Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaSamochód do testu udostępniła nam firma Sobiesław Zasada Automotive (www.zasadaauto.pl). Dziękujemy!

Każda nowa generacja Klasy S przesuwała granice. Granice luksusu, komfortu, zaawansowania technologicznego, jakości wykonania i osiągów. Wszystko to wnosiła na zupełnie nowy poziom. Była punktem odniesienia i motoryzacyjnym Usainem Boltem – zawsze pierwsza. Każdy konkurent oglądał jej plecy i próbował ją dogonić. Każdy przynajmniej w jakimś stopniu być jak ona. Czy podobnie jest w przypadku najnowszej generacji? Cóż…

Klasa S w wersji 400d mało pali, ma duży bagażnik i jest w stanie pomieścić pięć osób. Zimą można nią pojechać na narty, a latem – nad morze. Wszystko to robi w ciszy i spokoju. Zawsze zapewnia wam święty spokój i ultra wysoki komfort. Relaksuje. Rozpieszcza. Z zewnątrz wygląda dostojnie, elegancko i zachowawczo, ale – jakby dla odmiany – w środku wszystko jest dotykowe, cyfrowe, połączone z internetem i świeci. Sęk w tym, że dostępne w najnowszej limuzynie Mercedesa bajery od lat można mieć w Tesli. A od niedawna nawet w Volkswagenie Golfie. Pytanie, czy klasa S, która kopiuje rozwiązania z segmentu kompaktów, to nadal klasa S?
@CaroSeria #mercedes #sklasa #s400d

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

CaroSeria

45 thoughts on “Mercedes S400d, czyli trochę lepszy Golf (TEST PL) | CaroSeria

 1. Więcej fur i innych bzdur na Instagramie Łysego: @lukaszbak_caroseria

 2. A idz pan z tymi tabletami. Przed jazdą trzeba wykonać procedurę startu jak w rakiecie. Ekrany fajne ale to już za daleko poszło

 3. Jedziesz autem za 700 tys wjeżdżasz do centrum i mówią żebyś wypierdalał bo biedy w dieslu nie wpuszczają

 4. Ni ma co trzeba malucha kupić wtedy s klasa będzie ok . Chyba nigdzie nie ma idealnego auta

 5. Te super klamki zamarzają na mrozie. Jest taki test na YT

 6. Nawet gdybym nie miał na chleb to nie chciałbym tego gówna za darmo. Tak paskudnej deski rozdzielczej nie widziałem do tej pory co to qurwa jest? Dwa tablety z chin zamówione na Ali express. Reszta deski jak z citroena z lat 90 tych. Co za paskuda.

 7. szkoda że jeszcze kierowcy i pasażerom Loda ten Merc nie robi

 8. Te drzwi można domykać łapką do drapania pleców-:)

 9. Mercedes zrobił robotę z tym autem.

 10. To jak naładować ajfona ?

 11. Katastrofa z tymi nowyni autami w kazdym dotyk i tablety , jak to mowia co za duzo to nie zdrowo

 12. Myślę że klamki się nie wysuneły ponieważ miałeś przednią szybę otwarta jak by była zamknięta to by zadziałało ale mogę się mylić pozdrawiam

 13. wszystko dobrze tylko te dziurawe spodnie i dlatego łapka w dół

 14. Jak ty możesz porównywać Golfa Do S-klasy?

 15. I kierowcy, którzy na śliskiej bądź oblodzonej nawierzchni jak im zarzuci tyłem…mają pełne portki. Bo nie zadziałało traction. "Onaniści" motoryzacyjni. Serwis bazuje na takich ludziach. Tam nie ma zlituj się. Skutecznie odchudza portfel. 13:25. "Trzepniesz" pieszego, znaczek się złoży i go nie połamiesz. IDIOTA. Materiał = przerost treści nad formą

 16. Dotykowe przyciski i wirtualne zegary w samochodzie to rak motoryzacji :/ Na szczęscie jest jeszcze kilku producentów którzy patrzą na bezpieczeństwo i praktyczność.

 17. Nawet fotel, w którym siedziałem oglądając test wydawał się być jakby wygodniejszy! 🙂

 18. Kuwa ale zamulona prezentacja szok

 19. 19:15 TYPOWE DZIECKO KTÓRE ZGŁODNIEJE…

 20. Te drzwi żeby zamykać to trzeba z grabiami wsiadać i sięgać xD

 21. Te łysy a silny to tam zapiety w pasy jezdzi ?

 22. program przyjemność 15 minut przy wyłączonych kamerach hmmmmmm co tam się działo xd

 23. program przyjemność 15 minut przy wyłączonych kamerach hmmmmmm co tam się działo xd

 24. Witam czy ktoś z Was wie może czy jest w tym modelu ogrzewanie postojowe?

 25. Mercedes wie lepiej. Źle ci ustawił fotel i kierownice bo:
  Masz nogi za długie, albo ręce za krótkie. 😉

 26. ekrany będą upier… jak stół w TVN

 27. A te takie ekrany 3D to nie były przypadkiem w Peugeocie tak ze 2 lata temu?

  PS. Nintendo to je od 2011 do 2019 sprzedawało w konsolkach 3DS…

 28. Nic o ch… plastikach w tylnym schowku, ogolnie wykonczenie i wyglad jest gorsze niz w222

 29. S klasa byla od bardzo dawna moim ulubionym samochodem ale teraz jak wkleili te durne iPady juz mi sie nie podoba. S klasa i Audi A8 zpieprzyli tymi touch screenami, tylko BMW 7 juz tylko zostalo 🙁 Jaki to luksus? tłuste palce i kurz! Jestem ciekaw jak te wszystkie dotykowe gowna beda dzialac w czasie ostrej zimy jak wejdziesz do auta ze zmarznietymi palcami. A i jeszcze kliknij na cos na tym ekranie w czasie jazdy jak buja samochodem na dziurach.

 30. 10 pozycji ustawienia masażu podczas jazdy i ….. budzimy się na samochodzie przed nami z rozwalonym nadwoziem. Komórki podczas jazdy używać nie można, ale grzebać 5 minut w poszukiwaniu masażu nr 5 można?

  90% użytkowników nie wykorzysta 90% tych funkcji, bo nawet ihc w menu … nie znajdzie. Podobnie jak z tym oświetleniem wnętrza – coś jak w tych japońskich przeróbkach – gr, świeci i trąbi. I to naprawdę w nocy nie przeszkadza, jak tak się wszystkio miga podczas jazdy?

 31. no rzeczywiści dziwne że w sce za 600k wszystko super działa – odkrywcze

 32. Pozostałości po kwiatach, mam tak samo 🤣🤣🤣

 33. 1 : 32 kamerzysta odbijał się w lusterku

 34. Na bank jak zrobią S63 AMG to będzie dwulitrowy silnik na czterech turbinach z kompresorem 510 koni😛😃🙄😬🙈 a wersji S 550 koni🤣

 35. Ciekaw jestem testu przykurczonej eski czyli nowej C-klasy. Jest szansa?

 36. Cześć Łysy tu Łysy z Wrocławia jak zawsze..Dlaczego nie masz garnitura na sobie prze S – ce ? Mam do Ciebie przyjechać i nauczyć pełnej kultury do Mercedesa ..Fajne psiaki masz..Pozdrawiam serdecznie całą ekipę z Mojej Używanej S 550 AMG ( 1 odcinek w 4K zarobiliście z wyświetleń na nowy aparat to gratuluję zakupu)

 37. 3:32, NAWET PEUGEOT 208 TO MA!!!

 38. Mi się podoba że masz takie same plamy na trawie po sikającym psie jak u mnie 🙂

 39. Te tablety ala Manta to paskudztwo )

 40. Gość testuje i wypowiada się o Mercedesie a ubrał się jak menel)

 41. te telewizory zamiast zegarów to patologia już… popalcowane plus kurz i pyłki na nich super!!! ścierki niech dają do tego jakieś sensowne.

 42. 7:37 – albo się odezwała: moim maszeniemn jeśt pokuj na świcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg
Call Now ButtonZadzwoń!