interpretacją, że lekarz przeprowadzający badania profilaktyczne może skierować pracownika na badania psychotechniczne. Badanie oceniające widzenie obuoczne, zmierzchowe i zjawisko olśnienia TAK. Natomiast psychotesty NIE. Kierowcy zawodowi TAK. JN spec. bhp od 25 lat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!