Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nowe BMW X3 (2021/2022) | Co się zmieniło po liftingu? | Prezentacja Bawaria Motors TV

Nowe BMW X3 (2021/2022) | Co się zmieniło po liftingu? | Prezentacja Bawaria Motors TVPrezentacja Nowego BMW X3 po liftingu (2021/2022) W materiale porównamy je też z poprzednikiem oraz pokażemy wizualizację wersji M40i oraz nowego BMW X3M po liftingu.

BMW X3 po liftingu, które pokazujemy w filmie:
👉 silnik: 30i, 2.0, 245KM, 350Nm
👉 kolor: Niebieski Tanzanite BMW Individual
👉 tapicerka: Sensatec Cognac perforowany

🚘 SUBSKRYBUJ nasz kanał i bądź na bieżąco – https://bit.ly/3hITUkS

🌎 Nasza strona: https://www.bawariamotors.pl

📷 Instagram (BMW) https://www.instagram.com/bmw_bawariamotors
📷 Instagram (MINI) https://www.instagram.com/mini_bawariamotors

📩 Napisz do nas: socialmedia@bmw-bawariamotors.pl

📞 Dane kontaktowe naszych oddziałów Bawaria Motors znajdziecie tu: https://www.bawariamotors.pl/bmw/nasze-oddzialy

💼 Link do naszego sklepu online z Kolekcją Lifestyle BMW/MINI (ubrania, akcesoria): http://www.e-bmwshop.pl/

🙋 Prowadzący: Krzysztof Kopik
💁 Konsultacja merytoryczna: Robert Wójcik, Maciej Jajszczak
🎬 Produkcja: Filmum http://www.filmum.pl

📸 Zdjęcia: Oliwier Uchmański
✂ Montaż: Oliwier Uchmański
🎮 Animacje: K&C Animation Studio https://kc-mediagroup.com

Spis treści:
00:00 – Wstęp
01:06 – Różnice z przodu
03:13 – Bok i wymiary
04:58 – Różnice z tyłu
06:09 – Bagażnik i kolory
07:05 – Silniki
8:25 – M40i i X3M LCI
09:41 – Wnętrze i tapicerki
12:20 – Zakończenie

🎹 Muzyka użyta w filmie została wykorzystana na mocy licencji zakupionej w Artlist.io przez Filmum – Produkcja filmowa.

Film został zrealizowany z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych związanych z pandemią Covid-19.

#BMW #BMWX3 #BMWX3_2021

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

36 thoughts on “Nowe BMW X3 (2021/2022) | Co się zmieniło po liftingu? | Prezentacja Bawaria Motors TV

 1. Czy z salonów bmw można zabrac samochod na dobę, na jazdę testowa?. Np w sobotę wieczorem i oddać w pon rano ?lub w jakikolwiek dzień wieczorem i oddać na drugi dzień rano ?

 2. Jeśli chodzi o wygląd!
  Nowe tylne lampy zmieniły auto to fakt, ale mam negatywne odczucia, nie dodały uroku, nie jest to zmiana na lepsze według mnie. Reflektory przednie w prezentowanym modelu również tendencyjne, „robotę” robi dopiero wersja z laserami. Model w podstawowym pakiecie tj. bez stylistyki „M” bardzo słaby. Na plus zmiana przednich nerek. Ogólnie mówiąc spodziewałem się więcej po nowym modelu i jestem pewien, że nie wyróżni się znacząco pośród innych samochodów na drodze 👍🏻

 3. Świetna prezentacja, konkretnie, kompetentnie, zwięźle, obiektywnie, na temat i bez głupich żarcików. Bardzo mi się podobał ten materiał i bardzo się cieszę że odkryłem ten kanał. Co do BMW X3, to niestety reflektory tylne są jedynym elementem zewnętrznym który mi się nie podoba. Moim zdaniem te wytłoczenia są nie estetyczne i nie praktyczne przy myciu samochodu. Za to dodanie czarnych elementów do tylnich reflektorów bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o wnętrze samochodu, to bardzo nie podobają mi się te srebrne przyciski do sterowania klimatyzacją na środku konsoli. Również posrebrzane pokrętła do otwierania wlotów powietrza i główne pokrętło sterowania systemem multimedialnym wygląda tanio i kiczowato. Kierownica jak dla mnie też zbyt plastikowa. Na koniec chciałem jeszcze zapytać, czy jest możliwość wyświetlania mapy na pełnym ekranie tablicy rozdzielczej?

 4. Bardzo fanie ze zostalo pokretlo do iDrive, nie znosze dotykowych ekranow, ten tez jest dotykowy wiem, ale jest pokretlo. Super ze start/stop przeniesiony zostal nizej. X3 bez pakietu M wyglda jak jedna duza stylistyczna tragedia. Srodek auta na duzy plus za to zewnetrzna stylistyka , nie dziekuje, chociaz tyl auta bardzo fajny !! (wydechy przekabinowane)

 5. Film ok.
  Ale ilość dodatków jakie POWINNY BYĆ w standardzie za te pieniądze, a ich nie ma i trzeba bul,bul (np. ta śmieszna kanapa tylna regulowana, czy czarna nerka⬆️) powoduje, ze wychodząc z salonu jestem zadowolony, ze nie kupiłem BMW.😀

 6. Witam,
  Fotele z jeszcze lepszym trzymaniem bocznym, Tzn ze są jeszcze bardziej węższe niż poprzednie? Bo to grubszym ludziom utrudni sprawę, coś sie zmieniło w fotelach? I jeszcze jedno pytanie, czy istnieje możliwość wymiany listew już po odebraniu samochodu po jakimś czasie? Jaki jest mniej więcej koszt,,
  Pozdrawiam

 7. Pokażcie kiedyś różnice w wyglądzie reflektorów LED vs Adaptive LED vs Laser. W tej X3 wydaje mi się, że światła dzienne wyglądają zupełnie inaczej (jak np w nowej piątce LED vs Adaptive LED).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!