Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mazda 6 sprawdzenie POZIOM OLEJU 2.2 diesel 150 KM skyactiv 2014 GJ SH

Mazda 6 sprawdzenie POZIOM OLEJU 2.2 diesel 150 KM skyactiv 2014 GJ SHMazda 6 Sprawdzenie poziomu oleju 2.2 Diesel 150 KM Skyactiv 2014 GJ SH III generacja Mazdy. Wyjaśnienie poziomu oleju, w jakich granicach powinnien mieścić sie olej i przyrostu poziomu oleju.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

4 thoughts on “Mazda 6 sprawdzenie POZIOM OLEJU 2.2 diesel 150 KM skyactiv 2014 GJ SH

  1. Ale jak olej poziom oleju się podnosi,dostaje się do niego olej napędowy ?
    Czyli olej zmienia swoją specyfikację ,aż dziwne bo przecież olej napędowy to nie olej silnikowy .
    Po za tym jak zwykle świetny film.
    mam Mazdę 6 2.0 147KM 2007r ,Ale dużo rozwiązań jest podobnych ,
    Pozdrawiam

  2. Pytanie za 100pkt mam mazdę 6 2.2 skyactiv 175KM po remapie czasem dostaje zamula powyżej 3,5-4 tys obrotów tak jak by ja coś trzymało nie chce się wkręcać. Błędów nie ma żadnych. Spotykał się już ktoś z tym problemem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!