Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaNa pierwszy rzut oka Audi Q4 e-tron przypomina niezbyt udanego Mercedesa EQC (który jest elektrycznym wariantem modelu GLC), gdyż z daleka wygląda jak Audi Q5. Lecz w praktyce jest zupełnie nowym modelem, zaprojektowanym od podstaw jako auto elektryczne, które rozmiarami mieści się pomiędzy – nie zgadniecie – Q3 i Q5!

Cena podstawowej wersji nie przekracza 200.000 zł, ma elektryczny napęd na tył i zaskakuje wewnętrznymi rozmiarami. Skrzynia biegów nie cierpi z powodu norm WLTP, bo nie ma opóźnienia, a dzięki nisko zamontowanym bateriom, prowadzi się zupełnie nie jak SUV. Niestety w tej „budżetowej” wersji osiagi nie rozpieszczają – 300 km zasięgu, 160 km/h to prędkość maksymalna i przyspieszenie do setki trwające aż 9 sekund to nie są parametry, do których przyzwyczaiło nas Audi.

Patrząc na te parametry nie wróżę temu autu świetlanej przyszłości nad Wisłą, ale Audi jest pewne sukcesu takiego „normalnego” elektryka, który w podstawowej wersji kosztuje zaledwie 10 tys. złotych więcej niż bliźniacza Skoda Enyaq.

@CaroSeria #audiq4 #noweaudiq4

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

CaroSeria

45 thoughts on “Nowe Audi Q4 e-tron, czyli aerodynamika elektryka (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Co to za bluza ktoś wie ?

 2. Podobają mi się te samochody, bo nikogo nie stać na te pojazdy…😁

 3. Szkoda, że film nie pokazał wnętrza auta

 4. Niemcy to idioci Tuska tylko diesel

 5. Czyli realnie zasięg wynosi jakieś 300-330km. Sensu kupowania dalej nie ma.

 6. Czuć znudzenie w głosie przy tej całej wyliczance fajności. Tak jak to w materiałach sponsorowanych…

 7. Czy tylko ja pod maską widziałem zbiornik na płyn chłodniczy?

 8. Czekam chyba na areo b od vw i może kupię żonie do jazdy w okół komina bo już od jakiegoś czasu myślę nad autem elektrycznym bo teraz na paliwo idzie 2000zl miesięcznie to wolę trochę dopłacić nawet 1000zl a mieć nowy tańszy w eksploatacji samochód połączony z fotowoltaiką

 9. Jak to możliwe ze przyciski dotykowe na kierownicy które są właściwie identyczne w ID3 tam były słabe a tu są super? Mam wrażenie ze tutaj znaczek na masce robi robote 🙂

 10. Nowe Audi Q4 ŁAJNO. – tłumaczenie z francuskiego – BARDZO TRAFNE!

 11. q.wa, kolejny, brzydki jak noc listopadowa MELEX… i tablet na kólkach!
  jak nie widzisz roznicy w wygladzie, to na 100% jest to lelektryk.
  kupujcie, kupujcie. po 1-2latach zobaczycie w co wdepnęliscie….
  onanizm gnojkow przy szybkim ruszaniu spod swiatel szybko zmieni sie w trwały brak erekcji,
  gdy gnojek zobaczy ze juz nie jest pierwszy bo wyprzedzily go 2 nowsze elektryki….
  https://www.youtube.com/watch?v=UgJJsRg07n4
  https://www.youtube.com/watch?v=BDbXinfMAkU&t=1347s
  https://www.youtube.com/watch?v=kYkQDLJMSu8&t=831s
  https://www.youtube.com/watch?v=OT8Fx4iGnys

 12. Auto ładne, szkoda że nie spalinowe

 13. Zabrakło pieniędzy na siłowniki w przedniej klapie

 14. Jakby go tak odpowiednio ponacinać można by uzyskać zasięg nieograniczony…..

 15. Tą aerodynamikę to powinno się stosować we wszystkich autach. Ja swoje auto jak umyję, zrobię polerke to pokonuję więcej 400 km. A i jeszcze dbam o prawidłowe ciśnienie w ogumieniu. Nie wożę zbędnych rzeczy w aucie co przekłada się na zasięg. Co daje dodatkowe 100 km.

 16. Czym to się gasi jak się zacznie palić? Czy to prawda, że były przypadki wybuchu baterii? Jak często trzeba wymieniać baterię? Po ilu ładowaniach zmniejsza się pojemność baterii? Czy w zimę przy – 20°C podejdziemy tyle samo km co w lato przy +26°C ? Przyczepkę to pociągnie? Jeśli tak to na ile kilometrów wystarczy baterii?

 17. Nawet nie ma siłowników do podnoszenia maski i brak elektrycznej podnoszonej klapy bagażnika

 18. Nie oglądałem dokładnie (święta i troszkę alkoholu, no może troszkę więcej) ale nie zauważyłem siłowników przy klapie silnika, a prowadzący ją cały czas trzyma…. Pamiętam, że przy innych markach to był jeden z wyznaczników klasy premium i szanowni internałci wyśmiewali się z tych marek iż brak im siłowników.

 19. Zrobiłem na szybko wirtualną konfigurację i wyszło mi 280 tys. zł za w miarę dobrze wyposażone (bez szału) auto. Przy zakupie odejdzie jakiś standardowy rabat audi 20% (oczywiście gdy sytuacja z półprzewodnikami się unormuje) i 27 tys. zł z programu "Mój elektryk" na firmę. Czyli realnie wyjdzie ok. 200 tys. zł. Mniej więcej tyle samo co podobnie wyposażone Q5 w dieslu z rabatem audi, ale bez dopłaty do elektryka. W sumie samochód w takiej perspektywie cenowej jest do rozważenia.

  Jedyny problem to deklarowane 480 km zasięgu (Q4 45 e-tron quattro) z czego realnie będzie 300-350 km. Mam dość częstą trasę 550 km i tu już bez doładowania się nie obejdzie. Patrząc na mapę ładowarek to różowo nie jest – mam nadzieję, że to się rozwinie w ciągu 5-10 lat. Tymczasem dieslem jedziesz 700 km zanim rezerwa się zaświeci i cała akcja tankowania trwa 5 minut.

  Zakup tej klasy elektryka nie jest tak oderwany od rzeczywistości jak np. zakup kompaktowego samochodu elektrycznego za powiedzmy 100 tys. zł po odliczeniach, którego spalinowa konkurencja kosztuje 60 tys. zł. Po prostu przy droższych samochodach różnice cenowe się bardziej zacierają.

 20. Ochrona o języku polskim. Ciekawe

 21. 🤣🤣🤣 gdyby nie te przetłoczenia i deflektorki pewnie ledwie by na drugi koniec miasta dojechał

 22. Aż do 2035 Łooo to jeszcze sporo;)

 23. Wkoncu ktoś mówi wymiary w centymetrach …:)

 24. Wygląda na to że jebać unie

 25. Skrzynia nie jest dwubiegowa, tylko silnik kręci się w drugą stronę

 26. Oglądałem w salonie to auto – wnętrze to "plastik fantastik". To już nie jest prawdziwe audi. Najbardziej drażniły panele drzwi – "puste" , jak palcem popukasz to aż echo się robi… Masakra jakaś. Jak szybko wsiadłem tak szybko wysiadłem. Nie za takie pieniądze…

 27. Elektryki to właściwy kierunek rozwoju samochodów. Super!

 28. Wszystko fajnie ale właśnie jestem na stronie AUDI i niestety ten model nie kosztuje niecałe 200k PLN tylko ceny zaczynają się od 308k PLN. Całkiem duża różnica!

 29. Wróciłem na kanał po przerwie NIE ZAWIODŁEM SIĘ !!

 30. Silnik 190 koni z tylu i 109 koni z przodu, razem nie sumuje sie do tych 320 tylko daje 299 🤣. Kto by sie spodziewal takiego zwrotu akcji, calkiem śmiechłem

 31. Tesla i tak pożera te wszystkie elektryki

 32. te elektryki to żart audi e tron jadąc autostradą 200 km/h ma zasięg około 170 km. I to są wartości w nowym aucie. Ciekawe co będzie po paru latach gdy wydajność aku spadnie.

 33. Jak zwykle poziom jest! Tylko ten kac…

 34. Niech te debile z brukseli walną się młotkiem i sami jeżdżą rowerami.

 35. Chyba witaminy nie dojechały na czas 😀
  Nuda, ale to chyba przez te Audi. Po co Ci tył napęd gdy nie da się rzucić dupą? Dla mniejszego promienia skrętu? To jak umówić się z Megan Fox na noc i poprosić ją, żeby przyszła w tytanowej bieliźnie otwieranej skanerem siatkówki papieża. Jasne, może być miło, ale mogłoby być dużo lepiej.

 36. A tym Misiom i Fokom pomoze cos jak 75% albo wiecej produkcji tj zanieczyszczeń pochodzi z Azji? Czy tutaj nie chodzi o los Misiow i Fok z Grenlandii itp terenow?

 37. Tak między innymi dochodzi do wypadków w nowych autach, jak kierowca bawi się ustawieniami zamiast patrzeć na drogę 🙂

 38. Dlaczego nie montują baterii np 2x większych z możliwościami np na ponad 1000 km?

 39. Brak automatycznej klapy bagażnika? Co to ma być za wersja?! 🤯

 40. Brak telespokow maski w Audi?! 🥶

 41. Zielone auto to duma?
  Pozyskanie 5 minerałów do wyprod. 500 kg baterii do auta el. wymaga wydobycia o 50 000 kg rudy!
  ALE! dotarcie do 50 000. kg rudy wymaga wykopania i przemieszczenia
  od 90 000. do prawie 750 000 kg – średnio ponad

  260 000 kg ziemi !!!! na baterię/1 auto

 42. Każdy krytykuje a jak by miał to by się obsrał z zachwytu😂

 43. W nowym Audi maska "na badylu" 🤔

 44. Zajebiste auto. Ale dobra. Mieszkam w nowym bloku i nie miałbym gdzie ładować bo nie ma tu szybkiego ładowania tego mocnego. A z gniazdka to będę lądował pewnie 24h więc dopóki nie przystosują polski pod takie auta to nikt prawie nie będzie tego kupował

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg