Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Pokochać 34 konne auto... VW Garbus 1969 | Wheel with it. Stories S01E04

Pokochać 34 konne auto… VW Garbus 1969 | Wheel with it. Stories S01E04W tym odcinku poznacie Bartka oraz jego Garbusa z 1969 roku. Silnik o pojemności 1.2 i mocy 34 KM… Spełnienie marzeń gościa, który lubi szybkie samochody, głośne wydechy i sportowy design.

Family Custom Cars:
https://www.facebook.com/Family-Custom-Cars

Facebook:
https://facebook.com/wheelwithit

Instagram:
https://www.instagram.com/wheelwithit

Email:
szymon@wheelwith.it

music:
https://soundcloud.com/bass-music-network/dazz-crankin-ya
https://soundcloud.com/besaliju/cathedral
https://soundcloud.com/floratapes/philote

Ps. Kolejny odcinek Stories już za tydzień!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “Pokochać 34 konne auto… VW Garbus 1969 | Wheel with it. Stories S01E04

  1. ja wiem że w tym aucie nie chodzi o osiągi ale mimo wszystko nie potrafię sobie wyobraźic siebie w aucie które ma ledwo 30 koni 😀 natomiast szanuje za prace wkładaną w to autko takich ludzi potrzebuje motoryzacja !

  2. Gdybym miał kupić Garbusa kupiłbym sobie model z 1978 roku z panoramiczną szybą i po liftingu taki nieco uwspółcześniony może czerwony z pięknymi felgami i kołpakami :). Moim zdaniem fajnie wyszła Ci tak odnowa Garbiego 🙂

  3. W Poznaniu stają trzy vw t1 samba
    Pamiętam 10 lat temu były w stanie idealnym teraz…
    Stoją zgnite w krzakach, jak gadałem z właścicielem czy mi je sprzeda powiedział "Panie ja je będę robił"
    A jak słyszę takie słowa to już wiem że one się nie doczekają drugiego życia 😔

Dodaj komentarz

Zadzwoń!