Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel Mokka 2021 GS Line 130 KM - zamiast 2008? (PL) - test i jazda próbna

Opel Mokka 2021 GS Line 130 KM – zamiast 2008? (PL) – test i jazda próbnaNowy Opel Mokka to pierwszy model zaprojektowany z nową „twarzą” – Opel Visor. Ten gładki element między reflektorami, gdzie normalnie znajdowałaby się maskownica chłodnicy, sprawdzi się w nowych, zelektryfikowanych modelach, które nie potrzebują dużego grilla. Nowy Opel Mokka to też pierwszy model Opla z nowym, dwuwymiarowym emblematem w miejsce trójwymiarowego. Kolejne nowości to nowa deska rozdzielcza o nazwie Pure Panel oraz fakt, że Mokka od początku produkowana jest w wersjach z napędem spalinowym i elektrycznym.

📢 💲Link do kalkulatora OC na Rankomat.pl: https://rankom.at/marekdrives 📢 💲
Formularz do odbioru 150 zł z kodem 💥 MDRI150 💥 (ważny do końca 2021 roku)
https://rankomat.pl/motozwrotka/zgloszenie
Oferta obowiązuje przy zakupie polisy na kwotę min. 500 zł

↔ Opel Mokka wymiary:
✔ długość: 4151 mm
✔ szerokość: 1791 mm
✔ wysokość: 1531 mm
✔ rozstaw osi: 2557 mm
✔ bagażnik: 350-1105 L

💲 Opel Mokka cena od: 81 500 pln

💲 Opel Mokka GS Line 1.2 AT8 cena wersji testowej: 125 000 pln

Dziękuję 🏟️ PGE Narodowy 🏟️ za udostępnienie terenu do zdjęć.
https://www.pgenarodowy.pl

🎯 Podoba się? Zasubskrybuj tutaj: https://bit.ly/SubMarekDrives

💥 Możesz mnie śledzić na:
https://www.wieruszewski.com
https://facebook.com/marekdrives
https://twitter.com/mwieruszewski
https://instagram.com/marek_drives

📢 📢 Razem z Anią mamy drugi kanał – https://bit.ly/AniaiMarekJada. Opowiadamy tam na luzie o naszej pracy, odpowiadamy na bardziej złożone i powtarzające się pytania, publikujemy pierwsze wrażenia o nowych samochodach, zanim nagramy test. Zajrzyj i jeśli Ci się spodoba, zostaw suba: http://bit.ly/DajNamSuba

🚙 Obejrzyj też:
Citroen C4 https://youtu.be/QXNRMLGUpnM
Dacia Sandero https://youtu.be/Bq-MaKlcag4
KIA Stonic https://youtu.be/bM2lolhLvIU
Nissan Juke https://youtu.be/LXCgDIwRSGA
Opel Corsa https://youtu.be/AqJPPTCn4kI
Peugeot e-2008 https://youtu.be/7ItZiTPKE80
Renault Captur https://youtu.be/G3w0BsM7viU
Skoda Kamiq https://youtu.be/r2Y0K7ldLc0
Suzuki Ignis https://youtu.be/TLXXmA0a10s
Volkswagen T-Cross https://youtu.be/8wyhtC_taxw

#MarekDrives #OpelMokka #NewMokka

📌 Dzięki za oglądanie testów na kanale Marek Drives. Jeśli Ci się podobało, być może zainteresują Cię AutoCentrum, Caroseria, Easy Rollin’, Moto doradca, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Zachar OFF i Złomnik.

Spis treści:
0:00 Intro
1:00 Design
3:05 Bagażnik
3:30 Kanapa
4:07 Kokpit
6:35 Wrażenia z jazdy
9:08 Reflektory LED
12:30 Cena
13:00 Podsumowanie

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

22 thoughts on “Opel Mokka 2021 GS Line 130 KM – zamiast 2008? (PL) – test i jazda próbna

  1. im nowsze tym gorsze dziwna ta polityka firm , powoli kierowca będzie wsiadać do autka jak do czołgu . a te wszechobecne tablety …. fakt sprawa gustu . AUTO fajne ale strasznie pomniejszone ciasne

  2. Dzień dobry. Zastanawiam się nad zmianą, z Alfy Giulietty na jakiegoś crossovera B klasy. Zależy mi bardzo przyjemności z jazdy (szybkim pokonywaniu zakrętów i żwawej jeździe bardziej niż osiągach typu 0-100). Z racji wykonywanej pracy potrzebuję samochód o wyższym prześwicie. Z samochodów, które najbardziej mi się podobają to Nissan Juke i Ford Puma 125km, a gdzieś z tyłu głowy jeszcze Kia Stonic 120km, Vw T-roc 1.0, Opel Mokka 130km. Gdzieś pomiędzy tym pojawia się jeszcze Kia Xceed. Pomijając aspekty wizualne, różnice wyposażeniowe i cenowe, które z samochodów da mi najwięcej frajdy z samej jazdy przy wymienionych silnikach? Skrzynia raczej manual. Wiem, że Puma ST była by super ale znowu nie ten budżet. Jeżdżąc obecnie Alfą ciężko mi się przesiada na większość samochodów znajomych, które w porównaniu do niej raczej pływają po drodze 😉 . Pozdrawiam

  3. Mam Mokke ponad miesiąc i mogę powiedzieć, że dla kierowcy i pasażera z przodu to bardzo fajne i wygodne auto. Mam zieloną i wszyscy się oglądają. Haha. Taki plus do pokrycia minusów. Jest kilka, ale bagażnik mi nie przeszkadza tej wielkości. Na wyposażeniu nie mam android auto i to mnie najbardziej boli. W Kia Stonic czy innych Bcrossoverach jest to wszędzie w pakiecie a tu miałem opcjonalnie za prawie 3 tysiące i stwierdziliśmy, że się nie opłaca. No i się nie opłaca, ale stale tego brakuje i muszę działać z telefonem. Jednak na desce nad środkowym ekranem jest płaska powierzchnia i można sobie uchwyt tam zamontować zamiast na szybie. Widoczność w standardzie jest słaba, więc podwieszanych pierdół nie polecam. Demon na mieście jednak powyżej 125 na trasie słabo przyspiesza. Coś za coś u mnie tylko 100 koni. Ekrany fajne, gałki też. Nagłośnienie z dobrym eq na tel daje wtedy radę. Mimo braku na tylnich drzwiach głośników to przednie z tweeterami bardzo ładnie grają, z przodu. Ano auto za 86k a tam brak androida, podłokietnika, 4 na 6 głośników, mniejszy ekran kierowcy, brak podgrzewanych siedzeń… Mógłbym wyliczać, czego brakuje w wersji Edition. Jak coś, bierzcie gsline lub elegance. Mimo wszystko auto naprawdę polecam. I jest ładne 🙂

  4. Nie ogarniam. Poprzednia mokka była głośna i jeździła średnio ale miała mnóstwo schowków, dużo miejsca z tylu (jak na klasę) i większy bagażnik. Do tego fajne silniki i niezłe wykończenie kabiny. Ta mega ładna ale strasznie mała

  5. Ta konkurencja swoich produktów jest stara jak świat i celowa. tak działa na przykład gigant Procter and gable mający w swojej oferecie znaane proszki do prania ale o różnych nazwach 🙂

  6. Panie Marku jako YouTuber i dziennikarz motoryzacujny proszę zająć się sprawa wadliwego fabrycznie mercedesa z milion złotych Temat bardzo medialny i dziwne mnie ze jeszcze pan tego nie zrobił w końcu każdemu zależy na oglądał odci. Praktyki wobec polskiego klienta sa w przypadku tej sprawy kurjozalne Dziwi mnie ze nie zajmuje się pan ta sprawa taka jest rola społeczna dziennikarstwa czy w Polsce wszyscy dziennikarze boją się mercedesa?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!