Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Piaggio MP3 HPE Sport - test PL & ENG - trójkołowcem na prawku B niezależnie od pojemności?

Piaggio MP3 HPE Sport – test PL & ENG – trójkołowcem na prawku B niezależnie od pojemności?Piaggio MP3 naprawdę trudno zakwalifikować do jednego typu pojazdu. Łączy w sobie zalety właściwie każdego z nich, a wygląd wskazuje, że może być nie tylko miejskim krążownikiem, ale i wygodnym turystykiem. W dodatku pojedziecie nim – niezależnie od pojemności silnika – mając prawko kat. B. Zaciekawieni? Zobaczcie wrażenia z jazdy tym trójśladem!

Chcesz być z Kasią „na bieżąco”? Zaprasza na swoje Insta! https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl

albo FB:
https://www.facebook.com/kasiafrendl

Śledź Motocaina.pl na:
You Tube: https://www.youtube.com/user/motocaina
Facebook: https://www.facebook.com/motocaina
Instagram: https://www.instagram.com/motocaina/

#PiaggioMP3 #PiaggioMP3Sport #MP3Sport #PiaggioMP3HPESport

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

15 thoughts on “Piaggio MP3 HPE Sport – test PL & ENG – trójkołowcem na prawku B niezależnie od pojemności?

  1. Najgorsze jest w tym jego cena żeby takie coś kosztowało ok 40 tys to kpina .A znaleźć serwisanta co to ogarnia to też wyzwanie .Ja we Wrocławiu nie znalazłem bo tam gdzie wcześniej serwisowalem swoje sprzęty na samo zapytanie czy ogarniają te trzy kolowce każdy rozkłada ręce Najbliżej znalazłem na FB gościa z Wielunia i drugiego w Rybniku ale jak skuter się popsuje to brać trzeba transport a to ponad 160km w jedną stronę i sam serwis i części ponoć cholernie drogi ,a ustawienie zbieżności to ponoć na oko i tak samo z odpowietrzeniem hamulców .Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości ale czytając forum to się potwierdza i częstą psującą się blokada zawieszenia i czujnika tzw wagi kierowcy .Dowiadywałem się w salonie piagio to nawet oni mają tych skuterów dosyć jak mają coś naprawiać .To się sprawdza we Francji i we Włoszech bo tam tego jeździ dużo .A u nas te używki to żeby coś trafić to trzeba mieć szczęście lub wydać dużo kasy bo większość to gruzy ja że cztery oglądałem i szkoda było km żeby je obejrzeć .

  2. szukam kogoś od Mp3. co się lepiej zna niż ja.
    zmienił Pioter pasek rolki olej. Ze asr zacza szaleć. wyczytałem że trzema niby wykasowac cos gdzieś.b. komputer ninaczej odczytuje wartości i blokuje asr. a wyłączając ASR jedzie. Ale przeciąga jakby sprzęgło spalone. przed wymiana wszstkocgit
    Jeśli jest ktoś co wie w takim temacie, odezwij się.

  3. Ktoś wie jaka prędkość maksymalna tego sprzętu? i czy da sie bez zażynania silnika stale jechać 120km/h (po drodze ekspresowej)?
    i drugie pytanko: czy to dobry pomysł przesiadac się z 50cc na ten model? Czy może lepiej najpierw pojezdzic 125cc a potem dopiero to?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!