Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Maluchem przez Afrykę #4 W Dolinie OMO. Odcinek 4/10 [DOLINA OMO]

Maluchem przez Afrykę #4 W Dolinie OMO. Odcinek 4/10 [DOLINA OMO]Maluchem przez Afrykę odcinek 4/10 Proszę o SUBSKRYPCJĘ – http://bit.ly/SUBSKRY8UJ
Etiopia zaskakuje. Odwiedzam żyjącą swoim unikalnym rytmem dolinę Omo w Etiopii. Docieram do wysoko położonej w górach ciekawej wioski ludu Konso. Poznaję ludzi Karo, Daasenach oraz Hamer. Mam okazję zobaczyć krwawą ceremonię skoku przez byki. Dalej dzielnym fiatem 126p ruszam w kierunku granicy z Kenią.

Wesprzyj tworzenie kolejnych filmów na PATRONITE – https://patronite.pl/ArkadyFiedler

Serial został zrealizowany podczas wyprawy PoDrodze Afryka w 2014 roku. Premiera telewizyjna – grudzień 2016

Facebook: https://www.facebook.com/ArkadyFiedler/
Instagram: https://www.instagram.com/arkady_fiedler/
Twitter: https://twitter.com/PoDrodze
Książka: http://shop.fiedlertravel.com/Maluchem-przez-Afryke

Nota licencyjna: Wszystkie zgody na wykorzystanie materiałów z tego kanału nie odnoszą się do powyższego filmu (Maluchem przez Afrykę – odcinek 4)

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Maluchem przez Afrykę #4 W Dolinie OMO. Odcinek 4/10 [DOLINA OMO]

  1. Mnie to zastanawia, skad oni maja takie kurwa białe zęby, ja pierdole w Polsce jak byś nie mył od małego to w wieku 18 lat by nie było nic, a tam maja po 30 lat i zęby bialutkie nadal

Dodaj komentarz

Zadzwoń!