Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Prosto z Domu od Niemca Audi a4 2011 za 7300e i VW Caddy 1,9 tdi 2005 rok.Podaje Namiary

Prosto z Domu od Niemca Audi a4 2011 za 7300e i VW Caddy 1,9 tdi 2005 rok.Podaje NamiaryDziękuję że zobaczyłeś mój filmik..Cieszę sie że ma takie spore grono Wielbicieli..;) Jesli widzisz mnie na ulicy to przybij piatke i zamień dwa słowa a nie zerkaj zza muru czy pólki sklepowej w Lidlu,bo tak czesto sie zdarza..Jestem żywym facetem i mam usposobienie radosne w stosunku do życia..

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

36 thoughts on “Prosto z Domu od Niemca Audi a4 2011 za 7300e i VW Caddy 1,9 tdi 2005 rok.Podaje Namiary

  1. Do nie zadowolonych baci Polaków głębokiego PRLu… z PGRu chyba. Dlaczego tacy napastliwi jesteście tego człowieka? Boli Was, że ma jaja, że próbuje pomóc? Czy martwi Was, że ma inicjatywę, że ma pomysł i zaraża tym innych??? Skoro tak, to do salonów zapraszam, albo do polskich komisow. Kupujcie od polskiej elyty, na polskich komisach: wraki nie bite, od kobiety, na alumach, kobieta rocznik 32, dziesiecio letnie sztuki z przebiegiem 120 tysięcy nic nie puka nic nie stuka….. Idźcie i kupujcie, ale nie krytykujcie człowieka, że jest fajny, że ma pomysł, że pomaga ludziom kupić auto…. Dlaczego tyle w Was kurwa agresji i jakiejś pierdolonej wiary w to, że człowiek tylko po to żyje aby zrobić w rogi innych. Litości. Dłuższy czas oglądam jego filmiki i jedno co z nich do mnie przemawia to, to, że CZŁOWIEK CHCE POMÓC, WY KURWA NIC NIE MUSICIE!!! Uświadomcie to sobie i nie plujcie jadem, bo Wy nic nie musicie. Wesołych Świąt, Polacy, katolicy.

  2. jak widać ten VW to auto jakiś budowlańców co jezdzili w brudnych ciuchach syf kiła i mogiła nie z dziwie się jak jeszcze pod fotelami będą po upychane puste puszki po piwach ale ogólnie zacny auto dla typowego Janusza dobre bo z Niemiec

  3. znowu ośle oszukujesz te auta są ze Szwajcarii sprowadzone a pewnie masz je od handlarza Dawida Z teilestrasse który nimi handluje ośle patentowany.Tyś widział niemca prywatnego pionokio oszuście jeden chyba na filmach

  4. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i pamiętajcie jest popyt to gościu wozi ludzi nikogo z ulicy na siłę nie ciągnie chce jechać jedzie niechce nie jedzie to są dorośli ludzie wiedzą co robią chcesz brać kredyt w chwilowce to bierzesz proste jak ze wszystkim dlamnie za drogo i bym nie kupił komuś cena pasowała kupił

  5. Facet wrzuca codziennie po 2 filmy, praktycznie w każdym mówi kłamstwa. Zaczynając od "drobnostek" typu kłamstwa że wozi ludzi na niemieckie place, a jak każdy dobrze wie to tam ani jednego niemca nie ma (ani wśród sprzedawców ani klientów). Poprzez kłamstwa, że testują samochody przed zakupem, a jak każdy widzi aut w ogóle nie testują a jedynie wciskają guziki i czasami przejadą metr do przodu i do tyłu. Poprzez kłamstwa, że sprzedawcy są bardzo groźni i nie wolno im narzucać swoich propozycji cenowych, trzeba kupować szybko i nie męczyć sprzedawcy o cenę bo sprzedawca się rozmyśli i zaraz nam cenę podniesie (to są słowa tego pana! kto pamięta z któregoś filmiku?). Poprzez kłamstwa że te auta tak super szybko się sprzedają, że jak "testujemy" jakieś auto (czyli na postoju wciskamy guziki) to musimy kupować w ciągu 5 minut, bo jak odejdziemy żeby przemyśleć na chłodno i wrócimy to już tego auta nie będzie. Poprzez kłamstwa, że te auta mają prawdziwe książki serwisowe (zawsze filmuje te grube książki, często ich nie otwiera, a jak otwiera to się okazuje że ostatni wpis w 2010 roku), a celowo nie wspomina że te książki często są fałszywe. Poprzez kłamstwa że warto kupować, często doradza "warto, bierz, kupuj" mimo że sam wie że kłamie, sam wie że nie warto, przecież umie liczyć i dobrze wie że w Polsce takie auta się kupi taniej nawet od pierwszego właściciela. Poprzez kłamstwa co do wyposażenia samochodu – często kłamie w żywe oczy kupującym że jest wyposażenie którego widzimy że nie ma (np.sławny już tempomat, nie raz kłamał że jest, a to było sterowanie radiem). Poprzez kłamstwa co do stanu technicznego – jak oglądają auto i się świeci kontrolka "check" albo "dpf" to on mówi że to drobnostka i zmienia temat. Poprzez kłamstwa co do roku produkcji – zawsze pyta o rok sprzedawcę, ale nigdy jeszcze nie poinformował klientów że w Niemczech się podaje rok pierwszej rejestracji a nie produkcji. I największe moim zdaniem jego kłamstwo – to okłamywanie klientów co do modeli które kupują – sami wiecie jak często kłamie, w ostatnim filmie twierdził że kupują Passata R-line a była to podstawowa wersja, tak samo w przypadku innych modeli często kłamał np. mówił że klient kupił Golfa 6 i podawał cenę a to był Golf 5, czy nawet klamstwa co do silników – niedawno w którymś filmie mówił klientowi że kupuje ten sławny dobry silnik 1.8T a nie powiedział że to tak naprawdę ten najgorszy 1.8TFSI. Tak okłamuje klientów, którzy mu wierzą i kupują to co on poleca. Wiadomo że jego klienci to ludzi głupi, niewykształceni, braki inteligencji itd, nikt normalny z nim nie jeździ, ale dlaczego on wykorzystuje takich ludzi????

Dodaj komentarz

Zadzwoń!