Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Lancia Thema II / Chrysler 300 - Świetne auto, ale trochę trzeszczy | Test OTOMOTO TV

Lancia Thema II / Chrysler 300 – Świetne auto, ale trochę trzeszczy | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Lancia Thema drugiej generacji. Dlaczego uważana jest za najbardziej amerykańską spośród wszystkich modeli tej włoskiej marki? Czy warto rozważyć jej zakup? Jakie są jej najczęstsze usterki? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Lancia Thema II z silnikiem diesla 3.0 l o mocy 190 KM.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ruszamy na pomoc naszym ukraińskim sąsiadom! Jako Grupa OLX stworzyliśmy specjalną kategorię „Dla Ukrainy” / Для України, którą znajdziesz na stronie głównej OLX. Dysponujesz samochodem lub busem, czasem oraz chęcią pomocy uchodźcom z Ukrainy? Wybierz podkategorię Transport | Транспорт i dodaj ogłoszenie za darmo!

Nie zwlekaj i przejdź na stronę:
https://www.olx.pl/dla-ukrainy/transp

Poznaj kilka zasad:

✅ usługa oferowanego transportu powinna być bezpłatna
✅ ogłoszenia można dodać w języki polskim i/lub obcym
✅ dodawanie ogłoszeń w tej kategorii jest darmowe

Oprócz transportu chcesz zaoferować nocleg, pomoc medyczną lub prawną czy przekazać artykuły spożywcze i higieniczne? Dodaj ogłoszenie!Każda pomoc ma znaczenie!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0:00 Wstęp
1:03 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
2:32 Wnętrze i wyposażenie
9:24 Bagażnik
10:28 Wrażenia z jazdy
11:13 Przyspieszenie i test elastyczności
11:26 Test wygłuszenia wnętrza
11:43 Bezpieczeństwo
12:49 Test spalania
13:06 Ceny
14:42 Gama modeli i silników
16:27 Awaryjność i serwisowanie
20:06 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Lancia Thema II na OTOMOTO: https://bit.ly/209_otomoto_Lancia_Thema

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/209_Otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/209_Czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#LanciaThema #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzamy auta przed zakupem dla każdego klienta w Warszawie iokolicach, nasza firma sprawdza Auta Hybrydowe, Elektryczne i Auta Diesel oraz LPG. Zamów sprawdzanie samochodu z naszą firmą w Warszawie. Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

39 thoughts on “Lancia Thema II / Chrysler 300 – Świetne auto, ale trochę trzeszczy | Test OTOMOTO TV

  1. Posiadam od stycznia świetne auto najlepsze jak dotąd miałem po obejrzeniu filmu sprawdziłem u siebie mały schowek i duży po stronie pasażera i jest wszystko ok otwiera się prawidłowo .

  2. sorry, ale te niebiesko żółte barwy zaczynają się wręcz robić obrzydliwe już. coraz częściej można odnieść wrażenie że ci tzw.uchodzcy śmieją się Polakom w twarz…
    wywalam subskrypcję kolejnego ukraińskiego kanału,blleee

  3. Jestem użytkownikiem 3.0 CRD 239KM, aktualny przebieg to 430 tysięcy, i jest wyjątkowo bezproblemowa jednostka, oprócz takich rzeczy jak oleje, filtry czyli podstawowa obsługa nic się nie dzieje. Problem opinii na temat tego silnika pochodzi z tego, ze w Jeepie ten silnik miał inny układ chłodzenia, tam normalna temperatura była ok 100*C, tutaj około 85-87*C, inny układ smarowania, i kilka innych drobnych zmian, które w konsekwencji spowodowały, ze jednostka napędowa jest dużo bardziej trwała, i można polecić ja w 100%, zwłaszcza jeżeli ktoś robi długie trasy, jak ja. Spalanie trasa 6-7 litrów maks.

  4. Mam Lancie wersję executive a różnice są spore np. schowek nie opada jak na filmie tylko powoli sie opuszcza. To jest najlepszy samochód jaki miałem silnik crd 240KM chodzi elegancko.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!