Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Największe kłamstwo o samochodach w Polsce

Największe kłamstwo o samochodach w PolsceSprawdź historię auta, z tym linkiem 10%:
https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?utm_source=infl&a=motoPRawda&b=596ea163&voucher=motoprawda

Słyszeliście pewnie, że Polska ma jeden z największywch wskaźników „zmotoryzowania” w UE? Otóż… Właśnie że NIE! To bzdura namiętnie powtarzana przez media. Jak jest naprawdę?

kontakt/współpraca/reklama: motoprawdayt@gmail.com

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Największe kłamstwo o samochodach w Polsce

  1. Jeden z niewielu kanałów gdzie prowadzący mówi wprost bez owijania nikomu nie lizać 4 liter. Bardzo realne spojrzenie. Bez lobbowania i mówienia wprost o problemach zwykłych obywateli.

  2. Nie kumam tej retoryki "bo w Polsce jest za dużo samochodów". No ja na przykład mam dwa samochody, których używam tylko ja. Parkuję je we własnym garażu, ubezpieczam za własne pieniądze. I mogę przecież jechać tylko jednym naraz, nie generuję więcej spalin, więc skąd ta nagonka jak nie ze zwykłej zawiści?

  3. No wreszcie ktoś to głośno wypowiedział. Prawda o pseudo aktywistach którzy interpretują dane na swoja korzyść i niekorzyść ogółu. BRAWO za odwage, Brawo za przebicie się z prawdą do szerszego grona słuchaczy.

  4. Zasubskrybowałem i życzę dalszego dynamicznego rozwoju! Taki kanał był potrzebny polskiemu YT, co potwierdza merytoryczna dyskusja pod Twoimi filmami. Pozdrawiam i czekam na 100 tys. subów – na dobry początek 🙂

  5. Nowa normalność . To nie rządy są winne (rządy to tylko marionetki) . Ta globalna akcja ''wielki reset'' została zaplanowana już dawno, jest elementem nowej normalności tak jak ''akcja korona''. Nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy .Stoją za tym wielkie korporacje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!