Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mercedes-AMG CLA 45 S, czyli za te dwa litry oddam nerkę Silnego (TEST PL 4K) | CaroSeria

Mercedes-AMG CLA 45 S, czyli za te dwa litry oddam nerkę Silnego (TEST PL 4K) | CaroSeriaCo będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria/) i Michała (https://www.instagram.com/producent_caroseria/). Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮 Kolejne nagrania mamy już w poniedziałek 24.01 – więc bądźcie czujni.

Wróćmy na chwilę do Mercedesa-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake – ten samochód jest wyjątkowy z trzech powodów. Po pierwsze – ma jedną z najdłuższych nazw, z jaką musieliśmy się na CaroSerii zmierzyć. Po drugie ma najmocniejszy (w kategorii moc z litra pojemności) silnik montowany w seryjnie produkowanym samochodzie na świecie. Po trzecie jest najpopularniejszym AMG na naszym rynku (a pewnie gdyby chciało się nam to sprawdzić, to także na świecie).

Wszystko się nim zgadza. 5 osobowe nadwozie typu kombi (ten cały shooting brake to marketingowe oszustwo, nie dajcie się na to nabrać, prawdziwy shooting brake bazuje na coupe i ma 2 drzwi + klapę bagażnika), ok. 4 s. do setki, napęd na 4 koła, dzięki 2-litrowemu turbo łapie się na niższą akcyzę (w przeciwieństwie do Audi RS3). Więc cena na tle aut o podobnych osiągach jest nadal dość atrakcyjna, bo to połowa ceny Porsche 911. Brzmi zbyt cudownie by mogło być prawdą… Prawda?

@CaroSeria #mercedesclaamg #testmercedesa

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Mercedes-AMG CLA 45 S, czyli za te dwa litry oddam nerkę Silnego (TEST PL 4K) | CaroSeria

  1. Tyle chajsu i cos trzeszczy i przemieszcza sie , hańba , merc to jakaś kpina 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱👑🎁👏🏻🍀😁🥳🙉🏎✅📲🌞😷😆🫀🦾😂🤷🏻‍♂️🍏🤡😎😱🧠🤣💪🙊🍎

  2. Nie wiem jak Wy, ale ja widzę w tym Mercu idealne auto dla instagramowego pozera, który z prawdziwą motoryzacją nie ma nic wspólnego. To auto wszystko udaje – 4,0 na papierze jest, ale chwila jazdy – puchnie i dostaje zadyszki. Świecące, bezużyteczne plastikowe piano jest, LEDy w środku są, bo ma się dobrze prezentować na zdjęciach, ekran z "gamingowymi" barwami jest – dla mnie wieś tańczy i śpiewa, wnętrze totalnie bez smaku, do tego te niedoróbki w wykonaniu. Drift Mode jest, ale jak ktoś niżej napisał – w 316i jest więcej zabawy…Uwielbiam Merce, ale w porównaniu do np. W205 AMG, to auto kompletnie nie ma duszy, niby jest szybkie, super się prezentuje, ale jest jakieś takie…puste, jak dźwięk z tego wysilonego 2.0. Idealne żeby wypożyczyć, wykorzystać i bez żalu porzucić 😀

  3. Ale z tymi osłonami głośniczków to poważnie tak jest, czy może lewą kurtynę powietrzną już ktoś wywalił i nie zawracali sobie głowy osłoną głośnika przy naprawie?

  4. Test jak zwykle super
    Samochód -no cóż o gustach się nie dyskutuje , a hej mercedes to lipa u mojego znajomego nie potrafi zmienić stacji radiowej w c klasie nowej zaznaczam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!