Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Lexus ES 300h FL, czyli pośpiech poniża (TEST PL 4K) | CaroSeria

Lexus ES 300h FL, czyli pośpiech poniża (TEST PL 4K) | CaroSeriaCo będzie w kolejnych odcinkach? Najświeższe i sprawdzone info zawsze na Instagramie Łukasza (https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria/) i Michała (https://www.instagram.com/producent_caroseria/). Tam też macie możliwość zadawania pytań, na które odpowiemy podczas testu 😳😮

Wrzucamy ten test wyjątkowo dzień wcześniej, abyście mieli w piątek czas na ubranie choinki. I lepienie pierogów. A także, abyście mogli spędzić spędzić z najbliższymi więcej czasu i na spokojnie się z nimi pokłócić🤪. Choć oczywiście nie życzymy wam kłótni, tylko wszystkiego najlepszego!

Zaś jeśli o testowany samochód chodzi, to przyznajemy – nie jest zbyt szybki. Ani zbyt mocny. Nie jest agresywny. Ani sportowy. Nie jest też pozbawiony wad. Ale ma też kilka zalet, które sprawiają, że jeśli już nie gonicie króliczka, a podróż ma być dla was relaksem, to ES sprawdzi się w tej roli całkiem nieźle. Zda egzamin w garażu tych, których codzienne obowiązki polegają na przemieszczaniu się w ciszy i komforcie pomiędzy domem a klubem golfowym, kortami tenisowymi, a salonem masażu, oraz restauracją, a mieszkaniem kochanki. Niestety, jeśli przyjdzie wam uciekać przed mężem tej ostatniej, to nie wróżymy sukcesów, bo w Lexusie, podczas ostatniego faceliftingu, zamiast popracować nad pedałem gazu, skupiono się na pedale hamulca.

@CaroSeria #lexuses300h #testlexusa

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”
Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Lexus ES 300h FL, czyli pośpiech poniża (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. 8.1 udało mi się do setki przedmiotem pokrętło na sport skrzynia na D. Bo skrzynia na sport symuluje biegi trzeba łopatkami zmieniać jest wolniej. Wynik powtarzalny zrobiłem już 17000 km .

 2. Pozwole sobie skomentowac. Dostalem go na 2 tygodnie i wlasnie wrocilem z "trasy". Normalnie jezdze Rx 450H a wiec noga jest "przyzwyczajona" do jazdy hybryda. Ciekaw bylem spalania a wyglada ono tak.
  Krakow-Olkusz (tankowanie i wyzerowanie spalania) A1 (jazda na eko ale dosc dynamicznie ale przepisowo bez przekroczen)-Tuchola (tankowanie) spalanie 6,5 l. Potem Tuchola-Koszalin-Bydgoszcz (tankowanie) 4,5 l/100.Nadmieniam ze jechalem normalnie, przepisowo i nikt na mnie nie trabil a i niewielu wyprzedzalo. Powrot A1 tez z przepisowymi predkosciami. Na calym odcinku ok 1400 km spalanie wyszlo 5,8 l/100 km. Roznica miedzy predkoscia licznikowa a saterlitarna to ok 3-4% a wiec trzeba zalozyc ze spalanie tez jest wyzsze o 3-4%. Caly test troche nieadekwatny poniewaz wialo jak w kieleckim. Moim zdaniem samochod jest bardzo wygodny ale mniej wygodny od RX450h z 2012r (nadal kanapowe siedzenia).Inna wada ktorej-o dziwo nie zauwazyles to przy naszym wzroscie (mam 193cm) i siedzeniu opuszczonym ma maxa lusterko wewnetrzne bardzo mocno ogranicza pole widzenia z prawej.I jeszcze jedna wada ktora dla mnie jest bardzo wazna to stosunkowo slabe swiatla dlugie.Tzn one swieca i cos widac ale RX ma halogenowe zarowki na dlugich i wali na leb swiatla ESa..Wiem..LEDy maja swoje wady.Jak dla mnie kicha bo jazda przez las to ciagla obawa ze wyskoczy cos z pobocza czego nie widzialem..Stad moja podpowiedz.Jak testujesz samochody to przetestuj tez jak swieca na dlugich gdzies w ciemnym lesie.Nigdzie nie znalazlem "testera" ktory to robi.A szkoda..Klania sie BRD..Skandynawskie..

 3. Samochód którego wyposażenie technologiczne wygląda jak z poprzedniej epoki… w dodatku przyspieszenie na poziomie 1.5 z VW
  To nie jest żadne premium tylko auto dla emeryta który ma za dużo pieniędzy

 4. Najwiekszy minus modelu po liftingu – tylko i wylacznie czarna deska i czesc elelmtow w innym kolorze. Przed liftingiem wnetrze mozna bylo bajecznie skomponowac – np brazowa deska z jasniejszymi fotelami. Teraz "wspolczynnik premium" mocno przez to spadl.

  Ogolnie – zgadzam sie – cudowne auto 😉
  Najwiekszy minus – brak homologacji na zalozenia haka i relingow dachowych – wiec na rower to… duzym SUVem ;D

 5. A huge ……huge Lexus ES 300h fan from India……
  my dream car….. I don't know when I am drive my dream car, Only my wish once I need to be drive my dream, I have no money to buy my dream car…….
  Lexus ES 300 h 💕💕💕💕💕💘💘

Dodaj komentarz

Zadzwoń!