Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
O alarmach do samochodu czyli JAK skutecznie i wygodnie zabezpieczyć auto

O alarmach do samochodu czyli JAK skutecznie i wygodnie zabezpieczyć autoTym razem opowiem trochę o alarmach do samochodu. Właściwie o zabezpieczeniach i nowościach technologicznych jakie się w nich pojawiły. Warto wiedzieć że dziś do autoryzacji autoalarmu można wykorzystać telefon, właściwie smartfon z Bluettoth, identyfikatory w technologii BT Low Energy czy cyfrowe blokady CAN. Te ostatnie nie wymagają cięcia żadnych obwodów, aby skutecznie chroniły samochód, przed nieautoryzowanym uruchomieniem. Stopień zabezpieczenia i wygoda użytkowania autoalarmów oraz immobiliserów, weszły na nowy, wyższy poziom. Zobacz koniecznie jak skutecznie i wygodnie zabezpieczyć samochód przed kradzieżą.

Rozkład jazdy
– 00:00 wprowadzenie
– 00:30 zabezpieczenie mechaniczne
– 01:02 zabezpieczenia elektroniczne
– 01:30 jakie powinno być zabezpieczenie przeciw kradzieżowe ?
– 02:08 nowe i wygodne metody autoryzacji
– 02:45 bezpieczeństwo standardu bluetooth
– 04:15 skuteczność starych i nowych zabezpieczeń
– 04:50 cyfrowe blokady CAN
– 06:28 dwa zdania o lokalizatorach
– 06:45 moje przemyślenia
– 07:35 zakończenie

– Cyfrowy alarm Tytan DS512 : https://bit.ly/352UyVz
– Cyfrowy alarm TrakeyCar DS612 : https://bit.ly/2X4zOrO
– Cyfrowy immobilser SEO CAN blu : https://bit.ly/3o4LsPC
– Materiał o autoalarmach Tytan DS512 : https://youtu.be/YbwJrPLdDPg
: https://youtu.be/Ygph7-q_mnM
– Materiał o autoalarmach TrakeyCar DS612 : https://youtu.be/w0Ihx3kYqr0
– Materiał o immobiliserach SEO CAN : https://youtu.be/dRRdNiA0BUU

Copyright (c) 2020 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio ArtList

W materiale wykorzystano utwór : yea-yea-yea by skrxlla Artlist

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “O alarmach do samochodu czyli JAK skutecznie i wygodnie zabezpieczyć auto

  1. Lokalizatory GPS nie chronią auta przed kradzieżą!!!Złodzieje używają zagluszarek GPS zagłuszarka włączona w aucie sprawia że auto staje się niewidzialne dla wszystkich dostępnych lokalizatorow.Jedynie co nie można zakłócać MONDRALO to są fale radiowe,już pracują nad takimi zabezpieczeniami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!