Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes C KLASA C200 (2021) - S klasa dla „UBOGICH”? Test MoteGeekTV

Mercedes C KLASA C200 (2021) – S klasa dla „UBOGICH”? Test MoteGeekTVNowy Mercedes C klasa C200 (2021) – Czy można go nazwać S klasą dla „ubogich”? Moim zdaniem zdecydowanie można powiedzieć, że to młodszy brat flagowej limuzyny spod znaku gwiazdy 🤩

🔴 Subskrybuj kanał MotoGeekTV: http://bit.ly/MotoGeekTV_SUBSKRYBUJ
i kliknij kciuk w górę! 👍

_______________________

🔴 Zobacz Instagram: https://www.instagram.com/motogeek.tv
🔴 Odwiedź Fanpage: https://www.facebook.com/motogeek.tv

_______________________

⚪ Serdeczne podziękowania dla:
🔻 Mercedes-Benz Auto Frelik za użyczenie samochodu do testu!
https://www.facebook.com/AutoFrelik/
https://www.instagram.com/mercedesaut
https://www.autofrelik.pl/
– tel. +48 600 400 900

🔻 Lady AnnMart ❤️ za motywację i pomoc w realizacji ujęć
🔻 Paweł Olszówka za pomoc w realizacji ujęć
https://www.instagram.com/pawelolszowka.works/
🔻 Maciej Matowski za pomoc w realizacji ujęć
https://www.youtube.com/channel/UCpku5etdEyXVZmlZkggke-g
_______________________

⚪ Zdjęcia i produkcja video:
🔻 Mikołaj Konopka (motogeek)

#motogeek​ #carlovers​ #mercedes
_______________________

📩 Współpraca: motogeek.pl@gmail.com
_______________________

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Mercedes C KLASA C200 (2021) – S klasa dla „UBOGICH”? Test MoteGeekTV

  1. Jeśli spodobał Ci się film, wesprzyj moją działalność przez subskrybowanie mojego kanału, podziel się też swoimi wrażeniami! Nie zapomnij kliknąć też "dzwoneczka", żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na kanale. Dzięki za oglądanie! ✌

  2. Ale co to znaczy dla ubogich za auto dobrze wyposażone zapłaciłam 320 tys zł ale jestem biedna aż wstyd .Nie każdego stać na taka sumę to co ludzie biedni powiedzą czy oni w twoich oczach są z pod ziemia czy nie istnieją .😏

  3. No, właśnie brakuje na rynku C klasy dla bogatych, albo zmniejszonej S klasy. Niektórzy poszukują maksymalnego luksusu, przynajmniej z przodu, bo jeżdżą sami lub w dwie osoby, a nie chcą się męczyć w mieście z 5,5 metrową kolubryną. Ani tym wjechać w ciasne uliczki, ani zawrócić, ani zaparkować. Tymczasem dostajemy jakąś żenadę z twardymi plastikami, fejkowymi wlotami i wylotami i całą masą "kompromisów" w cenie mieszkania. A, po trzech latach coś odłazi, albo pęka. Czy naprawdę nie da się zrobić luksusowego, komfortowego samochodu w rozsądnym rozmiarze?

  4. mam pytanie? mamy do wyboru oprocz sportowego zawieszenia zawieszenie agility control ,ale jak chcialbym wziasc agility control to juz konfigurator nie pozwala mi wziasc tylna skretna os czyli jakie zawieszenie jest przy tylnej skretnej osi w w206 ?

  5. Nie sądziłem, że wchodząc na ten kanał obejrzę tak świetnie przygotowany i zmontowany test, do tego z tak nieoczywistym plusem na tle innych polskich autorecenzentów, w postaci niedrażniącego, profesjonalnego prowadzącego 🙂

  6. Miałem "C" i już nie chcę więcej. Silnik i podwozie celująco. Środek – po 3 latach boczek fotela kierowcy zaczął się sypać. Osłona plexi zegarów przy ponad 90km/h drgała. Pokrycie ala guma/silikon konsoli kontrolnej radia i systemu zaczęło schodzić. Nowe "C" to ponad 215 tyś PLN plus rejestracja i ubezpieczenie. W dalszych latach wyłamał się system zwalniania kanapy – prawy zaczep zwalniający kanapę umieszczony na górze bagażnika. Świetne auto ale nie za te pieniądze.

  7. Z przodu wygląda jakby ten samochód miał wadę wzroku i poprzednia generacja c klasy wjechała przodem w ścianę, wgniotła się i tak powstał przód tej c klasy. Nie wiem co mieli na myśli projektanci ale przód tego auta jest okropny, najbrzydszy Mercedes jaki kiedykolwiek powstał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!