Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
LEXUS UX 300e, czyli miejsce elektryków jest w mieście (TEST PL 4K) | CaroSeria

LEXUS UX 300e, czyli miejsce elektryków jest w mieście (TEST PL 4K) | CaroSeriaNo cóż – segment elektrycznych miejskich crossoverów to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej. Mają wady aut małych (są ciasne), oraz wady aut dużych (często zużywają dużo prądu), a jak połączymy to z abstrakcyjną ceną to można naprawdę zejść na zawał. Główny ich problem polega na tym, że choć są małe i miejskie, to udają, że są duże i idealne na trasy. I choć obiecują to wszyscy, to nie oferuje tego nikt.

Sorry, zapomnieliśmy – jest jeszcze Lexus. Oni widzą sprawę trochę inaczej i choć Japońscy inżynierowie czasami się mylą, jeśli chodzi o rozpoznawanie potrzeb europejskich klientów, to w tym wypadku, robiąc wszystkim na przekór, chyba wreszcie podjęli słuszną decyzję. Wiele lat po konkurencji wyprodukowali swoje pierwsze elektryczne auto, które powstawało chyba jeszcze, patrząc na niektóre rozwiązania, w latach 90.

Zastosowali baterię starszego typu oraz lekko oldskulowe wtyczki, które ładują auto wolniej. I mówią wprost – nasze auto ma wady, ale elektryki są na miasto, więc nigdy wam nie zabraknie zasięgów, to po pierwsze, a po drugie nasza bateria może nie ma takich parametrów jak te najnowsze, ale jesteśmy jej pewni dlatego dajemy gwarancję na 10 lat lub milion kilometrów.

@CaroSeria #lexusux300e #testlexusa

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “LEXUS UX 300e, czyli miejsce elektryków jest w mieście (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Małżonka, moja małżonka, , miała takiego UX300e, jako auto zastępcze, przez ostatnie dwa dni. Zważywszy, że był to jej pierwszy kontakt z pełnym elektrykiem, a do pracy ma 50 km w jedną stronę, to poszło nieźle.
  Cena trochę zabija, jeśli mam być szczery. Hybryda jednak jest bardziej uniwersalna, a przy dużo niższej cenie zakupu samochodu, i niskich kosztach utrzymania, chyba ma większy sens.

 2. Pertyn zamieścił na swoim kanale test tego modelu z 26 września i twierdzi, że to pierwszy egzemplarz w Polsce (11 kilometrów przebiegu) i pierwszy test. Przyznajcie się, gdzie zajumaliście swój egzemplarz do testów??😂😂😂

 3. Cześć 🙂 jak zawsze konkretny film 🙂 ale mam małe pytanko, co do ujęć, co do tych za samochodem nie mam wątpliwości, ale jak wygląda realizacja tych przed autem, bagażnik przez szybę, czy z otwartą klapą? Nie ukrywam ze zdarzało mi się strzelać zdjęcia z bagażnika, ale zawsze z otwartą klapą, ale jakoś nie wyobrażam sobie tego na drodze ekspresowej 😀

 4. Dlaczego oni już nie wrzucili tego nowego systemu Toyota smart connect, gdzie masz bezprzewodowy Apple i Android, przecież to jest już w nowej Yaris Cross a to Lexus przecież? Nie rozumiem tutaj Toyoty.

 5. Te Łysy, pytanko mam z innej beczki. Nie tej z piwa – niestety, a od żony!

  Nawiń proszę, co to za elewacja zdobi Grodziskie Rezydecje. Metoda i kolor please 🙂

 6. Mało kto wie że japończycy podczas projektowania UX300e brało inspirację z Fiata 126p żeby uniknąć wad takich jak wymiana płynu chłodzącego co 120tys km lub 10lat przy okazji zaoszczędzając ok 50 kg masy. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi juz po drugim ładowaniu ogromną mocą 50kW prędkość ładowania spada do wartości porównywalnej z ładowaniem AC więc kierowca może czuć się bezpiecznie iż nie zmęczy go jazda.

 7. gratoluje pomyslu na kanal…przy okazji mam pytanko ,,niedlugo po wielu latach wracam do kraju nie znam polskiego rynku ,,chce przeznaczyc na kupno auta okolo 200 tys zl ( hybryda…Suv). jaki samochod bys kupil dla Siebie.Dzieki pozdrawiam Henryk

 8. Poproszę o test Seata Terraco FR 2021. Szczególnie uwagi wymaga system Lane Assist, oraz system nagłośnienia. Dziękuje.
  PS. Jak olejecie ten komentarz to trudno. Aczkolwiek miło będzie posłuchać waszej opinii o wspomnianym aucie. Zastanawiam się nad zakupem wersji z TDI 190KM. Paka.

 9. Robi się dziwnie na rynku. Jest kilka aut drogich marek z malutkim zasięgiem. Chyba tylko dla fanów marki. Obecnie można kupić, w cenie prezentowanego leksusa, auto szybsze, z większym zasięgiem, z większym bagażnikiem, lepszymi bajerami typu jazda autonomiczna, z gigantyczną siecią superszybkich ładowarek – czyli Teslę. Nawet crossover'a model Y. Gdzie tu sens?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!