Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowy Thermacell oraz Mugga czyli skuteczne środku na komary i kleszcze!

Nowy Thermacell oraz Mugga czyli skuteczne środku na komary i kleszcze!Sezon na komary i kleszcze ruszył w najlepsze, w związku z powyższym czas zabezpieczyć się przed nimi za pomocą takich środków jak Mugga i Thermacell.

❗❗❗ NASZ SKLEP: https://kolba.pl/Sklep_Kolba 👈
❗❗❗ FACEBOOK: https://kolba.pl/FB_Kolba 👈
❗❗❗ INSTAGRAM: https://kolba.pl/Insta_Kolba 👈

WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

Komary i kleszcze to prawdziwa zmora wypadów do lasu, wieczornych spotkań przy grillu czy urlopu nad jeziorem. Warto zabezpieczyć się przed złośliwymi i jak w przypadku kleszczy, niebezpiecznymi pasożytami. W niniejszym filmie prezentujemy dwa rodzaje zabezpieczeń na kleszcze i komary. Thermacell, to urządzenia, które wracają do naszej oferty. Druga grupa środków to znana i sprawdzona Mugga. Ich skuteczność w obu przypadkach została potwierdzona przez Armię Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do prezentacji skutecznych środków na komary i kleszcze!

Thermacell
https://kolba.pl/pl/brand/thermacell,89231

Mugga
https://kolba.pl/pl/brand/mugga,89213

#Mugga #Thermacell #Komary
——-

🙏🙏🙏
Dajcie znać w komentarzach pod filmem, jakie filmy chcielibyście zobaczyć w przyszłości. ❤

——

I…….. NAJWAŻNIEJSZE❗❗❗ 🌳⚡🔪🌏🔦🌲🔥🔫

Przypominamy, że jeśli chcecie dostawać powiadomienia to prosimy o klikanie w DZWONECZEK 🔔

00:00 Intro
00:21 Wprowadzenie – Thermacell
01:05 Jak działa?
02:05 Rodzaje urządzeń i modele
02:45 Odstraszacz w formie lampionu
03:16 Odstraszacz w formie Patio
03:41 Zastosowanie
03:54 Testy produktów przez armie
04:10 Prezentacja
04:18 Obsługa
06:12 Mugga
06:42 Gdzie kupić Mugge?
06:56 Jak stosować
07:34 Co odstrasza Mugga?
07:50 Podsumowanie
09:00 Outro

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

6 thoughts on “Nowy Thermacell oraz Mugga czyli skuteczne środku na komary i kleszcze!

  1. Jeśli chodzi o preparaty mugga sprawdzałem je w terenie jakieś 2 dni temu. Wniosek jest taki że nie działa. Wychodząc na łąkę atakowały mnie komary i żadnemu nie przeszkadzało spryskanie się tym specyfikiem. Thermacell działa, nie jest to może 20m2 no chyba że bez wiatru. Komary trzymają się na bezpieczny dystans. Latają w granicy 1,5-2m od nas i co jakiś czas jakiś bohater próbuje wlecieć w strefę ale się szybko wycofuje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!