Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel GT Concept - jak projektuje się auta - Zachar OFF

Opel GT Concept – jak projektuje się auta – Zachar OFF↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Do centrali Opla w Niemczech pojechałem, aby obejrzeć GT Concept, ale zobaczyłem o wiele więcej…

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

27 thoughts on “Opel GT Concept – jak projektuje się auta – Zachar OFF

  1. Wszystkie Ople GT wg mnie wyglądają obłędnie i ten nowy nie jest wyjątkiem. Szkoda że skończyło się na koncepcie, bo nie wierzę, że pod wodzą PSA wprowadzą takie auto do produkcji…

  2. Skoro auto ma dopisek GT , to raczej bardziej powinno nas interesowac jak dobrze się prowadzi i ile wyciąga , a nie jak wygląda. No cóż , w procesie projektowym pokazali przecież kto jest dla korpo targetem na takiego cosia …

  3. Zachar, nie chodzi tu o pisanie sztucznych superlatyw czy komplementów, ale Twoje filmy zawsze ogląda się z wielką przyjemnością, jesteś świtnym człowiekiem, w tak fajny i prawdziwy sposób jesteś sobą, bez żadnych sztuczności i udawania kogokolwiek innego… pozdrawiam serdecznie! Wszytskiego dobrego i samych sukcesów!

  4. Polecam testowo podjechać pod supermarket. Wracając z zakupami, jak samochód zostanie zastawiony, również polecam otworzyć drzwi z pilota. Są tam jakieś czujniki otwarcia drzwi? Czy każdy samochód, każdy płotek, ściana -Skończy się uszkodzeniem drzwi.

  5. Mechanicy będą mieli problemy z tymi drzwiami 😀 Coś się wgniecie lekko to do wymiany całe drzwi a nie tylko błotnik 🙁 Bezpieczeństwo nie wiem na jakim poziomie stoi ale dach w całości ze szkła nie wróży nic dobrego przy dachowaniu.

  6. Materiał bardzo dobry, gratulacje. Zachar poliglota normalnie, biegle w j. niemieckim, angielskim, jakimś jeszcze? 😀 Natomiast sam koncept auta z wyglądu w ogóle mi się nie podoba, a sama wizja, że w przyszłości samochody właśnie tak minimalistycznie będą wyglądać jest lekko przerażająca…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!