Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Prostownik z funkcją rozruchu z Lidla Ultimate Speed

Prostownik z funkcją rozruchu z Lidla Ultimate SpeedProstownik z funkcją rozruchu z Lidla 11.2020
Ultimate Speed
199zł

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

7 thoughts on “Prostownik z funkcją rozruchu z Lidla Ultimate Speed

  1. Mam podobnie i oddaje na gwarancję tyle że u mnie prostownik żyje swoim życiem raz jest jak na filmie raz głupieje. Teraz się okazało że jeszcze w środku jakieś nakrętki latają a prostownik nie ruszany z domu od zakupu. Najgorsze że Lidl odsyła do producenta. Także jutro będę działać

  2. Ma dwie wady dla mnie… Ma mało czytelne napisy przy kontrolkach i problem naładowania akumulatora mocno rozładowanego lub juz słabego… Elektronika wyłącza ładowanie… Nie potrafi zregenerować akumulatora, nie chce go naładować…

  3. Żeby zastartował należy najpierw podłączyć klemy do akumulatora następnie podłączyć do prądu i po problemie, a jeśli chodzi o rozruch podobnie i działa kilka sekund ze względu na bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Zadzwoń!