Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Poszukiwanie samochodu a koronawirus | Porady OTOMOTO TV

Poszukiwanie samochodu a koronawirus | Porady OTOMOTO TVZe względu na obecną sytuację, powinniśmy ograniczyć wychodzenie z domu. Ten film przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy w tym czasie zmuszeni są do poszukiwań nowego samochodu. Jak to bezpiecznie zrobić? Na jakich krokach się skupić? To wszystko w odcinku!

Zobacz stronę: https://bit.ly/otomoto_bezwychodzenia

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/12_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/12_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#samochód #koronawirus

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

35 thoughts on “Poszukiwanie samochodu a koronawirus | Porady OTOMOTO TV

 1. Marcin bardzo fajny materiał aczkolwiek uważam, że zdalny zakup samochodu używanego to samobójstwo. Przed zakupem auta trzeba dokładnie sprawdzić stan techniczny (warsztaty samochodowe nie zostały zamknięte dlatego może to nawet zrobić specjalista), odbyć jazdę próbną i przede wszystkim zweryfikować tożsamość sprzedawcy przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy (poprosić o dowód osobisty). Nie da się tego zrobić zdalnie za pomocą poczty kurierskiej. Poza tym odkładanie zakupu konkretnego samochodu z ogłoszenia na późniejszy termin mija się z celem. Epidemia może trwać jeszcze przez rok a nawet dwa lata chyba że wcześniej pojawi się ogólnodostępna szczepionka. Do tego czasu nasz wymarzony samochód z ogłoszenia już dawno będzie sprzedany.

 2. Chciałem teraz sprzedać samochód ale jak mam wystawiać auto za 7tys. i płacić 65zł za miesiąc ogłoszenia a nikt i tak go nie kupi to po co mam go wystawiać teraz?

 3. Według mnie na waszym portalu prócz tego wyczekiwanego powrotu poszukiwania po generacji i wyposażeniu przydało by się też zmuszenie wystawiających aby zamieszczali dużo więcej konkretnych danych a nie tylko VIN. Powinno być dużo więcej zdjęć. Auta z każdej strony od wewenątrz, zdjęcia silnika i bagażnika. Zdjęcia przedstawiające jak wygląda auto w środku.

  To powinno być porządne ogłoszenie a nie że jeden z drugim wystawiający czy to prywaciarz, czy komis "u Janusza" czy tez autoryzowany dealer powinni w jak najlepszy sposób pokazywać auta. Czasem jak widzę 2 zdjęcia na krzyż z tego na jednym nic nie widać to aż głowa boli.

  Powinno być wzorem mobile.de zaznaczone czy w aucie było palone czy nie palone.
  Wypisane ilu było właścicieli wcześniej i ilu było zagranicznych.

  Co do sposobów wyszukiwania przydałby się jeszcze filtr który pozwala wybrać kilka marek i kilka modeli z tych marek. Aktualnie żeby obejrzeć 6 modeli z 3 marek trzeba otworzyć 6 kart ;/ to jest mało praktyczne

 4. Na auta to można teraz jedynie popatrzeć i marzyć jak były normalne czasy i nikt się nie przejmował żadnym wirusem itd. Teraz wszyscy zastraszeni siedzą w domkach i się boją i kupują papier toaletowy kasze ryż makarony i konserwy. Teraz nikt nie kupi auta. Ach gdzie te czasy normalne aż nie możliwe że 2 tyg temu było wszystko normalne. Bierzcie przykład z Białorusi.

 5. Właśnie tak szukam i szukam, mam na oku 5 konkretnych modeli z segmentu D i czekam na konkretne sztuki, totalnie to zamarło przez to wszystko, wcześniej codziennie coś wpadało, teraz z tym ciężko. Wszystko wiem, kasa leży na koncie, tylko niewiele się dzieje..

 6. Problemem są klienci mam 2 zadbane samochody jeden tańszy drugi droższy 😉 i jest straszny problem z tego względu że ludzie myślą a epidemia to tanio mi to sprzeda bo i tak pewnie długo czeka.

 7. Jacek Balkan już udowodnił jak wyglądają brand programy… Na tzw zachodzie ten sam problem w UK 🇬🇧 szukałem FN2 to było w dość wysokiej cenie w 3 odcieniach czerwieni… Porażka

 8. Ja mam taką sytuację z powiększeniem rodziny. Wiem że ludzie mają dramaty, zdrowie, firmy itd ale ja serio muszę kupić auto i rzeczy dla dzieciaka, przez net wszystkiego nie ogarnie

 9. Jak dla mnie zepsuliście otomoto bo nie można wybierać generacji tylko tszeba wpisywać lata produkcji a np w 1998 była produkowana e36 jak i e46!!!
  Gdzie w tym logika??

 10. Chciałbym zapytać dlaczego na stronie znikła zakładka z modelem dokładnym, chodzi mi o to, że gdy szukam np. bmw e46 zaznaczam bmw –> seria 3 –> i dalej modelu nie moge dokładnego zaznaczyc który mnie interesuje , jeśli nie ma w tym dużego zachodu funkcja mogła by wrócić 🙂

 11. Marcin docenią wasz kanał i wasze testy ale dzisiejszy odcinek to ewidentnie próba ratowania dupy grupie Allegro która prawdopodobnie teraz notuje straty związane ze spadkiem zainteresowania ludzi zakupem pojazdu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!