Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Porsche 718 Spyder, czyli sprzęt dla masochistów (TEST PL) | CaroSeria

Porsche 718 Spyder, czyli sprzęt dla masochistów (TEST PL) | CaroSeriaChyba nikt nie ma wątpliwości, że Porsche robi świetne samochody sportowe. Szybkie, zwinne i skuteczne. A 718 Spyder jest jeszcze szybszy, jeszcze zwinniejszy i jeszcze skuteczniejszy. Ma 420 koni, które wyciśnięto z sześciocylindrowego wolnossącego boxera o pojemności 4 litrów. Setkę robi w 3,9 sekundy. Rozpędza się do 301 km/h. Jest przy tym lekki. I dopracowany aerodynamicznie. Zbudowano go po prostu tak, by dawał maksimum przyjemności i emocji. By każdy litr paliwa zamieniał w adrenalinę i endorfiny. Przynajmniej na torze. Jeżeli zatem mieszkacie na Silesia Ringu, to koniecznie powinniście sobie sprawić Spydera. Ale pytanie, czy warto go kupić, jeżeli mieszkacie np. w Grodzisku Mazowieckim…

@CaroSeria #porsche718 #porschespider

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

48 thoughts on “Porsche 718 Spyder, czyli sprzęt dla masochistów (TEST PL) | CaroSeria

  1. Świetny kanał , świetnie się ogląda. Niestety pierwszy raz moim zdaniem troszkę brakuje spójności….wytykanie , że zawias jest mega sztywny w samochodzie , który wg producenta jest zabawką na tor jest trochę słabe….czego innego można się spodziewać… Z jednej strony pochwała responsywności , dźwięku (a kilka chwil wcześniej , że jest lipny…i taki nijaki) , osiągów , trzymania się na drodze a z drugiej oj bo boli , bo głośno , bo sztywno…. Sorry ale ten samochód nie miał być i nie jest i nie będzie połykaczem kilometrów na autostradzie….tylko połykaczem zakrętów na torze…. Dzięki i czekam z niecierpliwością na kolejny film 😉

  2. Pojazd ma problemy z tylnymi światłami mijania, od czasu do czasu na przemian zapala się lewe lub prawe światło. Elektryka to bolączką współczesnych samochodów. Pewnie tylko 1500 zł w serwisie za podłączenie do komputera 😃

Dodaj komentarz

Zadzwoń!