Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowy Lexus NX, czyli nowa stara żona (PREMIERA PL 4K) | CaroSeria

Nowy Lexus NX, czyli nowa stara żona (PREMIERA PL 4K) | CaroSeriaZ zewnątrz przypomina poprzednika, ale w środku i od strony technologicznej to kompletnie inny, zupełnie nowy samochód. Jak wyczytacie w materiałach prasowych – większy, lepszy, mocniejszy, szybszy, sztywniejszy, przestronniejszy, bardziej cyfrowy. Co więcej, do wersji hybrydowej (solidnie wzmocnionej), dołącza wersja plug-in.

Jest w nim sporo bajerów. I nowoczesne multimedia (wreszcie!!!), które przez chwilę nawet działały… Bo demonstracyjny Lexus nas trochę zaskoczył.

Ile to kosztuje? Jeszcze nie wiemy. Póki nie jeździ, to nam się podoba. Pytanie, czy warto już odkopywać słoiki z gotówką z ogródka, żeby wymienić auto żonie… A może po prostu lepiej wymienić żonę?

@CaroSeria #lexus #lexusnx350h #lexusnx2022

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “Nowy Lexus NX, czyli nowa stara żona (PREMIERA PL 4K) | CaroSeria

  1. Czekam z niecierpliwością na pierwszy test, ponieważ złożyłem zamówienie. Zaryzykowałem bez jazdy testowej, Odbiór auta w styczniu. Pierwsze auta testowe mają się pojawić podobno w listopadzie/grudniu.

  2. Jeździłem poprzednikiem. Strasznie warczy ta hybryda aż nie pasuje do tak zwanego luxusu. Beznadziejnie przyspieszenie za wysokie spalanie. Pseudo Eco wyższe spalanie od mocniejszych i cichszych diesli. Ciekawe jak nowy.

  3. W końcu Lexus odszedł od tych dziwnych świateł wyglądających jak logo Nike na podróbce ze stadionu dziesięciolecia – teraz wygląda to świetnie. Aż żal, że nowy is z podobnym frontem nie będzie ponoć oferowany w Europie.

  4. Ale czy wszystkie 4 błotniki z aluminium, czy tylko przednie? A co do zaparkowania telefonem, to jest to dostępne tylko w najdroższej wersji! A za ten 14" ekran trzeba dopłacić do pakietu za 25 tys.zł! A jak się nam Lexus rozładuje (bateria) to złodziej podchodzi, otwiera auto tym pstryczkiem pod klamką pakuje swój akumulator i odjeżdża. Naiwny właściciel (który wykupił pakiet z lokalizacją pojazdu) sądzi, że lokalizacja GPS coś mu pomoże i tu się myli. Złodzieje na dzień dobry skutecznie blokują sygnał lokalizacji pojazdu i odjeżdżają w siną dal…

  5. Po raz pierwszy w sieci, tu, wyrażam opinię o bardzo bardzo bardzo dużym zewnętrznym podobieństwie do Mazdy CX-5 2017, co oczywiście nie jest zaletą, pomimo niewątpliwej urody CX-5'ki.
    PS. Bąku przebił kolegów z Automaniaka. Książęta tvn turbo przeoczyli YouTube'a

  6. Panie Łukaszu – czapki z glow. Takich materialow sie nie oglada tylko CHLONIE. Jak pies zawartosc miski, mimo ze ktos kaze mu patrzec na bude. Czekam na wiecej, wiecej, jak najwiecej!!!

  7. O ile to będzie droższe od Toyoty RAV4 Plugin? Bo silnik spalinowy jest dokładnie taki sam co w RAV4, to samo jak silniki elektryczny, jedyne co się zmieniło to, że dali mniejszą baterię trakcyjną, i jednak radykalnie Infotamentsystem (wreszcie).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!