Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaInstagram Łysego, gdzie zawsze jako pierwsi dowiecie się jakie auto testujemy i będziecie mogli zadać pytanie na jego temat https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

Dziś wszyscy ci, którzy lubią w komentarzach napisać „PIERWSZY” mogą sobie odpuścić. Dziś jesteśmy po prostu PIERWSI!

Po PIERWSZE, to PIERWSZY polski test Lexusa NX450h+.
Po PIERWSZE, to PIERWSZA hybryda typu plug-in marki Lexus.
Po PIERWSZE, Łukasz Bąk, jako PIERWSZY jeździ tym autem po polskich drogach i sprawdza, jak radzi sobie Lexus na naszych koleinach, dołach, krawężnikach i jak pokonuje śpiących policjantów (panie Januszu, proszę nie zgłaszać tego do prokuratury).
I po PIERWSZE widzowie CaroSerii też są PIERWSI, bowiem jako PIERWSI mogą obejrzeć ten materiał!

Zapraszamy!

@CaroSeria #lexusnx450h+ #lexus

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

CaroSeria

33 thoughts on “Lexus NX450h+, czyli naprawdę PIERWSZY! (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Lex ciach bajera
  Tylko ta faszystowska tablica nie pasuje

 2. Super test! Ten system interfeace, ten silnik i Lexus es i już jestem w salonie zamawiając nowego es-a.

 3. Super , mam nadziejenze w innych modelach tez w koncu bedzie ambient lighting

 4. Jak by wywalił te pierdoly z kufra to butla LPG wejdzie.

 5. Bardzo ładny ten lexus i profesjonalna prezentacja

 6. Łykam reklamy jak witaminę C zimą XD

 7. Urus 💙
  P.S. "a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"

 8. Jechałem tym samochodem..jest super..cicho..wiadomo że jak się przyspiesza słychać silnik w każdym aucie..to hybryda..tym trzeba "umić" jeździć..przyspiesza świetnie..komfort..super audio..wykonanie perfekcja..polecam fanom niemieckiej plastikowej motoryzacji..wiem bo miałem..nigdy wiecej..:).

 9. Komentyjace osoby chyba nie siedzialy w tym samochodzie. Wyglada fajnie ale w porownaniu z poprzednikie jakosc materialow i spasowania jest duzo gorsza. Duzo elementow skrzypi!!! Leksus skrzypi jak mercedes:) prowadzenie i multimedia zasadniczo lepsze.

 10. Łysy nie jesteś obiektywny, slodzisz jakby Lexus Ci płacił. Nie wiem jak wytrzymałej w siedzeniach F,-sport. Ja mam 1.76m i mnie dupa po pół godziny bolała!

 11. Jak już bierzecie auta z Niemiec to może GV70 do testu? 😏

 12. Zamówiłem go pod koniec stycznia, dostanę pod koniec listopada. Trudno poczekam. W międzyczasie pojawia się trochę Zagranicznych relacji z recenzjami, które potwierdzają to, o czym dowiedzieliśmy się z tego filmu. Innymi słowy, wygląda na to, że dokonałem słusznego wyboru. Ale Australijczycy wkurzyli mnie na Maksa. Okazuje się, że nie dość, że tam na samochód czeka się nie 10, ale cztery – pięć miesięcy, to na dodatek mają tam pięć lat gwarancji bez limitu kilometrów. Pocieszające jest to, że za karę muszą jeździć tam po lewej stronie i ciągle wiszą głową w dół 🙂

 13. Super prezentacja wysoki poziom

 14. A dla czego nie ma testu lexusa rx450 2012-2015 ? Lub wcześniejsze lata ?

 15. W ruchu miejskim przy prędkościach 50-60km/h jest obrzydliwe źle jeżeli chodzi o dźwięk. Przy prędkościach 90+ to już jakiś ponury żart. Odczucia słuchowe w czasie jazdy są po prostu bardzo złe. Można obojętnie jaki system audio wsadzić, bo auto nie ma żadnego wyciszenia. Przy przyspieszaniu (i to bez wciskania w dechę) silnik wyje jak szalony, co niesie się przez całą kabinę.

  To takie dosyć ważne przy samochodzie premium i do prawdy nie rozumiem jak udało się nazwać wyciszenie tego auta jako "dobre". Testowałem wersję Omotenashi 350h. Wyciszenie oceniam na "brak". 450h może mieć tylko silnik lepiej ogarnięty. Hałas w kabinie od pędu powietrza i ruchu drogowego będzie taki sam. Nadkola tak samo słabe. W mojej opinii to całkowicie skreśla ten samochód. Oby debiut RX w tym roku był lepszy.

 16. Ten czy Volvo T6 2022? Tylko te dwa do wyboru, wersja raczej podstawowa..

 17. Kya bool rha hea backchod 😂😇

 18. Cześć Kojak.Toyoty nie lubię . Ale do Lexus mam sentyment . Jest inny . Jest bardziej rasowy . I nadal trzymają się swojej linii. Co dziś na obiad. Po tej prezentacji jest dobrze coś zjeść. Bo auto daje pozytywne emocje. 😉Ale znów to piano . A potem milion rys . Przecież można dać inny materiał . Chyba że jest możliwość wyboru. BartGear

 19. A tu taka ciekawostka, czyli zabezpieczenie ekranu przed uszkodzeniami: https://www.youtube.com/watch?v=jbw1SaRojHs

 20. Fajny odcinek bardzo profesjonalny no i tylko raz było KURDE

 21. Samochód super hybryda i w ogóle ( miałem RX-y hybrid) ale ładowanie liczone w godzinach to porażka jakiegokolwiek samochodu i do tego bieganie z kablami .Technologia ma ułatwiać max 15 min ! Elektryczne tak ale jak spełni się marzenie Nikoli Tesli o bezprzewodowym przesyłaniu energii.

 22. W temacie elektromobillnosci musisz się jeszcze doszkolić…
  0:40 proszę cię type 1?! To jest type 2
  Ładowarka ma 3.3 kilowatogodzin?! Proszę cię kilowatów 🤦‍♂️🤦‍♂️

 23. Co to za aplikacja na telefon do mierzenia prędkościi i przyspieszenia

 24. Great video (with English sub-titles!). Thanks!

 25. zgadzam sie 100%. Mam Toyote RAV 4 plugin Hybrid ( prawie to samo ) i mam te same wrazennia – super testy ! Dzienki

 26. A jak rozwiązany problem a silnikiem spalinowym, jadąc tylko na prądzie 15-30 km i nagle chcesz przyspieszyć, wyprzedzić i załącza się silnik spalinowy który jest zimny bez smarowania i wchodzi na wysokie obroty. Nie zużywa się bardziej taki silnik i nie prowadzi do problemów w przyszłości ? Fajnie mieć nowego w lizingu ale co po 10 latach z bateriami i takim silnikiem spalinowym ?

 27. to model F-SPORT, one mają lepsze kanapy…. i podgrzewane fotele z tyłu.

 28. Wg mnie ten ekran nie pasuje do Lexusa. Oby w nowym ESie jakoś bardziej elegancko to rozegrali 😉

 29. Jak Pan się zmieścił z przodu, bo jest mało miejsca i dobrze ze siedzenia mają pamięć i kierownica

 30. Deska rozdzielcza w ES dużo ładniejsza, chwała za dotykowy ekran ale moim zdaniem mógłby być wkomponowany tak jak w ES po lifcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

lg