Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
moje samochody i super samochody

moje samochody i super samochodyhttps://www.coterazdziala.pl/start – Wyzwanie sukces.pl Czym jeżdżę i jak jeździć super samochodami. Plusy i minusy posiadania super samochodu, koszty i uroki życia z takim samochodem w Polsce. https://sukces.pl
☞ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1ioxYLw

📗link do mojej nowej książki „Jak mieć pieniądze”.
http://sukces.pl/jak

☞ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1ioxYLw

☞ 300 motywacyjnych trików: http://sukces.pl

_____________________________________________

Facebook
https://www.facebook.com/sukcespl

Podcast
https://itunes.apple.com/pl/podcast/sukces-pl/id1209499904
https://soundcloud.com/sukcespl

Email
jacekwisniowskisukces@gmail.com

Instagram
https://www.instagram.com/sukcespl

Rusz Dupę – moja książka
http://rusz-dupe.pl
https://allegro.pl/oferta/rusz-dupe-bestseller-motywacja-inspiracja-7721624891

Blog i transkrypty video
http://mistrzmotywacji.pl/blog film motywacyjny

#supersamochody #inspiracja #garaż

moje samochody i super samochody
https://youtu.be/4-HJ4_mHudI

Polecam:

Pakiet moich książek:
https://allegro.pl/oferta/ksiazki-rusz-dupe-i-jak-miec-pieniadze-pakiet-8435364206

Suplementy:

Beauty:
https://allegro.pl/oferta/beauty-witaminy-biotyna-skrzyp-polny-kolagen-7780835198

Multiviti:
https://allegro.pl/oferta/multi-witaminy-mineraly-90-kaps-7736952374

Eliksir Młodości + Energy:
https://allegro.pl/oferta/eliksir-mlodosci-odmladzanie-gladka-jedrna-skora-8138402380

Geniusz:
https://allegro.pl/oferta/suplement-geniusz-na-koncentracje-myslenie-8-7015209185

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

28 thoughts on “moje samochody i super samochody

 1. Piękne auta. A faktycznie jak Cię widzą tak Cię piszą. Kupiłam w sklepie Gucci parę rzeczy, idę z torbą Gucci dalej do dobrych sklepów i Panie ekspedientki od razu inaczej rozmawiają

 2. Cieszę sie Pana szczęściem i wogole Panu nie zazdroszczę. Życzę Panu 100 najlepszych aut na swiecie.
  Trochę ma odmienne zdanie.
  Dla mnie czlowiek na poziomie to taki człowiek ktory jest owszem może bogaty i wogole nie rzuca się w oczy ,,żadnymi zabawkami,, bo sam w sobie czuje wartosc i sam jest wartością.
  Samochodów dla mnie służy żeby przewieść czlowieka z punktu A do punktu B i nic wiecej.
  Pozdrawiam Pana.

 3. 4:50 dobrze gadasz , przeczytałem Twoja książke " jak mieć pieniądze" , dowiedziałem się czegoś nowego , a hejterami to Ty się nie przejmuj , liczy się zdanie tych wartościowych ludzi , którzy dążą do czegos a Ty przekazujesz wiedzę i dobre rady , być może kiedyś nawiążemy współpracę , rób dalej to co robisz i wszystkiego dobrego.

 4. Kiedyś tu wrócę i będę wspominał, że te filmy zmieniły moje myślenie do tego stopnia, że takiego będę miał dla siebie, czystej przyjemności.

 5. Bekowy tytuł i filmik z takim spokojem mowione jak by to było normalne i ten "on jest moim drugim samochodem do przyjemności jest… " i te 5,5 łapek w dół czytaj wkurwionych polaczków niezle kontrastuje z jego spokojem i dumą xD

 6. Kiedyś jak 1 raz oglądałem ten filmik zwracałem uwagę głównie na motywację i samochody teraz po 2 latach oglądając cię co jakiś czes widziałem go ponownie i głównie zwracałem uwagę na wspaniałe techniki marketingu i sprzedaży 🙂

  Dzięki wielkie za lekcje 🙂

 7. Hej, mam 17 lat i oglądam Cię od około dwóch lat. Ten film oglądam po raz kolejny. Bardzo przyjemnie się ogląda Twoje materiały, te mówienie w drugiej osobie jest też świetne, bo na serio czuję się tak, jak byś mówił wprost do mnie. Kiedy dorosnę też będę próbował robić własny biznes. Zobaczymy co z tego będzie!

 8. Dobrze prawisz. Na marzenia trzeba zapracować i zapłacić. Zapomniałes dodac ze mimo wiary w siebie jeszcze trzeba w siebie zainwetowac. Ja nauczyłem sie języka w 2lata ale nie poto aby skonczyc na zmywsku ale po to aby pracować i zarbiac z najlepszymi na świecie. A samochód tak naprawdę ten czy inny to kupa złomu i plastiku. Samochód zawsze zdążysz kupic ale szacunku, lub miłości nie kupisz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!